Žádné připojení k internetu — zobrazuje se uložená verze stránky.
← k velkým investorům

First Command Advisory Services, Inc.

institucionální investor · portfolio $16.8 mld. · 1 437 pozic · zpráva k 30.06.2026

Akciové Pozice zpráva za 30.06.2026, podána 10.08.2026; změna — oproti 31.03.2026 · 0

SpolečnostAkcieHodnota% portfoliaZměna za Čtvrtletí

Ve společnostech z naší databáze 12

SpolečnostPodílAkcieDatum Zprávy
METLIFE INC0.01%2 0582026-06-30
MORGAN STANLEY0%3952026-06-30
WELLS FARGO & COMPANY/MN0%1 5432026-06-30
Pandora A/S0%162026-06-30
Fresenius SE & Co KGaA ADR0%472026-06-30
Novozymes AS0%172026-06-30
Lottomatica Group SpA0%392026-06-30
Midea Group Co., Ltd.0%1562026-06-30
Resona Holdings, Inc.0%842026-06-30
Swisscom AG0%452026-06-30
First Quantum Minerals Ltd0%462026-06-30
BOC Hong Kong Holdings Ltd A…0%7372026-06-30
reklama