Žádné připojení k internetu — zobrazuje se uložená verze stránky.
← k velkým investorům

Harbour Investments, Inc.

institucionální investor · portfolio $7.43 mld. · 4 768 pozic · zpráva k 30.06.2026

Akciové Pozice zpráva za 30.06.2026, podána 12.08.2026; změna — oproti 31.03.2026 · 0

SpolečnostAkcieHodnota% portfoliaZměna za Čtvrtletí

Ve společnostech z naší databáze 9

SpolečnostPodílAkcieDatum Zprávy
Sphere 3D Corp0.08%7 3002026-06-30
Genprex Inc0.01%1082026-06-30
DEFSEC Technologies Inc.0.01%3002026-06-30
AIxCrypto Holdings, Inc.0%3252026-06-30
Alpha Modus Holdings, Inc0%182026-06-30
Allurion Technologies, Inc.0%22026-03-31
American Rebel Holdings Inc0%22026-06-30
Cemtrex Inc0%202026-06-30
Gogoro Inc0%252026-06-30
reklama