Ingen internetforbindelse — viser den gemte version af siden.
← til store investorer

Harbour Investments, Inc.

institutionel investor · portefølje $7.43 mia. · 4 768 positioner · rapport pr. 30.06.2026

Aktiepositioner rapport for 30.06.2026, indsendt 12.08.2026; ændring — mod 31.03.2026 · 0

SelskabAktierVærdi% af porteføljenÆndring i Kvartalet

I virksomheder i vores database 9

SelskabAndelAktierRapportdato
Sphere 3D Corp0.08%7 3002026-06-30
Genprex Inc0.01%1082026-06-30
DEFSEC Technologies Inc.0.01%3002026-06-30
AIxCrypto Holdings, Inc.0%3252026-06-30
Alpha Modus Holdings, Inc0%182026-06-30
Allurion Technologies, Inc.0%22026-03-31
American Rebel Holdings Inc0%22026-06-30
Cemtrex Inc0%202026-06-30
Gogoro Inc0%252026-06-30
annonce