Internetiühendust pole — kuvatakse lehe salvestatud versioon.
← suurinvestorite juurde

Harbour Investments, Inc.

institutsionaalne investor · portfell $7.43 mld · 4 768 positsiooni · aruanne seisuga 30.06.2026

Aktsiapositsioonid aruanne ajavahemiku 30.06.2026 kohta, esitatud 12.08.2026; muutus — võrreldes kuupäevaga 31.03.2026 · 0

EttevõteAktsiadVäärtus% portfellistMuutus Kvartalis

Meie Andmebaasi Ettevõtetes 9

EttevõteOsalusAktsiadAruande Kuupäev
Sphere 3D Corp0.08%7 3002026-06-30
Genprex Inc0.01%1082026-06-30
DEFSEC Technologies Inc.0.01%3002026-06-30
AIxCrypto Holdings, Inc.0%3252026-06-30
Alpha Modus Holdings, Inc0%182026-06-30
Allurion Technologies, Inc.0%22026-03-31
American Rebel Holdings Inc0%22026-06-30
Cemtrex Inc0%202026-06-30
Gogoro Inc0%252026-06-30
reklaam