Nema internetske veze — prikazuje se spremljena verzija stranice.
← velikim ulagačima

Harbour Investments, Inc.

institucionalni ulagač · portfelj $7.43 mlrd. · 4 768 pozicija · izvješće na dan 30.06.2026

Pozicije u Dionicama izvješće za 30.06.2026, podneseno 12.08.2026; promjena — naspram 31.03.2026 · 0

TvrtkaDioniceVrijednost% portfeljaPromjena u Tromjesečju

U tvrtkama iz naše baze podataka 9

TvrtkaUdioDioniceDatum Izvješća
Sphere 3D Corp0.08%7 3002026-06-30
Genprex Inc0.01%1082026-06-30
DEFSEC Technologies Inc.0.01%3002026-06-30
AIxCrypto Holdings, Inc.0%3252026-06-30
Allurion Technologies, Inc.0%22026-03-31
American Rebel Holdings Inc0%22026-06-30
Alpha Modus Holdings, Inc0%182026-06-30
Cemtrex Inc0%202026-06-30
Gogoro Inc0%252026-06-30
oglas