Nėra interneto ryšio – rodoma išsaugota puslapio versija.
← į stambius investuotojus

Harbour Investments, Inc.

institucinis investuotojas · portfelis $7.43 mlrd. · 4 768 pozicijų · ataskaita 30.06.2026

Akcijų Pozicijos ataskaita už 30.06.2026, pateikta 12.08.2026; pokytis — palyginti su 31.03.2026 · 0

ĮmonėAkcijosVertėportfelio %Ketvirčio Pokytis

Mūsų Duomenų Bazės Įmonėse 9

ĮmonėDalisAkcijosAtaskaitos Data
Sphere 3D Corp0.08%7 3002026-06-30
DEFSEC Technologies Inc.0.01%3002026-06-30
Genprex Inc0.01%1082026-06-30
AIxCrypto Holdings, Inc.0%3252026-06-30
Allurion Technologies, Inc.0%22026-03-31
American Rebel Holdings Inc0%22026-06-30
Cemtrex Inc0%202026-06-30
Gogoro Inc0%252026-06-30
Alpha Modus Holdings, Inc0%182026-06-30
reklama