Geen internetverbinding — de opgeslagen versie van de pagina wordt getoond.
← naar grote beleggers

SBI Securities Co., Ltd.

institutionele belegger · portefeuille $4.40 mld. · 4 072 posities · rapport per 30.06.2026

Aandelenposities rapport over 30.06.2026, ingediend op 23.07.2026; verandering — t.o.v. 31.03.2026 · 0

BedrijfAandelenWaarde% van de portefeuilleVerandering per Kwartaal

In bedrijven uit onze database 20

BedrijfBelangAandelenRapportdatum
Wisekey International Holdin…0.15%12 5452026-06-30
Edible Garden AG Inc0.05%6282026-06-30
Guardforce AI Co Ltd0.05%16 2432026-06-30
Tenon Medical Inc0.04%1 1352026-06-30
Gogoro Inc0.03%4 8022026-06-30
Profusa, Inc.0.02%1012026-06-30
Bone Biologics Corp0.01%2302026-06-30
Infrared Cameras Holdings In…0.01%2652026-06-30
Nauticus Robotics, Inc.0.01%5532026-06-30
Bio Green Med Solution, Inc.0.01%7012026-06-30
Eterna Therapeutics Inc0%12026-06-30
Pluri Inc.0%972026-06-30
Sunshine Biopharma Inc0%1622026-06-30
Silexion Therapeutics Corp0%22026-06-30
ZW Data Action Technologies…0%1002026-06-30
Aimei Health Technology Co.,…0%1122026-06-30
Apollomics Inc.0%92026-06-30
Super Hi0%1802026-06-30
Locafy Ltd0%102026-06-30
NewGenIvf Group Limited Clas…0%382026-06-30
advertentie