Brak połączenia z internetem — wyświetlanie zapisanej wersji strony.
← do dużych inwestorów

Harbour Investments, Inc.

inwestor instytucjonalny · portfel $7.43 mld · 4 768 pozycji · raport na 30.06.2026

Pozycje w Akcjach raport za 30.06.2026, złożony 12.08.2026; zmiana — względem 31.03.2026 · 0

SpółkaAkcjeWartość% portfelaZmiana Kwartalna

W spółkach z naszej bazy 9

SpółkaUdziałAkcjeData Raportu
Sphere 3D Corp0.08%7 3002026-06-30
Genprex Inc0.01%1082026-06-30
DEFSEC Technologies Inc.0.01%3002026-06-30
AIxCrypto Holdings, Inc.0%3252026-06-30
Alpha Modus Holdings, Inc0%182026-06-30
Allurion Technologies, Inc.0%22026-03-31
American Rebel Holdings Inc0%22026-06-30
Cemtrex Inc0%202026-06-30
Gogoro Inc0%252026-06-30
reklama