Fără conexiune la internet — se afișează versiunea salvată a paginii.
← la investitorii mari

First Command Advisory Services, Inc.

investitor instituțional · portofoliu $16.8 mld. · 1 437 poziții · raport la 30.06.2026

Poziții în Acțiuni raport pentru 30.06.2026, depus 10.08.2026; modificare — față de 31.03.2026 · 0

CompanieAcțiuniValoare% din portofoliuModificare Trimestrială

În companiile din baza noastră de date 12

CompanieParticipațieAcțiuniData Raportului
METLIFE INC0.01%2 0582026-06-30
MORGAN STANLEY0%3952026-06-30
WELLS FARGO & COMPANY/MN0%1 5432026-06-30
Pandora A/S0%162026-06-30
Fresenius SE & Co KGaA ADR0%472026-06-30
Novozymes AS0%172026-06-30
Lottomatica Group SpA0%392026-06-30
Midea Group Co., Ltd.0%1562026-06-30
Resona Holdings, Inc.0%842026-06-30
Swisscom AG0%452026-06-30
First Quantum Minerals Ltd0%462026-06-30
BOC Hong Kong Holdings Ltd A…0%7372026-06-30
publicitate