Fără conexiune la internet — se afișează versiunea salvată a paginii.
← la investitorii mari

Harbour Investments, Inc.

investitor instituțional · portofoliu $7.43 mld. · 4 768 poziții · raport la 30.06.2026

Poziții în Acțiuni raport pentru 30.06.2026, depus 12.08.2026; modificare — față de 31.03.2026 · 0

CompanieAcțiuniValoare% din portofoliuModificare Trimestrială

În companiile din baza noastră de date 9

CompanieParticipațieAcțiuniData Raportului
Sphere 3D Corp0.08%7 3002026-06-30
Genprex Inc0.01%1082026-06-30
DEFSEC Technologies Inc.0.01%3002026-06-30
AIxCrypto Holdings, Inc.0%3252026-06-30
Alpha Modus Holdings, Inc0%182026-06-30
Allurion Technologies, Inc.0%22026-03-31
American Rebel Holdings Inc0%22026-06-30
Cemtrex Inc0%202026-06-30
Gogoro Inc0%252026-06-30
publicitate