← k veľkým investorom
Lone Pine Capital Llc
inštitucionálny investor · portfólio $16.4 mld. · 34 pozícií · správa k 30.06.2026
Akciové Pozície správa za 30.06.2026, podaná 14.08.2026; zmena — oproti 31.03.2026 · 49
| Spoločnosť | Akcie | Hodnota | % portfólia | Zmena za Štvrťrok |
|---|---|---|---|---|
| NEBIUS GROUP N.V. CUSIP N97284108 | 4 258 008 | $1.18 mld. | 7.19% | nová |
| ASML HLDG NV CUSIP N07059210 | 569 174 | $1.13 mld. | 6.92% | −85 974 |
| SEAGATE TECHNOLOGY HLDNGS PL CUSIP G7997R103 | 1 000 109 | $965 mil. | 5.90% | nová |
| The Home Depot Inc US:HD | 2 603 189 | $918 mil. | 5.61% | nová |
| Applied Materials Inc US:AMAT | 1 207 737 | $873 mil. | 5.34% | nová |
| Medline Inc. Class A US:MDLN | 20 968 367 | $827 mil. | 5.06% | +9 179 211 |
| LINDE PLC CUSIP G54950103 | 1 558 081 | $809 mil. | 4.94% | nová |
| Teradyne Inc US:TER | 1 493 080 | $722 mil. | 4.42% | −379 796 |
| Corning Incorporated US:GLW | 2 728 058 | $697 mil. | 4.26% | −990 089 |
| Carvana Co US:CVNA | 10 520 666 | $692 mil. | 4.23% | +8 765 957 |
| Hut 8 Corp. US:HUT | 5 773 045 | $666 mil. | 4.07% | −305 906 |
| Performance Food Group Co US:PFGC | 5 852 740 | $654 mil. | 4.00% | +1 874 582 |
| NU HLDGS LTD CUSIP G6683N103 | 47 219 717 | $631 mil. | 3.86% | +9 208 492 |
| TERAWULF INC. US:WULF | 24 144 625 | $596 mil. | 3.65% | +4 223 195 |
| Carpenter Technology Corpora… US:CRS | 962 839 | $594 mil. | 3.63% | −855 101 |
| MasTec Inc US:MTZ | 1 345 157 | $560 mil. | 3.42% | −185 893 |
| Applovin Corp US:APP | 1 042 268 | $537 mil. | 3.28% | −422 655 |
| TTM TECHNOLOGIES INC US:TTMI | 2 738 075 | $512 mil. | 3.13% | nová |
| Sterling Infrastructure, Inc… US:STRL | 609 643 | $512 mil. | 3.13% | nová |
| US Foods Holding Corp US:USFD | 4 914 492 | $503 mil. | 3.07% | +1 118 494 |
| ON HLDG AG CUSIP H5919C104 | 13 280 030 | $470 mil. | 2.88% | nová |
| LPL Financial Holdings Inc US:LPLA | 1 219 099 | $343 mil. | 2.10% | −830 868 |
| Argan Inc US:AGX | 368 673 | $294 mil. | 1.80% | −24 461 |
| BITDEER TECHNOLOGIES GROUP CUSIP G11448100 | 7 020 026 | $111 mil. | 0.68% | nová |
| SharonAI Holdings Inc. US:SHAZ | 1 209 848 | $102 mil. | 0.63% | nová |
| Alphabet Inc. US:GOOGL | 215 574 | $77.0 mil. | 0.47% | +28 013 |
| Kodiak Gas Services, Inc. US:KGS | 845 070 | $63.5 mil. | 0.39% | nová |
| Visa Inc. Class A US:V | 165 960 | $56.9 mil. | 0.35% | +73 185 |
| Interactive Brokers Group In… US:IBKR | 577 666 | $50.3 mil. | 0.31% | nová |
| Taiwan Semiconductor Manufac… US:TSM · depozitný certifikát | 101 242 | $48.4 mil. | 0.30% | −1 288 288 |
| Sea Ltd US:SE · depozitný certifikát | 494 581 | $47.4 mil. | 0.29% | nová |
| McKesson Corporation US:MCK | 57 851 | $43.7 mil. | 0.27% | −334 373 |
| Transdigm Group Incorporated US:TDG | 28 532 | $38.0 mil. | 0.23% | −7 145 |
| Brookfield Corporation US:BN | 792 717 | $33.8 mil. | 0.21% | −10 416 252 |
| Vulcan Materials Company US:VMC | 0 (bolo 144 179) | — | — | predaná |
| SPOTIFY TECHNOLOGY S A CUSIP L8681T102 | 0 (bolo 68 844) | — | — | predaná |
| Amphenol Corporation US:APH | 0 (bolo 223 084) | — | — | predaná |
| Booking Holdings Inc US:BKNG | 0 (bolo 2 405) | — | — | predaná |
| Boston Scientific Corp US:BSX | 0 (bolo 104 655) | — | — | predaná |
| Capital One Financial Corpor… US:COF | 0 (bolo 2 267 056) | — | — | predaná |
| CIENA CORP US:CIEN | 0 (bolo 809 522) | — | — | predaná |
| Clean Harbors Inc US:CLH | 0 (bolo 1 754 950) | — | — | predaná |
| Entegris Inc US:ENTG | 0 (bolo 3 115 054) | — | — | predaná |
| Hilton Worldwide Holdings In… US:HLT | 0 (bolo 89 249) | — | — | predaná |
| KKR & Co. Inc. US:KKR | 0 (bolo 179 308) | — | — | predaná |
| Mastercard Inc US:MA | 0 (bolo 57 201) | — | — | predaná |
| Talen Energy Corporation US:TLN | 0 (bolo 1 817 947) | — | — | predaná |
| Tenet Healthcare Corporation US:THC | 0 (bolo 2 258 717) | — | — | predaná |
| Vistra Corp. US:VST | 0 (bolo 6 187 585) | — | — | predaná |
V Spoločnostiach Našej Databázy 7
| Spoločnosť | Podiel | Akcie | Dátum Správy |
|---|---|---|---|
| SharonAI Holdings Inc. | 15.52% | 1 209 848 | 2026-06-30 |
| Bitdeer Technologies Group C… | 6.31% | 7 020 026 | 2026-06-30 |
| Hut 8 Corp. | 4.68% | 5 773 045 | 2026-06-30 |
| On Holding Ltd | 4.47% | 13 280 030 | 2026-06-30 |
| Argan Inc | 2.63% | 368 673 | 2026-06-30 |
| Nebius Group N.V. | 1.94% | 4 258 008 | 2026-06-30 |
| Nu Holdings Ltd | 1.24% | 47 219 717 | 2026-06-30 |
reklama
