ListActivity
Major investors activity · Oktober 2026
Wat grote investeerders kochten en verkochten: kwartaallijke 13F-rapporten van fondsen en vermogensbeheerders (nieuwe posities, verhoogd, verlaagd, uitverkocht — vergeleken met het vorige kwartaal) en grote belangen — regelgevende kennisgevingen uit de VS, Japan, Korea, Hongkong, het VK, Duitsland en Frankrijk wanneer het belang van een belegger in een bedrijf een drempel overschrijdt of verandert. De datum is de dag waarop het rapport is ingediend.
13F reports: 47 · new positions: 704 · large stakes: 1 992
‹Oktober 2026
Grootste getoonde acties: 600 van 1 992. Kies een dag in de kalender om ze allemaal te zien.
| Datum | Major investor | Action | Bedrijf | Amount |
|---|---|---|---|---|
| 08.10 | Tencent Holdings Limited | Large stakes bezit 57.2% van het bedrijf · shares: 577 643 604 | China Lit | — |
| 08.10 | Hexing Investment Limited | Large stakes bezit 9.39% van het bedrijf · shares: 99 090 909 | Crosstec | — |
| 08.10 | UBS Group AG | Large stakes bezit 7.92% van het bedrijf · shares: 288 592 039 | Kuaishou Technology | — |
| 08.10 | Blackrock Inc. | Large stakes 4.8% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 220 361 642 | Meitu Inc | — |
| 08.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 10% van het bedrijf · shares: 142 976 431 | Beone Medicines | — |
| 08.10 | Zhang Hui | Large stakes bezit 6.97% van het bedrijf · shares: 72 342 500 | Values Cultural | — |
| 08.10 | Xu Jun | Large stakes bezit 6.97% van het bedrijf · shares: 72 342 500 | Values Cultural | — |
| 08.10 | JMJ Group Limited | Large stakes bezit 6.97% van het bedrijf · shares: 72 342 500 | Values Cultural | — |
| 08.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 8.03% van het bedrijf | Senior PLC | — |
| 08.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.94% van het bedrijf | Pinewood Technologies Group PLC | — |
| 08.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 6.2% van het bedrijf | Central Asia Metals Plc | — |
| 08.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 3.77% van het bedrijf | PERMANENT TSB GROUP HOLDINGS PLC | — |
| 08.10 | Deutsche Bank AG | Large stakes bezit 6.01% van het bedrijf | Gooch & Housego Plc | — |
| 08.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 6.98% van het bedrijf | Future PLC | — |
| 08.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 5.28% van het bedrijf | ASOS Plc | — |
| 08.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 11.9% van het bedrijf | Capricorn Energy PLC | — |
| 08.10 | Barclays Plc | Large stakes bezit 5.02% van het bedrijf | Senior PLC | — |
| 08.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 6.19% van het bedrijf | Senior PLC | — |
| 08.10 | Wui Ying Holdings Limited | Large stakes bezit 72.3% van het bedrijf · shares: 3 797 331 000 | Huijing Hldgs | — |
| 08.10 | Lun Shuk Man | Large stakes bezit 73.1% van het bedrijf · shares: 3 841 990 000 | Huijing Hldgs | — |
| 08.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 5.84% van het bedrijf · shares: 48 470 067 | Boss Zhipin-W | — |
| 08.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 6.46% van het bedrijf · shares: 53 600 504 | Boss Zhipin-W | — |
| 08.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 5.9% van het bedrijf · shares: 48 910 859 | Boss Zhipin-W | — |
| 08.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 5.72% van het bedrijf · shares: 89 797 471 | Xpeng Inc | — |
| 08.10 | Leung Shuk Bing | Large stakes bezit 73.4% van het bedrijf · shares: 224 415 361 | High Fashion | — |
| 08.10 | Hinton Company Limited | Large stakes bezit 56.1% van het bedrijf · shares: 171 423 620 | High Fashion | — |
| 08.10 | UBS Group AG | Large stakes bezit 7.74% van het bedrijf · shares: 93 910 493 | Miniso Group Holding Ltd | — |
| 08.10 | Morgan Stanley | Large stakes 4.84% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 17 164 885 | Pony-W | — |
| 08.10 | Pandanus Partners L.P. | Large stakes bezit 6.17% van het bedrijf · shares: 140 961 510 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 08.10 | Pandanus Associates Inc. | Large stakes bezit 6.17% van het bedrijf · shares: 140 961 510 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 08.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.17% van het bedrijf · shares: 118 079 482 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 08.10 | FIL LTD | Large stakes bezit 6.17% van het bedrijf · shares: 140 961 510 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 08.10 | Fidelity Canada Investors LLC | Large stakes bezit 6.17% van het bedrijf · shares: 140 961 510 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 08.10 | 483A Bay Street Holdings Management LLC | Large stakes bezit 6.17% van het bedrijf · shares: 140 961 510 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 08.10 | 483A Bay Street Holdings LP | Large stakes bezit 6.17% van het bedrijf · shares: 140 961 510 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 08.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 5.9% van het bedrijf · shares: 127 651 782 | Pa Gooddoctor | — |
| 08.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 8.79% van het bedrijf · shares: 91 578 926 | Hesai-W | — |
| 08.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 8.97% van het bedrijf · shares: 93 433 722 | Hesai-W | — |
| 08.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.92% van het bedrijf · shares: 61 921 095 | Hesai-W | — |
| 08.10 | Helikon Investments Ltd | Large stakes bezit 5.02% van het bedrijf · shares: 4 376 844 | ABIVAX | — |
| 08.10 | Blackrock Inc. | Large stakes 4.95% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 1 838 365 | GAZTRANSPORT ET TECHNIGAZ | — |
| 08.10 | JeanLouis Pereyre | Large stakes bezit 67.1% van het bedrijf · shares: 3 875 309 | LAURENT-PERRIER | — |
| 08.10 | Diede van den Ouden | Large stakes bezit 26.9% van het bedrijf · shares: 43 999 956 | MYHOTELMATCH | — |
| 08.10 | LUMIBIRD | Large stakes bezit 52.6% van het bedrijf | LUMIBIRD | — |
| 08.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 7.75% van het bedrijf · shares: 272 565 172 | Kingdee Int'L | — |
| 08.10 | Aramco Downstream Asia Pte. Ltd. | Large stakes bezit 9.45% van het bedrijf · shares: 115 579 000 | Idemitsu Kosan Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | Aramco Overseas Company B.V. | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Idemitsu Kosan Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | Aramco Overseas Company B.V. | Large stakes bezit 9.45% van het bedrijf · shares: 115 579 000 | Idemitsu Kosan Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | Effissimo Capital Management Pte. Ltd. | Large stakes bezit 18.5% van het bedrijf · shares: 31 659 700 | Tamron Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | Kaname Capital, L.P. | Large stakes bezit 10% van het bedrijf · shares: 1 177 500 | Torex Semiconductor Ltd. | — |
| 08.10 | SBI Securities Co., Ltd. | Large stakes bezit 23.1% van het bedrijf · shares: 26 786 900 | Nano Holdings,Inc. | — |
| 08.10 | Oasis Management Co Ltd. | Large stakes bezit 9.48% van het bedrijf · shares: 64 352 600 | M3,Inc. | — |
| 08.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 14.4% van het bedrijf · shares: 2 899 500 | Ksk Co.,Ltd | — |
| 08.10 | MITA SECURITIES Co.,Ltd. | Large stakes bezit 8.57% van het bedrijf · shares: 186 000 | Fujicopian Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | Oasis Management Co Ltd. | Large stakes bezit 23.6% van het bedrijf · shares: 63 166 600 | Infomart Corporation | — |
| 08.10 | Growth Capital Inc. | Large stakes bezit 43% van het bedrijf · shares: 41 500 000 | D.Western Therapeutics Institute, Inc. | — |
| 08.10 | Cantor Fitzgerald Europe | Large stakes bezit 28.5% van het bedrijf · shares: 3 890 000 | Star seeds Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | Mizuho Bank, Ltd. | Large stakes bezit 6.5% van het bedrijf · shares: 26 353 873 | Rakuten Bank,Ltd. | — |
| 08.10 | Capital Galary.inc | Large stakes bezit 8.18% van het bedrijf · shares: 2 000 000 | SAAF Holdings Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | Arne Wolf Klaus Deussen | Large stakes bezit 5.18% van het bedrijf · shares: 377 500 | Ikegami Tsushinki Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | MAKOTO TOKUDA | Large stakes bezit 25.1% van het bedrijf · shares: 4 933 200 | Smaregi,Inc. | — |
| 08.10 | NOK Group Corporation | Large stakes bezit 10.1% van het bedrijf · shares: 875 891 | Rix Corporation | — |
| 08.10 | NOK CORPORATION | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Rix Corporation | — |
| 08.10 | Kochika Grace Co., Ltd. | Large stakes bezit 9.84% van het bedrijf · shares: 20 000 000 | Fantasista Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | Kochika Grace Co., Ltd. | Large stakes bezit 11.1% van het bedrijf · shares: 20 000 000 | Fantasista Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | Nomura Securities Co.,Ltd. | Large stakes bezit 9.65% van het bedrijf · shares: 17 369 000 | Socionext Inc. | — |
| 08.10 | Evo Fund | Large stakes bezit 42.3% van het bedrijf · shares: 61 542 100 | AltPlusInc. | — |
| 08.10 | Evo Fund | Large stakes bezit 34.4% van het bedrijf · shares: 8 726 100 | TORICO Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | Evo Fund | Large stakes bezit 22.6% van het bedrijf · shares: 5 481 500 | Delta-Fly Pharma,Inc. | — |
| 08.10 | Suzuki Takahide | Large stakes bezit 5.36% van het bedrijf · shares: 1 260 000 | Eri Holdings Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | SUMITOMO CHEMICAL COMPANY, LIMITED | Large stakes 0.71% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 87 900 | Okura Industrial Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | Rasa Industries Business Partner Shareholding Association Chairman SEIJI MORIYA | Large stakes bezit 5.62% van het bedrijf · shares: 2 232 525 | Rasa Industries, Ltd. | — |
| 08.10 | Evo Fund | Large stakes bezit 47.7% van het bedrijf · shares: 72 636 548 | Bitcoin Japan Corporation | — |
| 08.10 | Rasa Industries Business Partner Shareholding Association Chairman MITSUKAZU FUNAHASHI | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Rasa Industries, Ltd. | — |
| 08.10 | Old Peak Group Ltd. | Large stakes bezit 9.19% van het bedrijf · shares: 3 169 000 | Nakano Corporation | — |
| 08.10 | Koji Nakano | Large stakes bezit 12.6% van het bedrijf · shares: 802 980 | Toyo Shutter Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | shimoda yoshifumi | Large stakes bezit 23.3% van het bedrijf · shares: 6 114 439 | Asahi Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | YMC CO., LTD. | Large stakes bezit 11.4% van het bedrijf · shares: 4 244 600 | New Japan Chemical Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | IUCHISEIEIDO.Ltd | Large stakes bezit 9.3% van het bedrijf · shares: 6 977 564 | As One Corporation | — |
| 08.10 | Nomura Securities Co.,Ltd. | Large stakes bezit 50.4% van het bedrijf · shares: 8 267 461 | Sugimura Warehouse Co.,Ltd. | — |
| 08.10 | Trust up corporation | Large stakes bezit 11.5% van het bedrijf · shares: 3 297 200 | Wel-Dish.Incorporated | — |
| 08.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.02% van het bedrijf · shares: 165 936 880 | Ke Holdings Inc | — |
| 08.10 | Concrete Win Limited | Large stakes bezit 62.8% van het bedrijf · shares: 29 408 668 232 | Country Garden Holdings Co. Ltd. | — |
| 08.10 | von Holtzbrinck, Dr. Stefan | Large stakes bezit 50.6% van het bedrijf | Springer Nature AG & Co KGaA | — |
| 08.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 9.83% van het bedrijf | Nagarro SE | — |
| 08.10 | Schoeller, Christiane | Large stakes bezit 50.6% van het bedrijf | Springer Nature AG & Co KGaA | — |
| 08.10 | q.beyond AG | Large stakes bezit 10% van het bedrijf | Q.beyond AG | — |
| 08.10 | Pale Fire Capital SE | Large stakes bezit 3.01% van het bedrijf | TUI AG | — |
| 08.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 6.99% van het bedrijf | AIXTRON SE | — |
| 08.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 3.78% van het bedrijf | Norma Group AG | — |
| 08.10 | Ding, Youmian | Large stakes bezit 35.1% van het bedrijf | PUMA SE | — |
| 08.10 | Ding, Shijia | Large stakes bezit 35.1% van het bedrijf | PUMA SE | — |
| 08.10 | 크라운해태홀딩스 | Large stakes bezit 61.7% van het bedrijf · shares: 17 977 208 | 해태제과식품 | — |
| 08.10 | 비엔에스조합 | Large stakes bezit 29% van het bedrijf · shares: 32 686 959 | 빛과전자 | — |
| 08.10 | 시너지아이비투자 | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | 휴맥스 | — |
| 08.10 | 삼성물산 | Large stakes bezit 19.7% van het bedrijf · shares: 1 151 055 549 | 삼성전자 | — |
| 08.10 | 상상인플러스저축은행 | Large stakes bezit 27.2% van het bedrijf · shares: 8 854 491 | 엑스플러스 | — |
| 08.10 | 시너지아이비투자 | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | 엔젠바이오 | — |
| 08.10 | 휴먼데이타 | Large stakes bezit 57.7% van het bedrijf · shares: 31 072 236 | 피플바이오 | — |
| 08.10 | 삼호에스에이치투자자문 | Large stakes bezit 57.7% van het bedrijf · shares: 31 072 236 | 피플바이오 | — |
| 08.10 | 주성씨앤에어 | Large stakes bezit 28.5% van het bedrijf · shares: 10 807 480 | 제이에스링크 | — |
| 08.10 | 김병관 | Large stakes bezit 35.5% van het bedrijf · shares: 10 977 662 | 웹젠 | — |
| 08.10 | 이장한 | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | 종근당 | — |
| 08.10 | 종근당홀딩스 | Large stakes bezit 40.2% van het bedrijf · shares: 5 542 063 | 종근당 | — |
| 08.10 | 제이비우리-디에스 콘텐츠 신기조합 | Large stakes bezit 11.9% van het bedrijf · shares: 2 017 365 | 코퍼스코리아 | — |
| 08.10 | 이동석 | Large stakes bezit 35.2% van het bedrijf · shares: 9 679 158 | 디에스엠 | — |
| 08.10 | 바로저축은행 | Large stakes 2.3% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 298 092 | 금호전기 | — |
| 08.10 | 김은식 | Large stakes bezit 51.1% van het bedrijf · shares: 8 936 573 | 신진에스엠 | — |
| 08.10 | 브이아이피자산운용 | Large stakes bezit 6.05% van het bedrijf · shares: 871 791 | 풍산홀딩스 | — |
| 08.10 | 시너지아이비투자 | Large stakes bezit 9.6% van het bedrijf · shares: 2 738 262 | 형지글로벌 | — |
| 08.10 | 제이투비 | Large stakes bezit 28.5% van het bedrijf · shares: 13 087 038 | FSN | — |
| 08.10 | 에코프로 | Large stakes bezit 47.4% van het bedrijf · shares: 48 276 176 | 에코프로비엠 | — |
| 08.10 | 미래에셋자산운용 | Large stakes bezit 5.09% van het bedrijf · shares: 783 483 | 엔젤로보틱스 | — |
| 08.10 | 정순옥 | Large stakes bezit 53.8% van het bedrijf · shares: 10 006 691 | 이연제약 | — |
| 08.10 | 한국산업은행 | Large stakes bezit 6.63% van het bedrijf · shares: 639 625 | 씨엠티엑스 | — |
| 08.10 | 조용준 | Large stakes bezit 37.2% van het bedrijf · shares: 10 604 678 | 동구바이오제약 | — |
| 08.10 | 한국산업은행 | Large stakes 3.96% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 459 532 | 나라스페이스테크놀로지 | — |
| 08.10 | 강일모 | Large stakes bezit 49.7% van het bedrijf · shares: 3 220 994 | 케이엠제약 | — |
| 08.10 | 윤상현 | Large stakes bezit 48.5% van het bedrijf · shares: 16 623 647 | 콜마홀딩스 | — |
| 08.10 | 강원일 | Large stakes bezit 6.8% van het bedrijf · shares: 590 551 | 파인텍 | — |
| 08.10 | 삼양라운드스퀘어 | Large stakes bezit 45% van het bedrijf · shares: 3 388 417 | 삼양식품 | — |
| 08.10 | 박정원 | Large stakes bezit 46.7% van het bedrijf · shares: 6 646 591 | 두산 | — |
| 08.10 | 코르사자산운용 | Large stakes bezit 5.52% van het bedrijf · shares: 735 940 | 아스플로 | — |
| 08.10 | 시너지이노베이션 | Large stakes bezit 43.1% van het bedrijf · shares: 11 075 440 | 디에스케이 | — |
| 08.10 | 장경호 | Large stakes bezit 69.4% van het bedrijf · shares: 6 538 632 | 이녹스 | — |
| 08.10 | 지베이스 | Large stakes bezit 85% van het bedrijf · shares: 97 410 334 | 에이프로젠 | — |
| 08.10 | 엘에스케이디비 | Large stakes bezit 42.9% van het bedrijf · shares: 3 638 858 | LSK아이로봇 | — |
| 08.10 | 이녹스 | Large stakes bezit 33.9% van het bedrijf · shares: 6 780 028 | 이녹스첨단소재 | — |
| 08.10 | 제이케이(JK)신기술투자조합제1호 | Large stakes bezit 21.9% van het bedrijf · shares: 10 416 667 | 한울소재과학 | — |
| 08.10 | 김상헌 | Large stakes bezit 68.5% van het bedrijf · shares: 68 274 475 | 동서 | — |
| 08.10 | 제이케이(JK)신기술투자조합 제23호 | Large stakes bezit 12.1% van het bedrijf · shares: 4 177 744 | 앤디포스 | — |
| 08.10 | 구상모 | Large stakes bezit 6.53% van het bedrijf · shares: 1 352 137 | 청담글로벌 | — |
| 08.10 | 이지스자산운용 | Large stakes bezit 9.68% van het bedrijf · shares: 9 858 924 | 코람코라이프인프라리츠 | — |
| 08.10 | 코람코자산운용 | Large stakes bezit 6.96% van het bedrijf · shares: 6 773 920 | 코람코라이프인프라리츠 | — |
| 08.10 | 정현규 | Large stakes bezit 29.8% van het bedrijf · shares: 18 388 223 | 바이오플러스 | — |
| 08.10 | 전진 | Large stakes bezit 45.8% van het bedrijf · shares: 5 261 840 | 브릴스 | — |
| 08.10 | 아이비케이에스 로봇 솔루션 신기술투자조합 | Large stakes bezit 16.1% van het bedrijf · shares: 1 828 140 | 브릴스 | — |
| 08.10 | 코리아 골든뷰티 신기술투자조합 | Large stakes 4.82% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 1 091 703 | 한국화장품제조 | — |
| 08.10 | 에셋플러스자산운용 | Large stakes bezit 8.16% van het bedrijf · shares: 1 849 365 | 한국화장품제조 | — |
| 08.10 | 김현수 | Large stakes bezit 11.7% van het bedrijf · shares: 7 033 144 | 파미셀 | — |
| 08.10 | 에스디바이오센서 | Large stakes bezit 38.6% van het bedrijf · shares: 6 327 204 | 아스타 | — |
| 08.10 | 김창수 | Large stakes bezit 56.7% van het bedrijf · shares: 4 700 000 | 이삭엔지니어링 | — |
| 08.10 | 밸류리커버리 투자조합 | Large stakes bezit 15.2% van het bedrijf · shares: 792 072 | 씨아이테크 | — |
| 08.10 | 이학영 | Large stakes 4.35% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 226 754 | 씨아이테크 | — |
| 09.10 | HSBC International Trustee Limited | Large stakes bezit 61% van het bedrijf · shares: 4 327 285 062 | Longfor Group | — |
| 09.10 | Ngai Sze Kei | Large stakes bezit 35.8% van het bedrijf · shares: 319 804 326 | Tycoon Group | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 7.89% van het bedrijf · shares: 174 403 721 | Baidu Inc | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 9.9% van het bedrijf · shares: 141 426 727 | Beone Medicines | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 6.01% van het bedrijf · shares: 25 225 647 | Asmpt | — |
| 09.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 5.18% van het bedrijf | ASOS Plc | — |
| 09.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 4.78% van het bedrijf | ASOS Plc | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 8.43% van het bedrijf | Gamma Communications PLC | — |
| 09.10 | THE CORE TRUST COMPANY LIMITED | Large stakes bezit 8.99% van het bedrijf · shares: 257 849 022 | Baioo | — |
| 09.10 | Wui Ying Holdings Limited | Large stakes bezit 70.9% van het bedrijf · shares: 3 727 331 000 | Huijing Hldgs | — |
| 09.10 | Lun Shuk Man | Large stakes bezit 71.8% van het bedrijf · shares: 3 771 990 000 | Huijing Hldgs | — |
| 09.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 6.46% van het bedrijf · shares: 53 600 504 | Boss Zhipin-W | — |
| 09.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 5.75% van het bedrijf · shares: 47 748 101 | Boss Zhipin-W | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 6.23% van het bedrijf · shares: 51 669 441 | Boss Zhipin-W | — |
| 09.10 | Bank Of New York Mellon Corporation | Large stakes bezit 5.9% van het bedrijf · shares: 100 750 846 | Es Services | — |
| 09.10 | RENOWN CITY HOLDINGS LIMITED | Large stakes bezit 43.6% van het bedrijf · shares: 3 897 666 762 | Chi People Hold | — |
| 09.10 | LOFTY KEY LIMITED | Large stakes bezit 30.9% van het bedrijf · shares: 2 762 666 762 | Chi People Hold | — |
| 09.10 | CIVIOS GROUP LIMITED | Large stakes bezit 43.6% van het bedrijf · shares: 3 897 666 762 | Chi People Hold | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.01% van het bedrijf · shares: 78 754 544 | Xpeng Inc | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 5.81% van het bedrijf · shares: 91 206 487 | Xpeng Inc | — |
| 09.10 | Super Reach Ventures Limited 超達創投有限公司 | Large stakes bezit 41.4% van het bedrijf · shares: 1 244 877 716 | Times China | — |
| 09.10 | Renowned Brand Investments Limited 佳名投資有限公司 | Large stakes bezit 41.4% van het bedrijf · shares: 1 244 877 716 | Times China | — |
| 09.10 | Li Yiping | Large stakes bezit 41.4% van het bedrijf · shares: 1 244 877 716 | Times China | — |
| 09.10 | East Profit Management Limited (東利管理有限公司) | Large stakes bezit 41.4% van het bedrijf · shares: 1 244 877 716 | Times China | — |
| 09.10 | Asiaciti Enterprises Ltd. 豐亞企業有限公司 | Large stakes bezit 41.4% van het bedrijf · shares: 1 244 877 716 | Times China | — |
| 09.10 | Kingboard Investments Limited | Large stakes bezit 5.56% van het bedrijf · shares: 175 509 500 | Kingboard Laminates Holdings Limited | — |
| 09.10 | Kingboard Holdings Limited | Large stakes bezit 62.4% van het bedrijf · shares: 1 967 023 500 | Kingboard Laminates Holdings Limited | — |
| 09.10 | Jamplan (BVI) Limited | Large stakes bezit 62.2% van het bedrijf · shares: 1 960 509 500 | Kingboard Laminates Holdings Limited | — |
| 09.10 | Hallgain Management Limited | Large stakes bezit 62.5% van het bedrijf · shares: 1 969 023 500 | Kingboard Laminates Holdings Limited | — |
| 09.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 7.77% van het bedrijf · shares: 27 499 382 | Pony-W | — |
| 09.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 5.89% van het bedrijf · shares: 127 439 969 | Pa Gooddoctor | — |
| 09.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 8.25% van het bedrijf · shares: 85 935 000 | Hesai-W | — |
| 09.10 | CITIC Securities Company Limited | Large stakes bezit 7.23% van het bedrijf · shares: 448 568 229 | Cssc Shipping | — |
| 09.10 | FIPP | Large stakes bezit 12% van het bedrijf · shares: 34 326 914 | MYHOTELMATCH | — |
| 09.10 | Ramsay Health Care | Large stakes | Ramsay Generale De Sante | — |
| 09.10 | Goldman Sachs International | Large stakes bezit 10% van het bedrijf · shares: 13 678 247 | UBISOFT ENTERTAINMENT | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 5.03% van het bedrijf · shares: 37 336 627 | VEOLIA ENVIRONNEMENT | — |
| 09.10 | René Holeček | Large stakes bezit 10.1% van het bedrijf · shares: 36 124 701 | Clariane SE | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.7% van het bedrijf | Pinewood Technologies Group PLC | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.34% van het bedrijf | Spire Healthcare Group Plc | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 8.24% van het bedrijf · shares: 289 505 340 | Kingdee Int'L | — |
| 09.10 | TYK CORPORATION | Large stakes bezit 95.8% van het bedrijf · shares: 7 229 312 | Tohoku Steel Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 15.5% van het bedrijf · shares: 3 131 700 | Ksk Co.,Ltd | — |
| 09.10 | FUJIYOSHI HIDEHIKO | Large stakes bezit 32% van het bedrijf · shares: 1 658 300 | TRaaS On Product Inc. | — |
| 09.10 | Yukihiro Sugihara | Large stakes bezit 8.98% van het bedrijf · shares: 3 451 600 | Datasection Inc. | — |
| 09.10 | First Plus Financial Holdings PTE. LTD. | Large stakes bezit 50.1% van het bedrijf · shares: 33 943 000 | Datasection Inc. | — |
| 09.10 | First Plus Financial Holdings PTE. LTD. | Large stakes bezit 50.1% van het bedrijf · shares: 33 943 000 | Datasection Inc. | — |
| 09.10 | OKAYA & CO.,LTD. | Large stakes bezit 95.8% van het bedrijf · shares: 7 229 312 | Tohoku Steel Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | First Plus Financial Holdings PTE. LTD. | Large stakes bezit 51.1% van het bedrijf · shares: 34 643 000 | Datasection Inc. | — |
| 09.10 | Blue lagoon Co.,ltd | Large stakes bezit 9.06% van het bedrijf · shares: 930 100 | Star seeds Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | IYOTETSU Group Co.,Ltd. | Large stakes bezit 13.4% van het bedrijf · shares: 27 865 782 | Shikoku Electric Power Company, Incorporated | — |
| 09.10 | KAZUHIKO ADACHI | Large stakes bezit 8.02% van het bedrijf · shares: 2 111 900 | Intelligent Wave Inc. | — |
| 09.10 | Blue lagoon Co.,ltd | Large stakes bezit 9.06% van het bedrijf · shares: 930 100 | Star seeds Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | Fidelity Management & Research Company LLC | Large stakes bezit 10% van het bedrijf · shares: 2 020 987 | Ksk Co.,Ltd | — |
| 09.10 | Maki Hiroyuki | Large stakes bezit 23.3% van het bedrijf · shares: 27 504 186 | BASE,Inc. | — |
| 09.10 | Amsterdam1 Inc. | Large stakes bezit 85.4% van het bedrijf · shares: 15 137 679 | Japan Property Management Center Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | takao kanda | Large stakes bezit 36.5% van het bedrijf · shares: 960 300 | Poval Kogyo Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | KASHIMA HIDETOSHI | Large stakes bezit 37% van het bedrijf · shares: 2 094 100 | Livero Inc. | — |
| 09.10 | Mutoh Enterprise 2 Co., Ltd. | Large stakes bezit 76% van het bedrijf · shares: 13 479 179 | Japan Property Management Center Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | Cantor Fitzgerald Europe | Large stakes bezit 27.2% van het bedrijf · shares: 8 041 642 | Carna Biosciences,Inc. | — |
| 09.10 | SATO TOSHIYUKI | Large stakes bezit 34.2% van het bedrijf · shares: 7 355 710 | Halows Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | Katsuya Mimuro | Large stakes bezit 17.9% van het bedrijf · shares: 7 605 100 | Plus Alpha Consulting Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | Daido Steel Co., Ltd. | Large stakes bezit 95.8% van het bedrijf · shares: 7 229 312 | Tohoku Steel Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | Crunchyroll KK. | Large stakes bezit 7.03% van het bedrijf · shares: 1 071 900 | Link-U Group Inc. | — |
| 09.10 | Mizuho Bank, Ltd. | Large stakes bezit 10.9% van het bedrijf · shares: 2 491 100 | Carlit Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | AsahichoCorporation | Large stakes bezit 10.2% van het bedrijf · shares: 622 000 | AZEARTH Corporation | — |
| 09.10 | Pacifici Consultants Co.,Ltd | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Oriental Consultants Holdings Company Limited | — |
| 09.10 | OKASAN SECURITIES CO., LTD. | Large stakes bezit 19.3% van het bedrijf · shares: 10 300 000 | Noile-Immune Biotech Inc. | — |
| 09.10 | Sumitomo Mitsui Trust Asset Management | Large stakes bezit 9.47% van het bedrijf · shares: 4 546 900 | Nissha Co., Ltd. | — |
| 09.10 | 3C Holding Limited | Large stakes bezit 35.5% van het bedrijf · shares: 223 080 000 | Ae Logistics | — |
| 09.10 | Concrete Win Limited | Large stakes bezit 62.8% van het bedrijf · shares: 29 408 668 232 | Country Garden Holdings Co. Ltd. | — |
| 09.10 | Hallgain Management Limited | Large stakes bezit 32.2% van het bedrijf · shares: 361 540 400 | Kingboard Holdings Limited | — |
| 09.10 | Lei Ming | Large stakes bezit 15.9% van het bedrijf · shares: 72 304 000 | Allegro Culture | — |
| 09.10 | CHAMPION EASE GROUP LIMITED | Large stakes bezit 15.9% van het bedrijf · shares: 72 304 000 | Allegro Culture | — |
| 09.10 | UBS Group AG | Large stakes 4.9% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 620 908 901 | Kaisa Group | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.15% van het bedrijf · shares: 653 447 501 | Kaisa Group | — |
| 09.10 | Sincere View International Ltd. | Large stakes bezit 31.1% van het bedrijf · shares: 1 616 544 683 | Citychamp | — |
| 09.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 5.69% van het bedrijf | Ceconomy AG | — |
| 09.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 5.18% van het bedrijf | PVA TePla AG | — |
| 09.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 3.86% van het bedrijf | flatexDEGIRO AG | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.2% van het bedrijf | HelloFresh SE | — |
| 09.10 | DWS Investment GmbH | Large stakes bezit 3.29% van het bedrijf | Lanxess AG | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 6.68% van het bedrijf | TAG Immobilien AG | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 5.29% van het bedrijf | Zalando SE | — |
| 09.10 | BC Partners Holdings Limited | Large stakes bezit 32.4% van het bedrijf | Springer Nature AG & Co KGaA | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 7.1% van het bedrijf · shares: 552 809 | UFP Technologies Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes 4.2% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 841 300 | ScanSource Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes 4.9% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 2 634 898 | Skyline Corporation | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes 4.9% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 3 056 089 | Casella Waste Systems Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 5.7% van het bedrijf · shares: 276 669 | Preformed Line Products Company | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 6.9% van het bedrijf · shares: 387 129 | Mesa Laboratories Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 6.8% van het bedrijf · shares: 1 184 904 | Amtech Systems Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 5.7% van het bedrijf · shares: 700 580 | Standex International Corporation | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes 4.8% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 2 347 710 | Suncrete, Inc. Class A | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 6.1% van het bedrijf · shares: 1 354 088 | Black Rock Coffee Bar, Inc. Class A | — |
| 09.10 | Creatura Christopher | Large stakes bezit 7.9% van het bedrijf · shares: 1 205 004 | Vertical Data, Inc | — |
| 09.10 | Nickel Jesse | Large stakes bezit 7.8% van het bedrijf · shares: 1 195 157 | Vertical Data, Inc | — |
| 09.10 | KCM Capital Inc | Large stakes bezit 10.5% van het bedrijf · shares: 1 | New ERA Energy & Digital, Inc. | — |
| 09.10 | Calamos Investment Trust/Il | Large stakes bezit 7.8% van het bedrijf · shares: 500 000 | SilverBox Corp IV | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes 3.4% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 3 909 287 | BBB Foods Inc. | — |
| 09.10 | Mao Hongliang | Large stakes bezit 11.3% van het bedrijf · shares: 593 453 | WEBUY GLOBAL LTD. | — |
| 09.10 | Zheng Mingjie | Large stakes bezit 21.7% van het bedrijf · shares: 1 139 472 | WEBUY GLOBAL LTD. | — |
| 09.10 | Dellora Investments LP | Large stakes bezit 5.5% van het bedrijf | Tenax Therapeutics Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes 3.1% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 739 687 | Suja Life, Inc. Class A | — |
| 09.10 | Feis Equities LLC | Large stakes 3.65% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Aperture AC Class A | — |
| 09.10 | Corley Thomas John | Large stakes bezit 8% van het bedrijf · shares: 83 464 | Femto Technologies Inc. | — |
| 09.10 | Gold Sino Assets Ltd | Large stakes bezit 45.7% van het bedrijf · shares: 20 796 272 | Gogoro Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 11% van het bedrijf · shares: 2 449 253 | Journey Medical Corp | — |
| 09.10 | Pertento Partners LLP | Large stakes bezit 5.2% van het bedrijf | Cellebrite DI Ltd. | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 5.1% van het bedrijf · shares: 8 592 495 | Global-E Online Ltd. | — |
| 09.10 | Zhou Ming | Large stakes bezit 20.2% van het bedrijf · shares: 20 000 000 | Goldenwell Biotech Inc | — |
| 09.10 | GordonMD Global Investments LP | Large stakes bezit 16.4% van het bedrijf | Pyxis Oncology Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 12.4% van het bedrijf · shares: 3 431 038 | Xpel Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes 4.5% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 4 865 838 | Arlo Technologies | — |
| 09.10 | Morsevo Trade, Inc. | Large stakes bezit 6.7% van het bedrijf · shares: 7 243 923 | KARX | — |
| 09.10 | Frazier Life Sciences Public Fund, L.P. | Large stakes bezit 5.9% van het bedrijf | Q32 Bio Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 8.6% van het bedrijf · shares: 5 135 660 | Ollie's Bargain Outlet Hldg | — |
| 09.10 | Fairmount Funds Management LLC | Large stakes bezit 9.19% van het bedrijf · shares: 9 354 200 | Spyre Therapeutics Inc. | — |
| 09.10 | Grupo Villar Mir, S.A.U. | Large stakes bezit 35.7% van het bedrijf | Ferroglobe PLC | — |
| 09.10 | Sachem Head Capital Management, LP | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Sotera Health Co | — |
| 09.10 | Sachem Head Capital Management, LP | Large stakes bezit 9.99% van het bedrijf | Ionic Digital Inc. Class A | — |
| 09.10 | Eagle Point Credit Management, LLC | Large stakes bezit 19% van het bedrijf · shares: 1 521 519 | Oxford Lane Capital Corp | — |
| 09.10 | Warren Street Capital Partners LP | Large stakes 3.8% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Leatt Corp | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 8.5% van het bedrijf · shares: 7 011 469 | HealthEquity Inc | — |
| 09.10 | Corley Thomas John | Large stakes bezit 16.4% van het bedrijf · shares: 885 413 | SOBR Safe, Inc. | — |
| 09.10 | Hard Rock Holdco LLC | Large stakes bezit 85.2% van het bedrijf · shares: 750 000 000 | Omnitek Engineering | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 5.3% van het bedrijf · shares: 2 161 096 | Orion Group Holdings Inc | — |
| 09.10 | Galkin Vladimir | Large stakes 0.8% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | One Stop Systems Inc | — |
| 09.10 | Blantyre Capital II Ltd | Large stakes bezit 28.9% van het bedrijf · shares: 27 141 507 | National CineMedia Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 6.4% van het bedrijf · shares: 1 152 147 | ICF International, Inc. | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 6.4% van het bedrijf · shares: 1 152 147 | ICF International, Inc. | — |
| 09.10 | Rivernorth Opportunities Fund, Inc. | Large stakes bezit 47% van het bedrijf · shares: 1 404 000 | Equitable Holdings, Inc. | — |
| 09.10 | Glenbrook Capital Management | Large stakes 1.4% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | INVO Fertility, Inc. | — |
| 09.10 | Millennium Management Llc | Large stakes bezit 7% van het bedrijf | Vanda Pharmaceuticals Inc | — |
| 09.10 | Societe Generale Sa | Large stakes bezit 8.9% van het bedrijf · shares: 2 030 448 493 | Vodafone Group PLC ADR | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes bezit 6.3% van het bedrijf · shares: 2 646 572 | PDF Solutions Inc | — |
| 09.10 | Alliancebernstein L.P. | Large stakes bezit 22% van het bedrijf · shares: 656 000 | RiverNorth Opportunities Fund Inc. | — |
| 09.10 | Glazer Capital LLC | Large stakes bezit 5% van het bedrijf · shares: 4 446 531 | Utz Brands Inc | — |
| 09.10 | Glazer Capital LLC | Large stakes bezit 5.3% van het bedrijf · shares: 1 750 000 | Sangoma Technologies Corp | — |
| 11.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 7.06% van het bedrijf | ADTRAN Inc | — |
| 12.10 | Ngai Sze Kei | Large stakes bezit 35.8% van het bedrijf · shares: 319 824 326 | Tycoon Group | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 5.99% van het bedrijf · shares: 25 125 413 | Asmpt | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 7.02% van het bedrijf · shares: 176 101 582 | Nexteer | — |
| 12.10 | 啟賦私募基金管理有限公司 | Large stakes bezit 11.8% van het bedrijf · shares: 41 040 310 | 160 Health | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 5.75% van het bedrijf · shares: 47 748 101 | Boss Zhipin-W | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 5.75% van het bedrijf · shares: 90 361 178 | Xpeng Inc | — |
| 12.10 | Kingboard Holdings Limited | Large stakes bezit 62.4% van het bedrijf · shares: 1 967 123 500 | Kingboard Laminates Holdings Limited | — |
| 12.10 | Hallgain Management Limited | Large stakes bezit 62.5% van het bedrijf · shares: 1 969 123 500 | Kingboard Laminates Holdings Limited | — |
| 12.10 | Victory Gain Ventures Limited | Large stakes bezit 29.2% van het bedrijf · shares: 997 739 801 | Da Yu Fin | — |
| 12.10 | Beyond Global Enterprises Limited | Large stakes bezit 29.8% van het bedrijf · shares: 1 018 194 801 | Da Yu Fin | — |
| 12.10 | Pandanus Partners L.P. | Large stakes bezit 7.24% van het bedrijf · shares: 165 396 317 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | Pandanus Associates Inc. | Large stakes bezit 7.24% van het bedrijf · shares: 165 396 317 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | FMR, LLC | Large stakes bezit 7.26% van het bedrijf · shares: 165 831 081 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | FIL LTD | Large stakes bezit 7.24% van het bedrijf · shares: 165 396 317 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | Fidelity Canada Investors LLC | Large stakes bezit 7.24% van het bedrijf · shares: 165 396 317 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | 483A Bay Street Holdings Management LLC | Large stakes bezit 7.24% van het bedrijf · shares: 165 396 317 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | 483A Bay Street Holdings LP | Large stakes bezit 7.24% van het bedrijf · shares: 165 396 317 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 5.86% van het bedrijf · shares: 126 783 854 | Pa Gooddoctor | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 8.25% van het bedrijf · shares: 85 935 000 | Hesai-W | — |
| 12.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 5.07% van het bedrijf · shares: 4 420 511 | ABIVAX | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Large stakes 4.97% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 4 165 570 | IPSEN SA | — |
| 12.10 | par actions simplifiée BioMasse Vision 20301 | Large stakes bezit 91.8% van het bedrijf · shares: 4 790 538 | CHARWOOD ENERGY | — |
| 12.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.03% van het bedrijf | Trainline Plc | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 0% van het bedrijf | Pinewood Technologies Group PLC | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 12% van het bedrijf | Capricorn Energy PLC | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 7.26% van het bedrijf | Central Asia Metals Plc | — |
| 12.10 | Odyssean Investment Trust PLC | Large stakes bezit 3.15% van het bedrijf | Diaceutics PLC | — |
| 12.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.45% van het bedrijf | Spire Healthcare Group Plc | — |
| 12.10 | Frasers Group PLC | Large stakes bezit 7.42% van het bedrijf | Burberry Group PLC | — |
| 12.10 | Barclays Plc | Large stakes bezit 5.5% van het bedrijf | Pennon Group Plc | — |
| 12.10 | Aberdeen Group plc | Large stakes bezit 5.32% van het bedrijf | Standard Life PLC | — |
| 12.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 6.97% van het bedrijf | Mitie Group PLC | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 6.3% van het bedrijf · shares: 114 997 170 | Techtronic Industries Company Limited | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 7.56% van het bedrijf · shares: 265 727 281 | Kingdee Int'L | — |
| 12.10 | Hallgain Management Limited | Large stakes bezit 32.2% van het bedrijf · shares: 361 740 400 | Kingboard Holdings Limited | — |
| 12.10 | M&G Plc | Large stakes bezit 5.01% van het bedrijf · shares: 142 785 500 | Crystal Intl | — |
| 12.10 | BEST SHEEN LIMITED | Large stakes bezit 68.8% van het bedrijf · shares: 740 000 000 | Apex Ace Hldg | — |
| 12.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 13.6% van het bedrijf | AUTO1 Group SE | — |
| 12.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 17.1% van het bedrijf | Gerresheimer AG | — |
| 12.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 6.51% van het bedrijf | K+S Aktiengesellschaft | — |
| 12.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 7.43% van het bedrijf | Thyssenkrupp AG | — |
| 12.10 | Staat Norwegen | Large stakes bezit 3.11% van het bedrijf | Infineon Technologies AG | — |
| 12.10 | Schmidt, Sebastian-Justus | Large stakes bezit 9.98% van het bedrijf | Enapter AG | — |
| 12.10 | Rossmann Beteiligungs GmbH | Large stakes bezit 21.6% van het bedrijf | Aurubis AG | — |
| 12.10 | PARAMETRIC | Large stakes bezit 3.48% van het bedrijf | PVA TePla AG | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 6.87% van het bedrijf | Bilfinger SE | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 6.79% van het bedrijf | Nagarro SE | — |
| 12.10 | iShares Trust | Large stakes bezit 4.65% van het bedrijf | ADTRAN Inc | — |
| 12.10 | Carne Global Fund Managers (Ireland) Limited | Large stakes bezit 3.47% van het bedrijf | PVA TePla AG | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 11.4% van het bedrijf | ADTRAN Inc | — |
| 12.10 | Amundi S.A. | Large stakes bezit 3.24% van het bedrijf | Thyssenkrupp AG | — |
| 13.10 | Wu Yajun | Large stakes bezit 43.1% van het bedrijf · shares: 3 061 018 581 | Longfor Group | — |
| 13.10 | Charm Talent International Limited | Large stakes bezit 43.1% van het bedrijf · shares: 3 061 018 581 | Longfor Group | — |
| 13.10 | CAI XINYI | Large stakes bezit 43.1% van het bedrijf · shares: 3 061 018 581 | Longfor Group | — |
| 13.10 | GIC Private Limited | Large stakes bezit 7.95% van het bedrijf · shares: 71 851 000 | Hbm Holdings-B | — |
| 13.10 | HD Luo Limited | Large stakes bezit 39.7% van het bedrijf · shares: 173 154 575 | Jst Group | — |
| 13.10 | Black Tea Limited | Large stakes bezit 39.7% van het bedrijf · shares: 173 154 575 | Jst Group | — |
| 13.10 | Lin Fangli | Large stakes bezit 13.9% van het bedrijf · shares: 48 215 065 | 160 Health | — |
| 13.10 | Fu Zhekuan | Large stakes bezit 13.9% van het bedrijf · shares: 48 215 065 | 160 Health | — |
| 13.10 | SOUTH PACIFIC INTERNATIONAL TRADING LIMITED | Large stakes bezit 8.98% van het bedrijf · shares: 44 900 000 | Johnson Hldgs | — |
| 13.10 | Zhu Xiaorui | Large stakes bezit 6.11% van het bedrijf · shares: 29 604 176 | Robosense | — |
| 13.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 5.04% van het bedrijf · shares: 4 401 641 | ABIVAX | — |
| 13.10 | J.P. Morgan Chase & Co. | Large stakes bezit 12.7% van het bedrijf · shares: 39 979 768 | DBV Technologies | — |
| 13.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 5.75% van het bedrijf · shares: 11 340 369 | FORVIA | — |
| 13.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 5.64% van het bedrijf · shares: 13 850 983 | Valeo SA | — |
| 13.10 | HSBC Holdings PLC | Large stakes bezit 7.06% van het bedrijf | Informa PLC | — |
| 13.10 | Barclays Plc | Large stakes bezit 5.19% van het bedrijf | Mobico Group Plc | — |
| 13.10 | Bank of America Corporation | Large stakes bezit 9.9% van het bedrijf | Intertek Group PLC | — |
| 13.10 | Bank of America Corporation | Large stakes bezit 8.69% van het bedrijf | Workspace Group PLC | — |
| 13.10 | LendInvest PLC - LINV | Large stakes | Lendinvest PLC | — |
| 13.10 | Long Corridor Asset Management Ltd | Large stakes 4.98% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 188 900 | Happiness and D Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Silchester International Investors LLP | Large stakes bezit 6.5% van het bedrijf · shares: 66 213 200 | Yamaha Motor Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Tadashi Kanda | Large stakes bezit 14.3% van het bedrijf · shares: 5 468 020 | HIDAY HIDAKA Corp. | — |
| 13.10 | Dynamic Solution Group Inc. | Large stakes bezit 7.04% van het bedrijf · shares: 93 000 | Seyfert Ltd. | — |
| 13.10 | Kaname Capital, L.P. | Large stakes bezit 12.1% van het bedrijf · shares: 3 500 600 | Daito Pharmaceutical Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Kaname Capital, L.P. | Large stakes bezit 12% van het bedrijf · shares: 4 126 500 | ValueCommerce Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Asset Value Investors Limited | Large stakes bezit 6.22% van het bedrijf · shares: 1 310 400 | Aigan Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Asset Value Investors Limited | Large stakes bezit 10.1% van het bedrijf · shares: 2 103 700 | INES Corporation | — |
| 13.10 | Strategic Capital, Inc. | Large stakes bezit 13.7% van het bedrijf · shares: 7 267 500 | GungHo Online Entertainment,Inc. | — |
| 13.10 | NetPrice Business Turnaround LLC | Large stakes bezit 49.5% van het bedrijf · shares: 64 300 038 | Anap Holdings Inc. | — |
| 13.10 | Symphony Financial Partners (Singapore) Pte. Ltd. | Large stakes bezit 12.3% van het bedrijf · shares: 3 500 300 | Nishio Holdings Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Endeavour United Co., Ltd. | Large stakes bezit 25.9% van het bedrijf · shares: 4 056 150 | Kodama Chemical Industry Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | NetPrice Business Turnaround LLC | Large stakes bezit 41.7% van het bedrijf · shares: 15 799 100 | Anap Holdings Inc. | — |
| 13.10 | Dalton Investments, Inc. | Large stakes bezit 5.02% van het bedrijf · shares: 1 129 600 | Iwaki Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | NetPrice Business Turnaround LLC | Large stakes bezit 48.7% van het bedrijf · shares: 9 342 500 | Anap Holdings Inc. | — |
| 13.10 | NetPrice Business Turnaround LLC | Large stakes bezit 46.1% van het bedrijf · shares: 8 169 800 | Anap Holdings Inc. | — |
| 13.10 | Zennor Asset Management LLP | Large stakes bezit 7.53% van het bedrijf · shares: 1 571 500 | Obara Group Incorporated | — |
| 13.10 | Maki Hiroyuki | Large stakes bezit 24.5% van het bedrijf · shares: 28 916 186 | BASE,Inc. | — |
| 13.10 | BCPE Neon Cayman, L.P. | Large stakes bezit 87.4% van het bedrijf · shares: 28 123 848 | baudroie,inc. | — |
| 13.10 | BCPE Neon Cayman, L.P. | Large stakes bezit 87.4% van het bedrijf · shares: 28 123 848 | baudroie,inc. | — |
| 13.10 | Francis Capital Inc | Large stakes bezit 38.6% van het bedrijf · shares: 2 820 000 | Mitsuboshi Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Pacific Consultants Holdings Co., Ltd. | Large stakes bezit 5.42% van het bedrijf · shares: 670 200 | Oriental Consultants Holdings Company Limited | — |
| 13.10 | SENJIN CAPITAL PTY LTD | Large stakes bezit 9.81% van het bedrijf · shares: 107 900 | Iwabuchi Corporation | — |
| 13.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 60.5% van het bedrijf · shares: 10 716 036 | Japan Property Management Center Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | NIPPON ACTIVE VALUE FUND PLC | Large stakes bezit 19% van het bedrijf · shares: 13 694 600 | Bunka Shutter Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Amsterdam1 Inc. | Large stakes bezit 85.4% van het bedrijf · shares: 15 137 679 | Japan Property Management Center Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Evo Fund | Large stakes bezit 59.9% van het bedrijf · shares: 24 120 550 | Pixela Corporation | — |
| 13.10 | Terai, Hidezo | Large stakes bezit 16.1% van het bedrijf · shares: 12 409 508 | World Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | HIROAKI MIYATA | Large stakes bezit 23.4% van het bedrijf · shares: 895 000 | Nakakita Seisakusho Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Capital Research and Management Company | Large stakes bezit 13.4% van het bedrijf · shares: 25 524 652 | Resonac Holdings Corporation | — |
| 13.10 | COFCO Corporation (中糧集團有限公司) | Large stakes bezit 40% van het bedrijf · shares: 490 548 000 | Fountain Set | — |
| 13.10 | Chinatex Corporation Limited (中國中紡集團有限公司) | Large stakes bezit 40% van het bedrijf · shares: 490 548 000 | Fountain Set | — |
| 13.10 | Dashdemberel Bat-Erdene | Large stakes bezit 10% van het bedrijf · shares: 18 851 850 | Mongolia Energy | — |
| 13.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 5.64% van het bedrijf | ADTRAN Inc | — |
| 13.10 | Staat Norwegen | Large stakes bezit 3.16% van het bedrijf | Siltronic AG | — |
| 13.10 | SIH Partners, LLLP | Large stakes bezit 12% van het bedrijf | Aurubis AG | — |
| 13.10 | Samson Rock Event Driven Fund Limited | Large stakes bezit 4.99% van het bedrijf | Adtran Networks SE | — |
| 13.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 9.77% van het bedrijf | PVA TePla AG | — |
| 13.10 | Kain, Raphael | Large stakes bezit 4.99% van het bedrijf | Adtran Networks SE | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 7.27% van het bedrijf | K+S Aktiengesellschaft | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.25% van het bedrijf | Vonovia SE | — |
| 13.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 11.7% van het bedrijf | LEG Immobilien SE | — |
| 13.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 9.99% van het bedrijf | MTU Aero Engines AG | — |
| 13.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 7.16% van het bedrijf | RWE AG | — |
| 13.10 | 상미당홀딩스 | Large stakes bezit 73.6% van het bedrijf · shares: 6 351 038 | 삼립 | — |
| 13.10 | HLB | Large stakes bezit 17.6% van het bedrijf · shares: 3 070 366 | HLB바이오스텝 | — |
| 13.10 | 이해영 | Large stakes bezit 50.1% van het bedrijf · shares: 8 311 631 | 대림바스 | — |
| 13.10 | 스카이디렉터스 | Large stakes bezit 26.9% van het bedrijf · shares: 15 535 804 | SKAI | — |
| 13.10 | 최평규 | Large stakes bezit 70.6% van het bedrijf · shares: 10 516 366 | SNT홀딩스 | — |
| 13.10 | 하나로투자조합 | Large stakes bezit 7.59% van het bedrijf · shares: 5 640 423 | 비투엔 | — |
| 13.10 | BGF | Large stakes bezit 69.2% van het bedrijf · shares: 15 499 587 | 케이엔더블유 | — |
| 13.10 | BGF에코머티리얼즈 | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | 케이엔더블유 | — |
| 13.10 | 김기홍 | Large stakes bezit 51.3% van het bedrijf · shares: 8 679 902 | 노브랜드 | — |
| 13.10 | 최태원 | Large stakes bezit 25.7% van het bedrijf · shares: 18 596 600 | SK | — |
| 13.10 | 주광연 | Large stakes bezit 44.3% van het bedrijf · shares: 10 029 685 | 핌스 | — |
| 13.10 | 씨앤팜 | Large stakes bezit 11.8% van het bedrijf · shares: 11 373 439 | 현대바이오 | — |
| 13.10 | 최재훈 | Large stakes bezit 85.5% van het bedrijf · shares: 17 591 404 | 남화산업 | — |
| 13.10 | 래인파트너스 | Large stakes bezit 18.8% van het bedrijf · shares: 1 503 195 | 이원컴포텍 | — |
| 13.10 | 대명화학 | Large stakes bezit 67.8% van het bedrijf · shares: 38 047 192 | 로젠 | — |
| 13.10 | 이경일 | Large stakes bezit 12.1% van het bedrijf · shares: 1 527 980 | 솔트룩스 | — |
| 13.10 | 한재동 | Large stakes bezit 43.8% van het bedrijf · shares: 16 966 562 | 태웅로직스 | — |
| 13.10 | 이니셜 1호 투자조합 | Large stakes bezit 37% van het bedrijf · shares: 51 223 106 | 버킷스튜디오 | — |
| 13.10 | NMSI,INC. | Large stakes bezit 32.8% van het bedrijf · shares: 45 370 127 | 버킷스튜디오 | — |
| 13.10 | 최재훈 | Large stakes bezit 58.9% van het bedrijf · shares: 6 908 960 | 남화토건 | — |
| 13.10 | 박영옥 | Large stakes bezit 5.19% van het bedrijf · shares: 446 282 | 태양 | — |
| 13.10 | 대명화학 | Large stakes bezit 75.8% van het bedrijf · shares: 60 396 562 | 모다이노칩 | — |
| 13.10 | 한국채권투자운용 | Large stakes bezit 6.22% van het bedrijf · shares: 720 461 | 인바이오 | — |
| 13.10 | 루시 | Large stakes bezit 12.5% van het bedrijf · shares: 4 649 132 | 한울소재과학 | — |
| 13.10 | 현지호 | Large stakes bezit 51.4% van het bedrijf · shares: 25 708 401 | 화승코퍼레이션 | — |
| 13.10 | 김원남 | Large stakes bezit 29.2% van het bedrijf · shares: 4 671 807 | 탑엔지니어링 | — |
| 13.10 | 류원기 | Large stakes bezit 60% van het bedrijf · shares: 4 879 686 | 한탑 | — |
| 13.10 | 정기로 | Large stakes bezit 37.9% van het bedrijf · shares: 6 968 570 | APS | — |
| 13.10 | 박채규 | Large stakes bezit 42.1% van het bedrijf · shares: 4 853 354 | 디티앤씨 | — |
| 13.10 | Royce & Associates LP | Large stakes 4.49% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 1 089 226 | Barrett Business Services Inc | — |
| 13.10 | Sun Valley Investments AG | Large stakes bezit 42.1% van het bedrijf · shares: 96 019 010 | Canagold Resources Ltd | — |
| 13.10 | Inflection Point Fund I, LP | Large stakes bezit 9.9% van het bedrijf | Merlin, Inc. | — |
| 13.10 | Vintfeld Roman | Large stakes bezit 8.9% van het bedrijf · shares: 14 847 267 | Aureus Greenway Holdings Inc. | — |
| 13.10 | Sinensky Michael | Large stakes bezit 11.6% van het bedrijf · shares: 19 323 824 | Aureus Greenway Holdings Inc. | — |
| 13.10 | Haymaker Sponsor IV LLC | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Suncrete, Inc. Class A | — |
| 13.10 | Loo See Yuen | Large stakes bezit 52.7% van het bedrijf · shares: 14 725 000 | Bradbury Capital Inc. | — |
| 13.10 | Wasatch Advisors LP | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Smith Douglas Homes Corp. | — |
| 13.10 | Lubin Joseph Michael | Large stakes 4.9% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 10 866 132 | Sharplink Gaming Ltd | — |
| 13.10 | Entergy Corp /De/ | Large stakes 4.4% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 20 839 207 | JPMorgan Chase & Co. | — |
| 13.10 | Kulicke & Soffa Industries Inc | Large stakes 3.4% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 1 820 302 | JPMorgan Chase & Co. | — |
| 13.10 | MIDDLEBY Corp | Large stakes 4.5% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 2 051 817 | JPMorgan Chase & Co. | — |
| 13.10 | Liu Huan | Large stakes bezit 7.1% van het bedrijf · shares: 101 358 | CHEETAH NET SUPPLY CHAIN SERVICE INC. | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.5% van het bedrijf · shares: 4 573 701 | Lexeo Therapeutics, Inc. | — |
| 13.10 | KED Icon Holdings, LLC | Large stakes bezit 27.4% van het bedrijf · shares: 115 259 246 | Getty Images Holdings Inc. | — |
| 13.10 | S.H.N. Financial Investments Ltd. | Large stakes bezit 9.99% van het bedrijf · shares: 614 284 | DarkIris Inc. | — |
| 13.10 | Choo Chee Kong | Large stakes bezit 24.9% van het bedrijf · shares: 2 974 746 | CytoMed Therapeutics Limited | — |
| 13.10 | Vivo Opportunity Fund Holdings, L.P. | Large stakes 3.1% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | ArriVent BioPharma, Inc. | — |
| 13.10 | Fallon Doug | Large stakes 4.9% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 1 474 943 | Bragg Gaming Group Inc | — |
| 13.10 | Independence Energy Aggregator L.P. | Large stakes bezit 15.7% van het bedrijf · shares: 66 185 773 | Crescent Energy Co | — |
| 13.10 | Streeterville Capital LLC | Large stakes bezit 9.9% van het bedrijf · shares: 15 742 464 | Solowin Holdings | — |
| 13.10 | Streeterville Capital LLC | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Alpha Modus Holdings, Inc | — |
| 13.10 | Bambino 255 V V UG haftungsbeschrankt | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Sono Group N.V. | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.6% van het bedrijf · shares: 2 374 502 | Veradermics, Incorporated | — |
| 13.10 | Drew Holdings Ltd | Large stakes bezit 12.2% van het bedrijf · shares: 37 367 808 | Borr Drilling Ltd | — |
| 13.10 | L1 Capital Global Opportunities Master Fund, Ltd. | Large stakes bezit 9.99% van het bedrijf · shares: 614 284 | DarkIris Inc. | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes 4.3% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 1 401 790 | LB PHARMACEUTICALS INC | — |
| 13.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 10.2% van het bedrijf | RiverNorth/DoubleLine Strategic | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.1% van het bedrijf · shares: 3 563 667 | Rhythm Pharmaceuticals Inc | — |
| 13.10 | Ramaswamy Vivek | Large stakes bezit 5.6% van het bedrijf · shares: 5 693 897 | Strive, Inc. | — |
| 13.10 | Jane Street Group, LLC | Large stakes bezit 5% van het bedrijf · shares: 35 819 | Aethlon Medical Inc | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.3% van het bedrijf · shares: 3 560 915 | Regenxbio Inc | — |
| 13.10 | Catalio Capital Management, LP | Large stakes bezit 5.6% van het bedrijf · shares: 736 807 | FRACTYL HEALTH, INC. | — |
| 13.10 | Equinox Partners Investment Management, LLC | Large stakes bezit 8.8% van het bedrijf · shares: 690 741 | Silvercrest Asset Management Group Inc | — |
| 13.10 | Streeterville Capital LLC | Large stakes bezit 9.9% van het bedrijf · shares: 1 443 587 | Professional Diversity Network Inc | — |
| 13.10 | Copeland Capital Management, LLC | Large stakes bezit 5.8% van het bedrijf · shares: 2 081 285 | NAPCO Security Technologies Inc | — |
| 13.10 | Copeland Capital Management, LLC | Large stakes bezit 6.1% van het bedrijf · shares: 1 922 979 | Excelerate Energy Inc | — |
| 13.10 | Copeland Capital Management, LLC | Large stakes bezit 6.3% van het bedrijf · shares: 940 528 | U.S. Physical Therapy, Inc. | — |
| 13.10 | Sphera Funds Management Ltd. | Large stakes bezit 7.09% van het bedrijf | Tenax Therapeutics Inc | — |
| 13.10 | PointState Capital LP | Large stakes bezit 5.7% van het bedrijf | Knight Transportation Inc | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5% van het bedrijf · shares: 158 279 749 | Huazhu Group Ltd | — |
| 13.10 | Tetragon Financial Management LP | Large stakes bezit 5.2% van het bedrijf | Silence Therapeutics PLC | — |
| 13.10 | Tetragon Financial Management LP | Large stakes bezit 5.3% van het bedrijf | Silence Therapeutics PLC | — |
| 13.10 | Empery Asset Management, LP | Large stakes bezit 8.73% van het bedrijf | OUTLOOK THERAPEUTICS INC | — |
| 13.10 | Empery Asset Management, LP | Large stakes 4.99% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Lantern Pharma Inc. | — |
| 13.10 | Empery Asset Management, LP | Large stakes 1.56% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Clene Inc. | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 7.3% van het bedrijf · shares: 3 678 005 | HubSpot Inc | — |
| 13.10 | CVI Investments, Inc. | Large stakes bezit 9.9% van het bedrijf | Sunshine Biopharma Inc | — |
| 13.10 | Doma Perpetual Capital Management LLC | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Pacira BioSciences, Inc. | — |
| 13.10 | Royce & Associates LP | Large stakes 4.56% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 586 822 | AVIAT NETWORKS, INC. | — |
| 13.10 | Cohen Ryan | Large stakes bezit 9.1% van het bedrijf · shares: 46 227 436 | GameStop Corp. | — |
| 13.10 | Millennium Management Llc | Large stakes 1.1% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | iRhythm Technologies Inc | — |
| 13.10 | Millennium Management Llc | Large stakes 0.1% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Ameresco Inc | — |
| 13.10 | Lehman Kenneth R | Large stakes | BayFirst Financial Corp. | — |
| 13.10 | Sgk 2018 Revocable Trust | Large stakes bezit 31.1% van het bedrijf · shares: 4 137 543 | PEDEVCO Corp | — |
| 13.10 | Glenview Capital Management, Llc | Large stakes bezit 5.4% van het bedrijf | Surgery Partners Inc | — |
| 13.10 | Kao Min H | Large stakes bezit 9.7% van het bedrijf | Garmin Ltd | — |
| 13.10 | Portolan Capital Management, LLC | Large stakes bezit 5.15% van het bedrijf | Lantronix Inc | — |
| 13.10 | Tarheel Investors III L.P. | Large stakes bezit 14% van het bedrijf · shares: 4 753 677 | Integer Holdings Corp | — |
| 13.10 | Helu Carlos Slim | Large stakes bezit 17.8% van het bedrijf · shares: 29 659 036 | TALOS ENERGY INC. | — |
| 13.10 | Reinhart Partners, Llc. | Large stakes bezit 5.1% van het bedrijf · shares: 3 889 802 | YETI Holdings Inc | — |
| 13.10 | Reinhart Partners, Llc. | Large stakes 4.4% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 8 569 262 | Hillman Solutions Corp | — |
| 13.10 | Reinhart Partners, Llc. | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Adapthealth Corp | — |
| 13.10 | Getty Investments Llc | Large stakes bezit 42.3% van het bedrijf · shares: 178 026 504 | Getty Images Holdings Inc. | — |
| 13.10 | Sculptor Capital LP | Large stakes bezit 5.23% van het bedrijf · shares: 928 563 | Helix Acquisition Corp. III Class A | — |
| 13.10 | Millennium Management Llc | Large stakes 0.3% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | WW International, Inc | — |
| 13.10 | Abrahamson Peter John | Large stakes bezit 6.8% van het bedrijf · shares: 1 359 000 | Unifi Inc | — |
| 14.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 13.5% van het bedrijf | AUTO1 Group SE | — |
| 14.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 6.41% van het bedrijf | K+S Aktiengesellschaft | — |
| 14.10 | Lee Su Hwei | Large stakes bezit 74.9% van het bedrijf · shares: 1 465 684 265 | Sun Hung Kai Co | — |
| 14.10 | Lee Seng Hui | Large stakes bezit 73.8% van het bedrijf · shares: 1 444 479 575 | Sun Hung Kai Co | — |
| 14.10 | Allied Group Limited | Large stakes bezit 73.8% van het bedrijf · shares: 1 444 479 575 | Sun Hung Kai Co | — |
| 14.10 | Lee Su Hwei | Large stakes bezit 59.6% van het bedrijf · shares: 874 387 096 | Tian An | — |
| 14.10 | Lee Seng Huang | Large stakes bezit 59.6% van het bedrijf · shares: 873 961 096 | Tian An | — |
| 14.10 | Allied Group Limited | Large stakes bezit 59.6% van het bedrijf · shares: 873 961 096 | Tian An | — |
| 14.10 | LendInvest PLC - LINV | Large stakes bezit 13.6% van het bedrijf | Lendinvest PLC | — |
| 14.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.48% van het bedrijf | Spire Healthcare Group Plc | — |
| 14.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.25% van het bedrijf | Advanced Medical Solutions Group plc | — |
| 14.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.01% van het bedrijf | Central Asia Metals Plc | — |
| 14.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 7.31% van het bedrijf | Central Asia Metals Plc | — |
| 14.10 | Canaccord Genuity Group Inc. | Large stakes bezit 4.99% van het bedrijf | Angling Direct PLC | — |
| 14.10 | HSBC Holdings PLC | Large stakes bezit 6.93% van het bedrijf | Informa PLC | — |
| 14.10 | Gomi Daisuke | Large stakes bezit 6.66% van het bedrijf · shares: 1 375 000 | Carna Biosciences,Inc. | — |
| 14.10 | Earth Elements Capital Inc. | Large stakes bezit 6.05% van het bedrijf · shares: 2 325 100 | Datasection Inc. | — |
| 14.10 | Earth Elements Capital Inc. | Large stakes bezit 7.87% van het bedrijf · shares: 3 025 100 | Datasection Inc. | — |
| 14.10 | Oasis Management Co Ltd. | Large stakes bezit 11.3% van het bedrijf · shares: 2 796 400 | Shibaura Machine Co.,Ltd. | — |
| 14.10 | Asset Value Investors Limited | Large stakes bezit 9.31% van het bedrijf · shares: 2 328 700 | Foster Electric Company,Limited | — |
| 14.10 | Milestone Capital Management,Ltd. | Large stakes bezit 27.2% van het bedrijf · shares: 4 016 800 | Artra Group Corporation | — |
| 14.10 | NIPPON PARKING DEVELOPMENT Co.,Ltd. | Large stakes bezit 5% van het bedrijf · shares: 210 700 | HORAI Co.,Ltd. | — |
| 14.10 | Michiyoshi Holding Corporation | Large stakes bezit 25.3% van het bedrijf · shares: 4 543 600 | Abalance Corporation | — |
| 14.10 | Nomura Securities Co.,Ltd. | Large stakes bezit 14.7% van het bedrijf · shares: 20 388 047 | Taiyo Yuden Co.,Ltd. | — |
| 14.10 | Dojima Kisen Co.,Ltd | Large stakes bezit 16.4% van het bedrijf · shares: 200 154 | Hyoki Kaiun Kaisha,Ltd. | — |
| 14.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 13.3% van het bedrijf · shares: 2 754 300 | Fukui Computer Holdings,Inc. | — |
| 14.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 6.37% van het bedrijf · shares: 97 900 | Ebrains,Inc. | — |
| 14.10 | TOMOKAZU UKISHIRO | Large stakes bezit 60.6% van het bedrijf · shares: 6 510 500 | Vega corporation Co.,Ltd. | — |
| 14.10 | Evo Fund | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | J-Holdings Corp. | — |
| 14.10 | 通用技術集團香港國際資本有限公司 | Large stakes bezit 35.1% van het bedrijf · shares: 706 050 895 | Uni Medical | — |
| 14.10 | Staat Norwegen | Large stakes bezit 3.38% van het bedrijf | Thyssenkrupp AG | — |
| 14.10 | SIH Partners, LLLP | Large stakes bezit 13.8% van het bedrijf | Hugo Boss AG | — |
| 14.10 | Scherzer & Co. Aktiengesellschaft | Large stakes bezit 5% van het bedrijf | Berentzen Gruppe AG | — |
| 14.10 | Pale Fire Capital SE | Large stakes bezit 5.16% van het bedrijf | LEG Immobilien SE | — |
| 14.10 | Optiver Holding B.v. | Large stakes bezit 18.3% van het bedrijf | Hugo Boss AG | — |
| 14.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.5% van het bedrijf | Lanxess AG | — |
| 14.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 4.39% van het bedrijf | Commerzbank AG | — |
| 14.10 | Barclays Plc | Large stakes bezit 6.93% van het bedrijf | Lanxess AG | — |
| 14.10 | Bank of America Corporation | Large stakes bezit 10.2% van het bedrijf | Hugo Boss AG | — |
| 15.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 5.46% van het bedrijf | Ceconomy AG | — |
| 15.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 16% van het bedrijf | Gerresheimer AG | — |
| 15.10 | Morgan Stanley | Large stakes bezit 52.2% van het bedrijf | PNE AG | — |
| 15.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 4.38% van het bedrijf | Commerzbank AG | — |
| 15.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 7.99% van het bedrijf | Deutsche Börse AG | — |
| 15.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 9.02% van het bedrijf | Symrise AG | — |
| 15.10 | Premier Miton Group Plc | Large stakes bezit 12.9% van het bedrijf | Mendell Helium plc | — |
| 15.10 | LendInvest PLC - LINV | Large stakes bezit 5.14% van het bedrijf | Lendinvest PLC | — |
| 15.10 | Blackrock Inc. | Large stakes bezit 5.59% van het bedrijf · shares: 13 735 684 | Valeo SA | — |
| 15.10 | Barclays Plc | Large stakes bezit 6.42% van het bedrijf | Pennon Group Plc | — |
| 15.10 | Quilter Plc | Large stakes bezit 15% van het bedrijf | JPMorgan American Investment Trust | — |
| 15.10 | Aberdeen Group plc | Large stakes bezit 5.3% van het bedrijf | Morgan Sindall Group PLC | — |
| 15.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Large stakes bezit 5.04% van het bedrijf | Crest Nicholson Holdings plc | — |
| 15.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes 4.86% van het bedrijf — onder de 5%-drempel · shares: 4 237 129 | ABIVAX | — |
| 15.10 | Guillemot Brothers SAS | Large stakes bezit 7.19% van het bedrijf · shares: 1 055 500 | GUILLEMOT CORPORATION | — |
| 15.10 | Goldman Sachs Group Inc | Large stakes bezit 5.19% van het bedrijf · shares: 15 342 004 | Renault SA | — |
| 15.10 | Goldman Sachs International | Large stakes bezit 9.86% van het bedrijf · shares: 13 699 915 | UBISOFT ENTERTAINMENT | — |
| 15.10 | Schroders | Large stakes bezit 13% van het bedrijf | Dialight plc | — |
| 15.10 | Canaccord Genuity Group Inc. | Large stakes bezit 11% van het bedrijf | Frontier IP Group Plc | — |
| 15.10 | Canaccord Genuity Group Inc. | Large stakes bezit 3.97% van het bedrijf | Verici Dx Plc | — |
| 15.10 | Bank of America Corporation | Large stakes bezit 5.26% van het bedrijf | Pennon Group Plc | — |
| 15.10 | Deutsche Bank AG | Large stakes bezit 7.33% van het bedrijf | Gooch & Housego Plc | — |
| 15.10 | Schroders | Large stakes bezit 5.04% van het bedrijf | LBG Media PLC | — |
| 15.10 | Tanabe katsuki | Large stakes bezit 21.6% van het bedrijf · shares: 28 743 400 | THE WHY HOW DO COMPANY,Inc. | — |
| 15.10 | Oasis Management Co Ltd. | Large stakes bezit 9% van het bedrijf · shares: 107 366 725 | Nidec Corporation | — |
| 15.10 | Oasis Management Co Ltd. | Large stakes bezit 24.7% van het bedrijf · shares: 66 066 600 | Infomart Corporation | — |
| 15.10 | Oasis Management Co Ltd. | Large stakes bezit 5.09% van het bedrijf · shares: 10 037 600 | Takara Holdings Inc. | — |
| 15.10 | Symphony Financial Partners (Singapore) Pte. Ltd. | Large stakes bezit 21% van het bedrijf · shares: 17 445 600 | Japan Securities Finance Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Symphony Financial Partners (Singapore) Pte. Ltd. | Large stakes bezit 11.8% van het bedrijf · shares: 4 639 200 | KOMATSU MATERE Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Symphony Financial Partners (Singapore) Pte. Ltd. | Large stakes bezit 11.5% van het bedrijf · shares: 2 506 800 | Denyo Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | WATANABE TSUYOSHI | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Dai-Ichi Cutter Kogyo K.K. | — |
| 15.10 | WATANABE TSUYOSHI | Large stakes bezit 6.4% van het bedrijf · shares: 820 000 | Dai-Ichi Cutter Kogyo K.K. | — |
| 15.10 | Dalton Investments, Inc. | Large stakes bezit 8.14% van het bedrijf · shares: 14 581 975 | Macnica Holdings,Inc. | — |
| 15.10 | jumonjichickencompany | Large stakes bezit 7.86% van het bedrijf · shares: 1 638 000 | Nichiwa Sangyo Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | PING SHIANG BUSINESS CORPORATION | Large stakes bezit 46% van het bedrijf · shares: 1 411 000 | ONEX Corporation | — |
| 15.10 | Shigehiro Tominaga | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | baudroie,inc. | — |
| 15.10 | Kazuya Fujii | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | baudroie,inc. | — |
| 15.10 | Mitsuwa resin industry Ltd. | Large stakes bezit 6.97% van het bedrijf · shares: 1 703 300 | SAAF Holdings Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Sumitomo Mitsui DS Asset Management Company, Ltd | Large stakes bezit 10.1% van het bedrijf · shares: 1 569 800 | Takaoka Toko Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Chiyoda Investment Co, Ltd. | Large stakes bezit 11% van het bedrijf · shares: 389 400 | Ai Partners Financial Inc. | — |
| 15.10 | SOLTEC INVESTMENTS PTE. LTD. | Large stakes bezit 29.9% van het bedrijf · shares: 3 434 393 | Hybrid Technologies Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Nomura Securities Co.,Ltd. | Large stakes bezit 11.5% van het bedrijf · shares: 84 384 972 | Advantest Corporation | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 10.5% van het bedrijf · shares: 3 440 200 | Keiyo Gas Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 36.3% van het bedrijf · shares: 4 443 900 | Bell-Park Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 10.4% van het bedrijf · shares: 874 900 | Dn Holdings Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 16.5% van het bedrijf · shares: 4 947 300 | Tomoe Engineering Co.,Ltd.(Tomoe Kogyo Co.,Ltd.) | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 19.5% van het bedrijf · shares: 3 859 700 | Maruzen Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 12.7% van het bedrijf · shares: 880 300 | Arent Inc. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 10% van het bedrijf · shares: 1 108 400 | OAT Agrio Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 20.8% van het bedrijf · shares: 7 325 600 | Fullcast Holdings Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 7.44% van het bedrijf · shares: 5 561 600 | Toukei Computer Co., Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Large stakes bezit 35.3% van het bedrijf · shares: 10 630 300 | Toumei Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Takaaki Kidani | Large stakes bezit 49.1% van het bedrijf · shares: 67 616 000 | Bushiroad Inc. | — |
| 15.10 | Mizuho Bank, Ltd. | Large stakes bezit 10.9% van het bedrijf · shares: 2 490 900 | Carlit Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Capital Research and Management Company | Large stakes bezit 13.7% van het bedrijf · shares: 26 161 656 | Resonac Holdings Corporation | — |
| 15.10 | Summerbank LLC | Large stakes bezit 9.77% van het bedrijf · shares: 2 241 600 | LA Holdings Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Nobuaki Komori | Large stakes bezit 8.49% van het bedrijf · shares: 6 363 978 | Anicom Holdings, Inc. | — |
| 16.10 | Kazuaki Miyamoto | Large stakes bezit 11% van het bedrijf · shares: 3 578 600 | Hennge K.K. | — |
| 16.10 | Kazuhiro Ogura | Large stakes bezit 22.6% van het bedrijf · shares: 7 337 000 | Hennge K.K. | — |
| 16.10 | Yoshiki Nagatome | Large stakes bezit 9.98% van het bedrijf · shares: 3 242 100 | Hennge K.K. | — |
| 16.10 | Evo Fund | Large stakes bezit 24.6% van het bedrijf · shares: 13 547 798 | Sanko Marketing Foods Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Cantor Fitzgerald & Co. | Large stakes 0% van het bedrijf — onder de 5%-drempel | Beat Holdings Limited | — |
| 16.10 | Nomura Securities Co.,Ltd. | Large stakes bezit 10.1% van het bedrijf · shares: 21 881 560 | Tokai Carbon Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Growth Partners Co., Ltd. | Large stakes bezit 55.6% van het bedrijf · shares: 40 823 100 | Taka-Q Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Toshihiro Ogino | Large stakes bezit 45% van het bedrijf · shares: 1 219 700 | Toubujyuhan Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Taisuke Yoshimura | Large stakes bezit 64.1% van het bedrijf · shares: 1 900 000 | Copa Corporation Inc. | — |
| 16.10 | OKASAN SECURITIES CO., LTD. | Large stakes bezit 18.3% van het bedrijf · shares: 9 750 000 | Noile-Immune Biotech Inc. | — |
