ListăActivitate
Major investors activity · Octombrie 2026
Ce au cumpărat și vândut investitorii importanți: rapoarte trimestriale de 13F ale fondurilor și administratorilor de active (poziții noi, crescute, reduse, vândute — comparativ cu trimestrul precedent) și participații mari — notificări de reglementare din SUA, Japonia, Coreea, Hong Kong, Marea Britanie, Germania și Franța făcute atunci când participația unui investitor într-o companie depășește un prag sau se modifică. Data este ziua în care raportul a fost depus.
Rapoarte 13F: 71 · poziții noi: 878 · participații mari: 2 319
‹Octombrie 2026
Cele mai mari acțiuni afișate: 600 din 2 319. Alege o zi în calendar pentru a le vedea pe toate.
| Data | Investitor Mare | Tranzacție | Companie | Sumă |
|---|---|---|---|---|
| 09.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.13% din companie · Acțiuni: 590 832 336 | Cspc Pharma | — |
| 09.10 | Li Kuo Hsing | Participații Mari deține 58.5% din companie · Acțiuni: 3 467 588 800 | Mei Ah Enter | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari 4.93% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 28 889 214 | Insilico | — |
| 09.10 | UBS Group AG | Participații Mari deține 10.3% din companie · Acțiuni: 976 500 718 | Guotai Junan I | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.14% din companie · Acțiuni: 130 415 346 | 3SBIO | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 7.58% din companie · Acțiuni: 90 965 898 | AAC Technologies Holdings Inc | — |
| 09.10 | Wong Hor Yan | Participații Mari deține 59.3% din companie · Acțiuni: 365 571 803 | Evergreen Pg | — |
| 09.10 | NORGES BANK | Participații Mari 4.9% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 84 008 503 | New Oriental Education & Technology | — |
| 09.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 5.26% din companie · Acțiuni: 17 914 313 | Bilibili Inc | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.62% din companie · Acțiuni: 19 406 028 | Bilibili Inc | — |
| 09.10 | Zuo Xiwei | Participații Mari deține 33% din companie · Acțiuni: 351 764 552 | Sunshine Paper | — |
| 09.10 | Zheng Fasheng | Participații Mari deține 33% din companie · Acțiuni: 351 764 552 | Sunshine Paper | — |
| 09.10 | Zhang Zengguo | Participații Mari deține 33% din companie · Acțiuni: 351 764 552 | Sunshine Paper | — |
| 09.10 | Wang Yongqing | Participații Mari deține 33% din companie · Acțiuni: 351 764 552 | Sunshine Paper | — |
| 09.10 | Wang Yilong | Participații Mari deține 33% din companie · Acțiuni: 351 764 552 | Sunshine Paper | — |
| 09.10 | Wang Feng | Participații Mari deține 33% din companie · Acțiuni: 351 764 552 | Sunshine Paper | — |
| 09.10 | Sun Qingtao | Participații Mari deține 33% din companie · Acțiuni: 351 764 552 | Sunshine Paper | — |
| 09.10 | Sang Ziqian | Participații Mari deține 33% din companie · Acțiuni: 351 764 552 | Sunshine Paper | — |
| 09.10 | Ma Aiping | Participații Mari deține 33% din companie · Acțiuni: 351 764 552 | Sunshine Paper | — |
| 09.10 | Lu Yujie | Participații Mari deține 33% din companie · Acțiuni: 351 764 552 | Sunshine Paper | — |
| 09.10 | Li Zhongzhu | Participații Mari deține 33% din companie · Acțiuni: 351 764 552 | Sunshine Paper | — |
| 09.10 | Guo Jianlin | Participații Mari deține 33% din companie · Acțiuni: 351 764 552 | Sunshine Paper | — |
| 09.10 | Chen Xiaojun | Participații Mari deține 33% din companie · Acțiuni: 351 764 552 | Sunshine Paper | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 6.98% din companie · Acțiuni: 105 019 108 | Shenzhou International Group Holdings Limited | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 6.03% din companie · Acțiuni: 20 430 748 | Yum China Holdings Inc | — |
| 09.10 | Equal Plus Limited | Participații Mari deține 5.13% din companie · Acțiuni: 183 081 000 | Cn Anchu Energy | — |
| 09.10 | HSBC International Trustee Limited | Participații Mari deține 61% din companie · Acțiuni: 4 327 285 062 | Longfor Group | — |
| 09.10 | Ngai Sze Kei | Participații Mari deține 35.8% din companie · Acțiuni: 319 804 326 | Tycoon Group | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 7.89% din companie · Acțiuni: 174 403 721 | Baidu Inc | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 9.9% din companie · Acțiuni: 141 426 727 | Beone Medicines | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 6.01% din companie · Acțiuni: 25 225 647 | Asmpt | — |
| 09.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 5.18% din companie | ASOS Plc | — |
| 09.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 4.78% din companie | ASOS Plc | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 8.43% din companie | Gamma Communications PLC | — |
| 09.10 | THE CORE TRUST COMPANY LIMITED | Participații Mari deține 8.99% din companie · Acțiuni: 257 849 022 | Baioo | — |
| 09.10 | Wui Ying Holdings Limited | Participații Mari deține 70.9% din companie · Acțiuni: 3 727 331 000 | Huijing Hldgs | — |
| 09.10 | Lun Shuk Man | Participații Mari deține 71.8% din companie · Acțiuni: 3 771 990 000 | Huijing Hldgs | — |
| 09.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 6.46% din companie · Acțiuni: 53 600 504 | Boss Zhipin-W | — |
| 09.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 5.75% din companie · Acțiuni: 47 748 101 | Boss Zhipin-W | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 6.23% din companie · Acțiuni: 51 669 441 | Boss Zhipin-W | — |
| 09.10 | Bank Of New York Mellon Corporation | Participații Mari deține 5.9% din companie · Acțiuni: 100 750 846 | Es Services | — |
| 09.10 | RENOWN CITY HOLDINGS LIMITED | Participații Mari deține 43.6% din companie · Acțiuni: 3 897 666 762 | Chi People Hold | — |
| 09.10 | LOFTY KEY LIMITED | Participații Mari deține 30.9% din companie · Acțiuni: 2 762 666 762 | Chi People Hold | — |
| 09.10 | CIVIOS GROUP LIMITED | Participații Mari deține 43.6% din companie · Acțiuni: 3 897 666 762 | Chi People Hold | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.01% din companie · Acțiuni: 78 754 544 | Xpeng Inc | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.81% din companie · Acțiuni: 91 206 487 | Xpeng Inc | — |
| 09.10 | Super Reach Ventures Limited 超達創投有限公司 | Participații Mari deține 41.4% din companie · Acțiuni: 1 244 877 716 | Times China | — |
| 09.10 | Renowned Brand Investments Limited 佳名投資有限公司 | Participații Mari deține 41.4% din companie · Acțiuni: 1 244 877 716 | Times China | — |
| 09.10 | Li Yiping | Participații Mari deține 41.4% din companie · Acțiuni: 1 244 877 716 | Times China | — |
| 09.10 | East Profit Management Limited (東利管理有限公司) | Participații Mari deține 41.4% din companie · Acțiuni: 1 244 877 716 | Times China | — |
| 09.10 | Asiaciti Enterprises Ltd. 豐亞企業有限公司 | Participații Mari deține 41.4% din companie · Acțiuni: 1 244 877 716 | Times China | — |
| 09.10 | Kingboard Investments Limited | Participații Mari deține 5.56% din companie · Acțiuni: 175 509 500 | Kingboard Laminates Holdings Limited | — |
| 09.10 | Kingboard Holdings Limited | Participații Mari deține 62.4% din companie · Acțiuni: 1 967 023 500 | Kingboard Laminates Holdings Limited | — |
| 09.10 | Jamplan (BVI) Limited | Participații Mari deține 62.2% din companie · Acțiuni: 1 960 509 500 | Kingboard Laminates Holdings Limited | — |
| 09.10 | Hallgain Management Limited | Participații Mari deține 62.5% din companie · Acțiuni: 1 969 023 500 | Kingboard Laminates Holdings Limited | — |
| 09.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 7.77% din companie · Acțiuni: 27 499 382 | Pony-W | — |
| 09.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 5.89% din companie · Acțiuni: 127 439 969 | Pa Gooddoctor | — |
| 09.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 8.25% din companie · Acțiuni: 85 935 000 | Hesai-W | — |
| 09.10 | CITIC Securities Company Limited | Participații Mari deține 7.23% din companie · Acțiuni: 448 568 229 | Cssc Shipping | — |
| 09.10 | FIPP | Participații Mari deține 12% din companie · Acțiuni: 34 326 914 | MYHOTELMATCH | — |
| 09.10 | Ramsay Health Care | Participații Mari | Ramsay Generale De Sante | — |
| 09.10 | Goldman Sachs International | Participații Mari deține 10% din companie · Acțiuni: 13 678 247 | UBISOFT ENTERTAINMENT | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.03% din companie · Acțiuni: 37 336 627 | VEOLIA ENVIRONNEMENT | — |
| 09.10 | René Holeček | Participații Mari deține 10.1% din companie · Acțiuni: 36 124 701 | Clariane SE | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.7% din companie | Pinewood Technologies Group PLC | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.34% din companie | Spire Healthcare Group Plc | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 8.24% din companie · Acțiuni: 289 505 340 | Kingdee Int'L | — |
| 09.10 | TYK CORPORATION | Participații Mari deține 95.8% din companie · Acțiuni: 7 229 312 | Tohoku Steel Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 15.5% din companie · Acțiuni: 3 131 700 | Ksk Co.,Ltd | — |
| 09.10 | FUJIYOSHI HIDEHIKO | Participații Mari deține 32% din companie · Acțiuni: 1 658 300 | TRaaS On Product Inc. | — |
| 09.10 | Yukihiro Sugihara | Participații Mari deține 8.98% din companie · Acțiuni: 3 451 600 | Datasection Inc. | — |
| 09.10 | First Plus Financial Holdings PTE. LTD. | Participații Mari deține 50.1% din companie · Acțiuni: 33 943 000 | Datasection Inc. | — |
| 09.10 | First Plus Financial Holdings PTE. LTD. | Participații Mari deține 50.1% din companie · Acțiuni: 33 943 000 | Datasection Inc. | — |
| 09.10 | OKAYA & CO.,LTD. | Participații Mari deține 95.8% din companie · Acțiuni: 7 229 312 | Tohoku Steel Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | First Plus Financial Holdings PTE. LTD. | Participații Mari deține 51.1% din companie · Acțiuni: 34 643 000 | Datasection Inc. | — |
| 09.10 | Blue lagoon Co.,ltd | Participații Mari deține 9.06% din companie · Acțiuni: 930 100 | Star seeds Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | IYOTETSU Group Co.,Ltd. | Participații Mari deține 13.4% din companie · Acțiuni: 27 865 782 | Shikoku Electric Power Company, Incorporated | — |
| 09.10 | KAZUHIKO ADACHI | Participații Mari deține 8.02% din companie · Acțiuni: 2 111 900 | Intelligent Wave Inc. | — |
| 09.10 | Blue lagoon Co.,ltd | Participații Mari deține 9.06% din companie · Acțiuni: 930 100 | Star seeds Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | Fidelity Management & Research Company LLC | Participații Mari deține 10% din companie · Acțiuni: 2 020 987 | Ksk Co.,Ltd | — |
| 09.10 | Maki Hiroyuki | Participații Mari deține 23.3% din companie · Acțiuni: 27 504 186 | BASE,Inc. | — |
| 09.10 | Amsterdam1 Inc. | Participații Mari deține 85.4% din companie · Acțiuni: 15 137 679 | Japan Property Management Center Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | takao kanda | Participații Mari deține 36.5% din companie · Acțiuni: 960 300 | Poval Kogyo Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | KASHIMA HIDETOSHI | Participații Mari deține 37% din companie · Acțiuni: 2 094 100 | Livero Inc. | — |
| 09.10 | Mutoh Enterprise 2 Co., Ltd. | Participații Mari deține 76% din companie · Acțiuni: 13 479 179 | Japan Property Management Center Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | Cantor Fitzgerald Europe | Participații Mari deține 27.2% din companie · Acțiuni: 8 041 642 | Carna Biosciences,Inc. | — |
| 09.10 | SATO TOSHIYUKI | Participații Mari deține 34.2% din companie · Acțiuni: 7 355 710 | Halows Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | Katsuya Mimuro | Participații Mari deține 17.9% din companie · Acțiuni: 7 605 100 | Plus Alpha Consulting Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | Daido Steel Co., Ltd. | Participații Mari deține 95.8% din companie · Acțiuni: 7 229 312 | Tohoku Steel Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | Crunchyroll KK. | Participații Mari deține 7.03% din companie · Acțiuni: 1 071 900 | Link-U Group Inc. | — |
| 09.10 | Mizuho Bank, Ltd. | Participații Mari deține 10.9% din companie · Acțiuni: 2 491 100 | Carlit Co.,Ltd. | — |
| 09.10 | AsahichoCorporation | Participații Mari deține 10.2% din companie · Acțiuni: 622 000 | AZEARTH Corporation | — |
| 09.10 | Pacifici Consultants Co.,Ltd | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | Oriental Consultants Holdings Company Limited | — |
| 09.10 | OKASAN SECURITIES CO., LTD. | Participații Mari deține 19.3% din companie · Acțiuni: 10 300 000 | Noile-Immune Biotech Inc. | — |
| 09.10 | Sumitomo Mitsui Trust Asset Management | Participații Mari deține 9.47% din companie · Acțiuni: 4 546 900 | Nissha Co., Ltd. | — |
| 09.10 | 3C Holding Limited | Participații Mari deține 35.5% din companie · Acțiuni: 223 080 000 | Ae Logistics | — |
| 09.10 | Concrete Win Limited | Participații Mari deține 62.8% din companie · Acțiuni: 29 408 668 232 | Country Garden Holdings Co. Ltd. | — |
| 09.10 | Hallgain Management Limited | Participații Mari deține 32.2% din companie · Acțiuni: 361 540 400 | Kingboard Holdings Limited | — |
| 09.10 | Lei Ming | Participații Mari deține 15.9% din companie · Acțiuni: 72 304 000 | Allegro Culture | — |
| 09.10 | CHAMPION EASE GROUP LIMITED | Participații Mari deține 15.9% din companie · Acțiuni: 72 304 000 | Allegro Culture | — |
| 09.10 | UBS Group AG | Participații Mari 4.9% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 620 908 901 | Kaisa Group | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.15% din companie · Acțiuni: 653 447 501 | Kaisa Group | — |
| 09.10 | Sincere View International Ltd. | Participații Mari deține 31.1% din companie · Acțiuni: 1 616 544 683 | Citychamp | — |
| 09.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 5.69% din companie | Ceconomy AG | — |
| 09.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 5.18% din companie | PVA TePla AG | — |
| 09.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 3.86% din companie | flatexDEGIRO AG | — |
| 09.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.2% din companie | HelloFresh SE | — |
| 09.10 | DWS Investment GmbH | Participații Mari deține 3.29% din companie | Lanxess AG | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 6.68% din companie | TAG Immobilien AG | — |
| 09.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.29% din companie | Zalando SE | — |
| 09.10 | BC Partners Holdings Limited | Participații Mari deține 32.4% din companie | Springer Nature AG & Co KGaA | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Participații Mari deține 7.1% din companie · Acțiuni: 552 809 | UFP Technologies Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Participații Mari 4.2% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 841 300 | ScanSource Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Participații Mari 4.9% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 2 634 898 | Skyline Corporation | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Participații Mari 4.9% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 3 056 089 | Casella Waste Systems Inc | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Participații Mari deține 5.7% din companie · Acțiuni: 276 669 | Preformed Line Products Company | — |
| 09.10 | Wasatch Advisors LP | Participații Mari deține 6.9% din companie · Acțiuni: 387 129 | Mesa Laboratories Inc | — |
| 11.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 7.06% din companie | ADTRAN Inc | — |
| 12.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 10% din companie · Acțiuni: 114 274 271 | Zai Lab Ltd | — |
| 12.10 | Chu Xueping | Participații Mari deține 21.3% din companie · Acțiuni: 42 667 200 | New Ray Medic | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari 4.95% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 570 450 777 | Cspc Pharma | — |
| 12.10 | Li Kuo Hsing | Participații Mari deține 58.6% din companie · Acțiuni: 3 468 388 800 | Mei Ah Enter | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 6.13% din companie · Acțiuni: 237 297 160 | Mengniu Dairy | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 7.09% din companie · Acțiuni: 909 499 677 | Wh Group | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.05% din companie · Acțiuni: 88 232 914 | Innovent Bio | — |
| 12.10 | 東方證券股份有限公司 | Participații Mari deține 19.2% din companie · Acțiuni: 288 476 000 | Oci Intl | — |
| 12.10 | Pang Yatao | Participații Mari deține 58.1% din companie · Acțiuni: 465 040 000 | Superland Group | — |
| 12.10 | Pang Weitao | Participații Mari deține 58.1% din companie · Acțiuni: 465 040 000 | Superland Group | — |
| 12.10 | Grand Junction Intelligence Co., Limited | Participații Mari deține 58.1% din companie · Acțiuni: 465 040 000 | Superland Group | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 5.29% din companie · Acțiuni: 18 025 136 | Bilibili Inc | — |
| 12.10 | Citigroup Inc. | Participații Mari deține 7.35% din companie · Acțiuni: 25 394 568 | Bilibili Inc | — |
| 12.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 7.01% din companie · Acțiuni: 105 429 092 | Shenzhou International Group Holdings Limited | — |
| 12.10 | Equal Plus Limited | Participații Mari deține 5.12% din companie · Acțiuni: 182 941 000 | Cn Anchu Energy | — |
| 12.10 | Ngai Sze Kei | Participații Mari deține 35.8% din companie · Acțiuni: 319 824 326 | Tycoon Group | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.99% din companie · Acțiuni: 25 125 413 | Asmpt | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 7.02% din companie · Acțiuni: 176 101 582 | Nexteer | — |
| 12.10 | 啟賦私募基金管理有限公司 | Participații Mari deține 11.8% din companie · Acțiuni: 41 040 310 | 160 Health | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 5.75% din companie · Acțiuni: 47 748 101 | Boss Zhipin-W | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.75% din companie · Acțiuni: 90 361 178 | Xpeng Inc | — |
| 12.10 | Kingboard Holdings Limited | Participații Mari deține 62.4% din companie · Acțiuni: 1 967 123 500 | Kingboard Laminates Holdings Limited | — |
| 12.10 | Hallgain Management Limited | Participații Mari deține 62.5% din companie · Acțiuni: 1 969 123 500 | Kingboard Laminates Holdings Limited | — |
| 12.10 | Victory Gain Ventures Limited | Participații Mari deține 29.2% din companie · Acțiuni: 997 739 801 | Da Yu Fin | — |
| 12.10 | Beyond Global Enterprises Limited | Participații Mari deține 29.8% din companie · Acțiuni: 1 018 194 801 | Da Yu Fin | — |
| 12.10 | Pandanus Partners L.P. | Participații Mari deține 7.24% din companie · Acțiuni: 165 396 317 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | Pandanus Associates Inc. | Participații Mari deține 7.24% din companie · Acțiuni: 165 396 317 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | FMR, LLC | Participații Mari deține 7.26% din companie · Acțiuni: 165 831 081 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | FIL LTD | Participații Mari deține 7.24% din companie · Acțiuni: 165 396 317 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | Fidelity Canada Investors LLC | Participații Mari deține 7.24% din companie · Acțiuni: 165 396 317 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | 483A Bay Street Holdings Management LLC | Participații Mari deține 7.24% din companie · Acțiuni: 165 396 317 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | 483A Bay Street Holdings LP | Participații Mari deține 7.24% din companie · Acțiuni: 165 396 317 | Genscript Biotech Corporation | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 5.86% din companie · Acțiuni: 126 783 854 | Pa Gooddoctor | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 8.25% din companie · Acțiuni: 85 935 000 | Hesai-W | — |
| 12.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 5.07% din companie · Acțiuni: 4 420 511 | ABIVAX | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari 4.97% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 4 165 570 | IPSEN SA | — |
| 12.10 | par actions simplifiée BioMasse Vision 20301 | Participații Mari deține 91.8% din companie · Acțiuni: 4 790 538 | CHARWOOD ENERGY | — |
| 12.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.03% din companie | Trainline Plc | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 0% din companie | Pinewood Technologies Group PLC | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 12% din companie | Capricorn Energy PLC | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 7.26% din companie | Central Asia Metals Plc | — |
| 12.10 | Odyssean Investment Trust PLC | Participații Mari deține 3.15% din companie | Diaceutics PLC | — |
| 12.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.45% din companie | Spire Healthcare Group Plc | — |
| 12.10 | Frasers Group PLC | Participații Mari deține 7.42% din companie | Burberry Group PLC | — |
| 12.10 | Barclays Plc | Participații Mari deține 5.5% din companie | Pennon Group Plc | — |
| 12.10 | Aberdeen Group plc | Participații Mari deține 5.32% din companie | Standard Life PLC | — |
| 12.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 6.97% din companie | Mitie Group PLC | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 6.3% din companie · Acțiuni: 114 997 170 | Techtronic Industries Company Limited | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 7.56% din companie · Acțiuni: 265 727 281 | Kingdee Int'L | — |
| 12.10 | Hallgain Management Limited | Participații Mari deține 32.2% din companie · Acțiuni: 361 740 400 | Kingboard Holdings Limited | — |
| 12.10 | M&G Plc | Participații Mari deține 5.01% din companie · Acțiuni: 142 785 500 | Crystal Intl | — |
| 12.10 | BEST SHEEN LIMITED | Participații Mari deține 68.8% din companie · Acțiuni: 740 000 000 | Apex Ace Hldg | — |
| 12.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 13.6% din companie | AUTO1 Group SE | — |
| 12.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 17.1% din companie | Gerresheimer AG | — |
| 12.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 6.51% din companie | K+S Aktiengesellschaft | — |
| 12.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 7.43% din companie | Thyssenkrupp AG | — |
| 12.10 | Staat Norwegen | Participații Mari deține 3.11% din companie | Infineon Technologies AG | — |
| 12.10 | Schmidt, Sebastian-Justus | Participații Mari deține 9.98% din companie | Enapter AG | — |
| 12.10 | Rossmann Beteiligungs GmbH | Participații Mari deține 21.6% din companie | Aurubis AG | — |
| 12.10 | PARAMETRIC | Participații Mari deține 3.48% din companie | PVA TePla AG | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 6.87% din companie | Bilfinger SE | — |
| 12.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 6.79% din companie | Nagarro SE | — |
| 12.10 | iShares Trust | Participații Mari deține 4.65% din companie | ADTRAN Inc | — |
| 12.10 | Carne Global Fund Managers (Ireland) Limited | Participații Mari deține 3.47% din companie | PVA TePla AG | — |
| 12.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 11.4% din companie | ADTRAN Inc | — |
| 12.10 | Amundi S.A. | Participații Mari deține 3.24% din companie | Thyssenkrupp AG | — |
| 13.10 | Yang Xiao | Participații Mari deține 54.1% din companie · Acțiuni: 670 636 860 | Dingdang Health | — |
| 13.10 | MUCH PREMIUM INVESTMENT LIMITED 創基投資有限公司 | Participații Mari deține 54.1% din companie · Acțiuni: 670 636 860 | Dingdang Health | — |
| 13.10 | GO PROSPER ENTERPRISES CORPORATION 致盛企業有限公司 | Participații Mari deține 54.1% din companie · Acțiuni: 670 636 860 | Dingdang Health | — |
| 13.10 | GO FAR LIMITED 金發有限公司 | Participații Mari deține 54.1% din companie · Acțiuni: 670 636 860 | Dingdang Health | — |
| 13.10 | FUTURE HEALTH LIMITED 健發有限公司 | Participații Mari deține 54.1% din companie · Acțiuni: 670 636 860 | Dingdang Health | — |
| 13.10 | EXCEL RETURNS GROUP LIMITED 致盈集團有限公司 | Participații Mari deține 54.1% din companie · Acțiuni: 670 636 860 | Dingdang Health | — |
| 13.10 | DELIGHT HEALTH LIMITED 健興有限公司 | Participații Mari deține 54.1% din companie · Acțiuni: 670 636 860 | Dingdang Health | — |
| 13.10 | DELIGHT FAITH LIMITED 興信有限公司 | Participații Mari deține 54.1% din companie · Acțiuni: 670 636 860 | Dingdang Health | — |
| 13.10 | Xiao Bing-Jie | Participații Mari deține 7.02% din companie · Acțiuni: 70 000 000 | Star Group Asia | — |
| 13.10 | Li Kuo Hsing | Participații Mari deține 58.6% din companie · Acțiuni: 3 469 168 800 | Mei Ah Enter | — |
| 13.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.55% din companie · Acțiuni: 214 992 928 | Mengniu Dairy | — |
| 13.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 6.57% din companie · Acțiuni: 842 924 246 | Wh Group | — |
| 13.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari 4.91% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 85 722 690 | Innovent Bio | — |
| 13.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.14% din companie · Acțiuni: 130 354 533 | 3SBIO | — |
| 13.10 | Pang Yatao | Participații Mari deține 60.2% din companie · Acțiuni: 481 280 000 | Superland Group | — |
| 13.10 | Pang Weitao | Participații Mari deține 60.2% din companie · Acțiuni: 481 280 000 | Superland Group | — |
| 13.10 | Grand Junction Intelligence Co., Limited | Participații Mari deține 60.2% din companie · Acțiuni: 481 280 000 | Superland Group | — |
| 13.10 | SPLENDID STEED INVESTMENTS LIMITED | Participații Mari deține 44% din companie · Acțiuni: 661 834 650 | Shenzhou International Group Holdings Limited | — |
| 13.10 | 吉林省鑫广泽控股有限公司 | Participații Mari deține 41.5% din companie · Acțiuni: 2 223 199 006 | China Cbs Intl | — |
| 13.10 | 吉林省澤曉信息科技有限公司 | Participații Mari deține 41.5% din companie · Acțiuni: 2 223 199 006 | China Cbs Intl | — |
| 13.10 | 吉林省欣顺商务咨询有限公司 | Participații Mari deține 41.5% din companie · Acțiuni: 2 223 199 006 | China Cbs Intl | — |
| 13.10 | 吉林省廣訊投資有限公司 | Participații Mari deține 41.5% din companie · Acțiuni: 2 223 199 006 | China Cbs Intl | — |
| 13.10 | 吉林省廣澤集團有限公司 | Participații Mari deține 41.5% din companie · Acțiuni: 2 223 199 006 | China Cbs Intl | — |
| 13.10 | Ground Group (Hong Kong) Co., Limited | Participații Mari deține 41.5% din companie · Acțiuni: 2 223 199 006 | China Cbs Intl | — |
| 13.10 | Wu Yajun | Participații Mari deține 43.1% din companie · Acțiuni: 3 061 018 581 | Longfor Group | — |
| 13.10 | Charm Talent International Limited | Participații Mari deține 43.1% din companie · Acțiuni: 3 061 018 581 | Longfor Group | — |
| 13.10 | CAI XINYI | Participații Mari deține 43.1% din companie · Acțiuni: 3 061 018 581 | Longfor Group | — |
| 13.10 | GIC Private Limited | Participații Mari deține 7.95% din companie · Acțiuni: 71 851 000 | Hbm Holdings-B | — |
| 13.10 | HD Luo Limited | Participații Mari deține 39.7% din companie · Acțiuni: 173 154 575 | Jst Group | — |
| 13.10 | Black Tea Limited | Participații Mari deține 39.7% din companie · Acțiuni: 173 154 575 | Jst Group | — |
| 13.10 | Lin Fangli | Participații Mari deține 13.9% din companie · Acțiuni: 48 215 065 | 160 Health | — |
| 13.10 | Fu Zhekuan | Participații Mari deține 13.9% din companie · Acțiuni: 48 215 065 | 160 Health | — |
| 13.10 | SOUTH PACIFIC INTERNATIONAL TRADING LIMITED | Participații Mari deține 8.98% din companie · Acțiuni: 44 900 000 | Johnson Hldgs | — |
| 13.10 | Zhu Xiaorui | Participații Mari deține 6.11% din companie · Acțiuni: 29 604 176 | Robosense | — |
| 13.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 5.04% din companie · Acțiuni: 4 401 641 | ABIVAX | — |
| 13.10 | J.P. Morgan Chase & Co. | Participații Mari deține 12.7% din companie · Acțiuni: 39 979 768 | DBV Technologies | — |
| 13.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 5.75% din companie · Acțiuni: 11 340 369 | FORVIA | — |
| 13.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.64% din companie · Acțiuni: 13 850 983 | Valeo SA | — |
| 13.10 | HSBC Holdings PLC | Participații Mari deține 7.06% din companie | Informa PLC | — |
| 13.10 | Barclays Plc | Participații Mari deține 5.19% din companie | Mobico Group Plc | — |
| 13.10 | Bank of America Corporation | Participații Mari deține 9.9% din companie | Intertek Group PLC | — |
| 13.10 | Bank of America Corporation | Participații Mari deține 8.69% din companie | Workspace Group PLC | — |
| 13.10 | LendInvest PLC - LINV | Participații Mari | Lendinvest PLC | — |
| 13.10 | Long Corridor Asset Management Ltd | Participații Mari 4.98% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 188 900 | Happiness and D Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Silchester International Investors LLP | Participații Mari deține 6.5% din companie · Acțiuni: 66 213 200 | Yamaha Motor Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Tadashi Kanda | Participații Mari deține 14.3% din companie · Acțiuni: 5 468 020 | HIDAY HIDAKA Corp. | — |
| 13.10 | Dynamic Solution Group Inc. | Participații Mari deține 7.04% din companie · Acțiuni: 93 000 | Seyfert Ltd. | — |
| 13.10 | Kaname Capital, L.P. | Participații Mari deține 12.1% din companie · Acțiuni: 3 500 600 | Daito Pharmaceutical Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Kaname Capital, L.P. | Participații Mari deține 12% din companie · Acțiuni: 4 126 500 | ValueCommerce Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Asset Value Investors Limited | Participații Mari deține 6.22% din companie · Acțiuni: 1 310 400 | Aigan Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Asset Value Investors Limited | Participații Mari deține 10.1% din companie · Acțiuni: 2 103 700 | INES Corporation | — |
| 13.10 | Strategic Capital, Inc. | Participații Mari deține 13.7% din companie · Acțiuni: 7 267 500 | GungHo Online Entertainment,Inc. | — |
| 13.10 | NetPrice Business Turnaround LLC | Participații Mari deține 49.5% din companie · Acțiuni: 64 300 038 | Anap Holdings Inc. | — |
| 13.10 | Symphony Financial Partners (Singapore) Pte. Ltd. | Participații Mari deține 12.3% din companie · Acțiuni: 3 500 300 | Nishio Holdings Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Endeavour United Co., Ltd. | Participații Mari deține 25.9% din companie · Acțiuni: 4 056 150 | Kodama Chemical Industry Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | NetPrice Business Turnaround LLC | Participații Mari deține 41.7% din companie · Acțiuni: 15 799 100 | Anap Holdings Inc. | — |
| 13.10 | Dalton Investments, Inc. | Participații Mari deține 5.02% din companie · Acțiuni: 1 129 600 | Iwaki Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | NetPrice Business Turnaround LLC | Participații Mari deține 48.7% din companie · Acțiuni: 9 342 500 | Anap Holdings Inc. | — |
| 13.10 | NetPrice Business Turnaround LLC | Participații Mari deține 46.1% din companie · Acțiuni: 8 169 800 | Anap Holdings Inc. | — |
| 13.10 | Zennor Asset Management LLP | Participații Mari deține 7.53% din companie · Acțiuni: 1 571 500 | Obara Group Incorporated | — |
| 13.10 | Maki Hiroyuki | Participații Mari deține 24.5% din companie · Acțiuni: 28 916 186 | BASE,Inc. | — |
| 13.10 | BCPE Neon Cayman, L.P. | Participații Mari deține 87.4% din companie · Acțiuni: 28 123 848 | baudroie,inc. | — |
| 13.10 | BCPE Neon Cayman, L.P. | Participații Mari deține 87.4% din companie · Acțiuni: 28 123 848 | baudroie,inc. | — |
| 13.10 | Francis Capital Inc | Participații Mari deține 38.6% din companie · Acțiuni: 2 820 000 | Mitsuboshi Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Pacific Consultants Holdings Co., Ltd. | Participații Mari deține 5.42% din companie · Acțiuni: 670 200 | Oriental Consultants Holdings Company Limited | — |
| 13.10 | SENJIN CAPITAL PTY LTD | Participații Mari deține 9.81% din companie · Acțiuni: 107 900 | Iwabuchi Corporation | — |
| 13.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 60.5% din companie · Acțiuni: 10 716 036 | Japan Property Management Center Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | NIPPON ACTIVE VALUE FUND PLC | Participații Mari deține 19% din companie · Acțiuni: 13 694 600 | Bunka Shutter Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Amsterdam1 Inc. | Participații Mari deține 85.4% din companie · Acțiuni: 15 137 679 | Japan Property Management Center Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Evo Fund | Participații Mari deține 59.9% din companie · Acțiuni: 24 120 550 | Pixela Corporation | — |
| 13.10 | Terai, Hidezo | Participații Mari deține 16.1% din companie · Acțiuni: 12 409 508 | World Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | HIROAKI MIYATA | Participații Mari deține 23.4% din companie · Acțiuni: 895 000 | Nakakita Seisakusho Co.,Ltd. | — |
| 13.10 | Capital Research and Management Company | Participații Mari deține 13.4% din companie · Acțiuni: 25 524 652 | Resonac Holdings Corporation | — |
| 13.10 | COFCO Corporation (中糧集團有限公司) | Participații Mari deține 40% din companie · Acțiuni: 490 548 000 | Fountain Set | — |
| 13.10 | Chinatex Corporation Limited (中國中紡集團有限公司) | Participații Mari deține 40% din companie · Acțiuni: 490 548 000 | Fountain Set | — |
| 13.10 | Dashdemberel Bat-Erdene | Participații Mari deține 10% din companie · Acțiuni: 18 851 850 | Mongolia Energy | — |
| 13.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 5.64% din companie | ADTRAN Inc | — |
| 13.10 | Staat Norwegen | Participații Mari deține 3.16% din companie | Siltronic AG | — |
| 13.10 | SIH Partners, LLLP | Participații Mari deține 12% din companie | Aurubis AG | — |
| 13.10 | Samson Rock Event Driven Fund Limited | Participații Mari deține 4.99% din companie | Adtran Networks SE | — |
| 13.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 9.77% din companie | PVA TePla AG | — |
| 13.10 | Kain, Raphael | Participații Mari deține 4.99% din companie | Adtran Networks SE | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 7.27% din companie | K+S Aktiengesellschaft | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.25% din companie | Vonovia SE | — |
| 13.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 11.7% din companie | LEG Immobilien SE | — |
| 13.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 9.99% din companie | MTU Aero Engines AG | — |
| 13.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 7.16% din companie | RWE AG | — |
| 13.10 | 상미당홀딩스 | Participații Mari deține 73.6% din companie · Acțiuni: 6 351 038 | 삼립 | — |
| 13.10 | HLB | Participații Mari deține 17.6% din companie · Acțiuni: 3 070 366 | HLB바이오스텝 | — |
| 13.10 | 이해영 | Participații Mari deține 50.1% din companie · Acțiuni: 8 311 631 | 대림바스 | — |
| 13.10 | 스카이디렉터스 | Participații Mari deține 26.9% din companie · Acțiuni: 15 535 804 | SKAI | — |
| 13.10 | 최평규 | Participații Mari deține 70.6% din companie · Acțiuni: 10 516 366 | SNT홀딩스 | — |
| 13.10 | 하나로투자조합 | Participații Mari deține 7.59% din companie · Acțiuni: 5 640 423 | 비투엔 | — |
| 13.10 | BGF | Participații Mari deține 69.2% din companie · Acțiuni: 15 499 587 | 케이엔더블유 | — |
| 13.10 | BGF에코머티리얼즈 | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | 케이엔더블유 | — |
| 13.10 | 김기홍 | Participații Mari deține 51.3% din companie · Acțiuni: 8 679 902 | 노브랜드 | — |
| 13.10 | 최태원 | Participații Mari deține 25.7% din companie · Acțiuni: 18 596 600 | SK | — |
| 13.10 | 주광연 | Participații Mari deține 44.3% din companie · Acțiuni: 10 029 685 | 핌스 | — |
| 13.10 | 씨앤팜 | Participații Mari deține 11.8% din companie · Acțiuni: 11 373 439 | 현대바이오 | — |
| 13.10 | 최재훈 | Participații Mari deține 85.5% din companie · Acțiuni: 17 591 404 | 남화산업 | — |
| 13.10 | 래인파트너스 | Participații Mari deține 18.8% din companie · Acțiuni: 1 503 195 | 이원컴포텍 | — |
| 13.10 | 대명화학 | Participații Mari deține 67.8% din companie · Acțiuni: 38 047 192 | 로젠 | — |
| 13.10 | 이경일 | Participații Mari deține 12.1% din companie · Acțiuni: 1 527 980 | 솔트룩스 | — |
| 13.10 | 한재동 | Participații Mari deține 43.8% din companie · Acțiuni: 16 966 562 | 태웅로직스 | — |
| 13.10 | 이니셜 1호 투자조합 | Participații Mari deține 37% din companie · Acțiuni: 51 223 106 | 버킷스튜디오 | — |
| 13.10 | NMSI,INC. | Participații Mari deține 32.8% din companie · Acțiuni: 45 370 127 | 버킷스튜디오 | — |
| 13.10 | 최재훈 | Participații Mari deține 58.9% din companie · Acțiuni: 6 908 960 | 남화토건 | — |
| 13.10 | 박영옥 | Participații Mari deține 5.19% din companie · Acțiuni: 446 282 | 태양 | — |
| 13.10 | 대명화학 | Participații Mari deține 75.8% din companie · Acțiuni: 60 396 562 | 모다이노칩 | — |
| 13.10 | 한국채권투자운용 | Participații Mari deține 6.22% din companie · Acțiuni: 720 461 | 인바이오 | — |
| 13.10 | 루시 | Participații Mari deține 12.5% din companie · Acțiuni: 4 649 132 | 한울소재과학 | — |
| 13.10 | 현지호 | Participații Mari deține 51.4% din companie · Acțiuni: 25 708 401 | 화승코퍼레이션 | — |
| 13.10 | 김원남 | Participații Mari deține 29.2% din companie · Acțiuni: 4 671 807 | 탑엔지니어링 | — |
| 13.10 | 류원기 | Participații Mari deține 60% din companie · Acțiuni: 4 879 686 | 한탑 | — |
| 13.10 | 정기로 | Participații Mari deține 37.9% din companie · Acțiuni: 6 968 570 | APS | — |
| 13.10 | 박채규 | Participații Mari deține 42.1% din companie · Acțiuni: 4 853 354 | 디티앤씨 | — |
| 13.10 | Royce & Associates LP | Participații Mari 4.49% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 1 089 226 | Barrett Business Services Inc | — |
| 13.10 | Sun Valley Investments AG | Participații Mari deține 42.1% din companie · Acțiuni: 96 019 010 | Canagold Resources Ltd | — |
| 13.10 | Inflection Point Fund I, LP | Participații Mari deține 9.9% din companie | Merlin, Inc. | — |
| 13.10 | Vintfeld Roman | Participații Mari deține 8.9% din companie · Acțiuni: 14 847 267 | Aureus Greenway Holdings Inc. | — |
| 13.10 | Sinensky Michael | Participații Mari deține 11.6% din companie · Acțiuni: 19 323 824 | Aureus Greenway Holdings Inc. | — |
| 13.10 | Haymaker Sponsor IV LLC | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | Suncrete, Inc. Class A | — |
| 13.10 | Loo See Yuen | Participații Mari deține 52.7% din companie · Acțiuni: 14 725 000 | Bradbury Capital Inc. | — |
| 13.10 | Wasatch Advisors LP | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | Smith Douglas Homes Corp. | — |
| 13.10 | Lubin Joseph Michael | Participații Mari 4.9% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 10 866 132 | Sharplink Gaming Ltd | — |
| 13.10 | Entergy Corp /De/ | Participații Mari 4.4% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 20 839 207 | JPMorgan Chase & Co. | — |
| 13.10 | Kulicke & Soffa Industries Inc | Participații Mari 3.4% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 1 820 302 | JPMorgan Chase & Co. | — |
| 13.10 | MIDDLEBY Corp | Participații Mari 4.5% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 2 051 817 | JPMorgan Chase & Co. | — |
| 13.10 | Liu Huan | Participații Mari deține 7.1% din companie · Acțiuni: 101 358 | CHEETAH NET SUPPLY CHAIN SERVICE INC. | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.5% din companie · Acțiuni: 4 573 701 | Lexeo Therapeutics, Inc. | — |
| 13.10 | KED Icon Holdings, LLC | Participații Mari deține 27.4% din companie · Acțiuni: 115 259 246 | Getty Images Holdings Inc. | — |
| 13.10 | S.H.N. Financial Investments Ltd. | Participații Mari deține 9.99% din companie · Acțiuni: 614 284 | DarkIris Inc. | — |
| 13.10 | Choo Chee Kong | Participații Mari deține 24.9% din companie · Acțiuni: 2 974 746 | CytoMed Therapeutics Limited | — |
| 13.10 | Vivo Opportunity Fund Holdings, L.P. | Participații Mari 3.1% din companie — sub pragul de 5% | ArriVent BioPharma, Inc. | — |
| 13.10 | Fallon Doug | Participații Mari 4.9% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 1 474 943 | Bragg Gaming Group Inc | — |
| 13.10 | Independence Energy Aggregator L.P. | Participații Mari deține 15.7% din companie · Acțiuni: 66 185 773 | Crescent Energy Co | — |
| 13.10 | Streeterville Capital LLC | Participații Mari deține 9.9% din companie · Acțiuni: 15 742 464 | Solowin Holdings | — |
| 13.10 | Streeterville Capital LLC | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | Alpha Modus Holdings, Inc | — |
| 13.10 | Bambino 255 V V UG haftungsbeschrankt | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | Sono Group N.V. | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.6% din companie · Acțiuni: 2 374 502 | Veradermics, Incorporated | — |
| 13.10 | Drew Holdings Ltd | Participații Mari deține 12.2% din companie · Acțiuni: 37 367 808 | Borr Drilling Ltd | — |
| 13.10 | L1 Capital Global Opportunities Master Fund, Ltd. | Participații Mari deține 9.99% din companie · Acțiuni: 614 284 | DarkIris Inc. | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari 4.3% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 1 401 790 | LB PHARMACEUTICALS INC | — |
| 13.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 10.2% din companie | RiverNorth/DoubleLine Strategic | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.1% din companie · Acțiuni: 3 563 667 | Rhythm Pharmaceuticals Inc | — |
| 13.10 | Ramaswamy Vivek | Participații Mari deține 5.6% din companie · Acțiuni: 5 693 897 | Strive, Inc. | — |
| 13.10 | Jane Street Group, LLC | Participații Mari deține 5% din companie · Acțiuni: 35 819 | Aethlon Medical Inc | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.3% din companie · Acțiuni: 3 560 915 | Regenxbio Inc | — |
| 13.10 | Catalio Capital Management, LP | Participații Mari deține 5.6% din companie · Acțiuni: 736 807 | FRACTYL HEALTH, INC. | — |
| 13.10 | Equinox Partners Investment Management, LLC | Participații Mari deține 8.8% din companie · Acțiuni: 690 741 | Silvercrest Asset Management Group Inc | — |
| 13.10 | Streeterville Capital LLC | Participații Mari deține 9.9% din companie · Acțiuni: 1 443 587 | Professional Diversity Network Inc | — |
| 13.10 | Copeland Capital Management, LLC | Participații Mari deține 5.8% din companie · Acțiuni: 2 081 285 | NAPCO Security Technologies Inc | — |
| 13.10 | Copeland Capital Management, LLC | Participații Mari deține 6.1% din companie · Acțiuni: 1 922 979 | Excelerate Energy Inc | — |
| 13.10 | Copeland Capital Management, LLC | Participații Mari deține 6.3% din companie · Acțiuni: 940 528 | U.S. Physical Therapy, Inc. | — |
| 13.10 | Sphera Funds Management Ltd. | Participații Mari deține 7.09% din companie | Tenax Therapeutics Inc | — |
| 13.10 | PointState Capital LP | Participații Mari deține 5.7% din companie | Knight Transportation Inc | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5% din companie · Acțiuni: 158 279 749 | Huazhu Group Ltd | — |
| 13.10 | Tetragon Financial Management LP | Participații Mari deține 5.2% din companie | Silence Therapeutics PLC | — |
| 13.10 | Tetragon Financial Management LP | Participații Mari deține 5.3% din companie | Silence Therapeutics PLC | — |
| 13.10 | Empery Asset Management, LP | Participații Mari deține 8.73% din companie | OUTLOOK THERAPEUTICS INC | — |
| 13.10 | Empery Asset Management, LP | Participații Mari 4.99% din companie — sub pragul de 5% | Lantern Pharma Inc. | — |
| 13.10 | Empery Asset Management, LP | Participații Mari 1.56% din companie — sub pragul de 5% | Clene Inc. | — |
| 13.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 7.3% din companie · Acțiuni: 3 678 005 | HubSpot Inc | — |
| 13.10 | CVI Investments, Inc. | Participații Mari deține 9.9% din companie | Sunshine Biopharma Inc | — |
| 13.10 | Doma Perpetual Capital Management LLC | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | Pacira BioSciences, Inc. | — |
| 13.10 | Royce & Associates LP | Participații Mari 4.56% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 586 822 | AVIAT NETWORKS, INC. | — |
| 13.10 | Cohen Ryan | Participații Mari deține 9.1% din companie · Acțiuni: 46 227 436 | GameStop Corp. | — |
| 13.10 | Millennium Management Llc | Participații Mari 1.1% din companie — sub pragul de 5% | iRhythm Technologies Inc | — |
| 13.10 | Millennium Management Llc | Participații Mari 0.1% din companie — sub pragul de 5% | Ameresco Inc | — |
| 13.10 | Lehman Kenneth R | Participații Mari | BayFirst Financial Corp. | — |
| 13.10 | Sgk 2018 Revocable Trust | Participații Mari deține 31.1% din companie · Acțiuni: 4 137 543 | PEDEVCO Corp | — |
| 13.10 | Glenview Capital Management, Llc | Participații Mari deține 5.4% din companie | Surgery Partners Inc | — |
| 13.10 | Kao Min H | Participații Mari deține 9.7% din companie | Garmin Ltd | — |
| 13.10 | Portolan Capital Management, LLC | Participații Mari deține 5.15% din companie | Lantronix Inc | — |
| 13.10 | Tarheel Investors III L.P. | Participații Mari deține 14% din companie · Acțiuni: 4 753 677 | Integer Holdings Corp | — |
| 13.10 | Helu Carlos Slim | Participații Mari deține 17.8% din companie · Acțiuni: 29 659 036 | TALOS ENERGY INC. | — |
| 13.10 | Reinhart Partners, Llc. | Participații Mari deține 5.1% din companie · Acțiuni: 3 889 802 | YETI Holdings Inc | — |
| 13.10 | Reinhart Partners, Llc. | Participații Mari 4.4% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 8 569 262 | Hillman Solutions Corp | — |
| 13.10 | Reinhart Partners, Llc. | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | Adapthealth Corp | — |
| 13.10 | Getty Investments Llc | Participații Mari deține 42.3% din companie · Acțiuni: 178 026 504 | Getty Images Holdings Inc. | — |
| 13.10 | Sculptor Capital LP | Participații Mari deține 5.23% din companie · Acțiuni: 928 563 | Helix Acquisition Corp. III Class A | — |
| 13.10 | Millennium Management Llc | Participații Mari 0.3% din companie — sub pragul de 5% | WW International, Inc | — |
| 13.10 | Abrahamson Peter John | Participații Mari deține 6.8% din companie · Acțiuni: 1 359 000 | Unifi Inc | — |
| 14.10 | Wu Po Sum | Participații Mari deține 52.4% din companie · Acțiuni: 1 625 177 425 | Dit Group | — |
| 14.10 | LAI JAU-SHIUAN | Participații Mari deține 10.1% din companie · Acțiuni: 14 000 000 | Star Group Asia | — |
| 14.10 | Kunsuwan Watcharin | Participații Mari deține 10.1% din companie · Acțiuni: 14 000 000 | Star Group Asia | — |
| 14.10 | 東方證券股份有限公司 | Participații Mari deține 18.7% din companie · Acțiuni: 280 400 000 | Oci Intl | — |
| 14.10 | Wong Hor Yan | Participații Mari deține 59.3% din companie · Acțiuni: 365 613 803 | Evergreen Pg | — |
| 14.10 | So Kit Yee Anita | Participații Mari deține 8.48% din companie · Acțiuni: 50 296 580 | Remt | — |
| 14.10 | Leung Fredric Hin Hang | Participații Mari deține 8.48% din companie · Acțiuni: 50 296 580 | Remt | — |
| 14.10 | Capital Group Companies | Participații Mari deține 5.02% din companie · Acțiuni: 75 460 000 | Shenzhou International Group Holdings Limited | — |
| 14.10 | W-SCOPECORPORATION | Participații Mari deține 34.5% din companie · Acțiuni: 11 686 626 | 더블유씨피 | — |
| 14.10 | 김슬기 | Participații Mari deține 75.5% din companie · Acțiuni: 5 746 664 | 에르코스 | — |
| 14.10 | 김중건 | Participații Mari deține 35.4% din companie · Acțiuni: 3 667 251 | 부국증권 | — |
| 14.10 | 왕기철 | Participații Mari deține 22.3% din companie · Acțiuni: 1 036 352 | 동원수산 | — |
| 14.10 | 현대바이오 | Participații Mari deține 37.6% din companie · Acțiuni: 24 030 335 | 페니트리움바이오 | — |
| 14.10 | 최동호 | Participații Mari deține 52.4% din companie · Acțiuni: 3 247 739 | MH에탄올 | — |
| 14.10 | 상상인플러스저축은행 | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | 씨아이테크 | — |
| 14.10 | 이정 | Participații Mari deține 73.1% din companie · Acțiuni: 10 555 595 | 미래반도체 | — |
| 14.10 | 미래나노텍 | Participații Mari deține 51.6% din companie · Acțiuni: 8 214 312 | 상신전자 | — |
| 14.10 | 이병환 | Participații Mari deține 40.1% din companie · Acțiuni: 7 513 458 | 스카이랩스 | — |
| 14.10 | 여경목 | Participații Mari deține 44.1% din companie · Acțiuni: 1 276 361 | 에스앤디 | — |
| 14.10 | 다산솔루에타 | Participații Mari deține 29.8% din companie · Acțiuni: 12 791 359 | 다산네트웍스 | — |
| 14.10 | 이재정 | Participații Mari deține 52.8% din companie · Acțiuni: 5 379 521 | 메카로 | — |
| 14.10 | 권혁운 | Participații Mari deține 56.8% din companie · Acțiuni: 16 873 633 | 아이에스동서 | — |
| 14.10 | 산은인베스트먼트 | Participații Mari deține 21.1% din companie · Acțiuni: 7 131 777 | 블루엠텍 | — |
| 14.10 | 연제량 | Participații Mari deține 22.7% din companie · Acțiuni: 7 682 358 | 블루엠텍 | — |
| 14.10 | 국민이주 | Participații Mari deține 5.09% din companie · Acțiuni: 1 024 022 | 현대리바트 | — |
| 14.10 | J.P.MORGANSECURITIESPLC | Participații Mari deține 5.33% din companie · Acțiuni: 2 037 329 | 유진로봇 | — |
| 14.10 | 고우종 | Participații Mari deține 52.4% din companie · Acțiuni: 3 823 640 | 성창오토텍 | — |
| 14.10 | 에스브이아이씨55호신기술사업투자조합 | Participații Mari deține 16.5% din companie · Acțiuni: 4 579 405 | 풍원정밀 | — |
| 14.10 | 정규동 | Participații Mari deține 44.7% din companie · Acțiuni: 5 302 361 | 가온칩스 | — |
| 14.10 | 오길영 | Participații Mari deține 51.9% din companie · Acțiuni: 20 825 764 | 흥국에프엔비 | — |
| 14.10 | 박관호 | Participații Mari deține 39.5% din companie · Acțiuni: 13 412 580 | 위메이드 | — |
| 14.10 | J.P.MORGANSECURITIESPLC | Participații Mari 4.13% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 1 013 574 | 엠케이전자 | — |
| 14.10 | 박종수 | Participații Mari deține 48.2% din companie · Acțiuni: 8 178 683 | 유아이디 | — |
| 14.10 | 포커스자산운용 | Participații Mari 0.69% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 1 033 057 | CMG제약 | — |
| 14.10 | J.P.MORGANSECURITIESPLC | Participații Mari deține 6.93% din companie · Acțiuni: 4 726 424 | 고영 | — |
| 14.10 | KG에코솔루션 | Participații Mari deține 45.3% din companie · Acțiuni: 45 267 514 | KG스틸 | — |
| 14.10 | 이재원 | Participații Mari deține 29.9% din companie · Acțiuni: 6 029 869 | 우진 | — |
| 14.10 | MiriCapitalManagementLLC | Participații Mari deține 6.72% din companie · Acțiuni: 959 987 | 이엔에프테크놀로지 | — |
| 14.10 | 농협은행 | Participații Mari deține 8.13% din companie · Acțiuni: 13 861 834 | STX | — |
| 14.10 | 신한은행 | Participații Mari 0.34% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 96 180 | STX | — |
| 14.10 | 신한은행 | Participații Mari deține 5.81% din companie · Acțiuni: 9 906 558 | STX | — |
| 14.10 | Seto Wai Yue | Participații Mari deține 53.2% din companie · Acțiuni: 2 649 890 | Dreamland Limited Class A | — |
| 14.10 | Keller Eric L. | Participații Mari deține 7.07% din companie · Acțiuni: 598 598 | Retension Pharmaceuticals, Inc. | — |
| 14.10 | Regal Partners Funds Management Pty Ltd | Participații Mari 3.34% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 157 139 443 | Radiopharm Theranostics Ltd | — |
| 14.10 | Straits Energy Resources Berhad | Participații Mari deține 49.6% din companie · Acțiuni: 538 354 | CBL International Limited | — |
| 14.10 | Qiu Zhongwei | Participații Mari 4.2% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 1 945 015 | SuperX AI Technology Limited | — |
| 14.10 | Sammons Capital, Inc. | Participații Mari 0.03% din companie — sub pragul de 5% | Drilling Tools International Corp. | — |
| 14.10 | Barta Jan | Participații Mari deține 10.2% din companie · Acțiuni: 9 634 264 | Dole PLC | — |
| 14.10 | Mariselle a.s. | Participații Mari deține 9.5% din companie · Acțiuni: 15 356 219 | MDA Space Ltd. | — |
| 14.10 | Herd Whitney Wolfe | Participații Mari deține 14.7% din companie · Acțiuni: 22 623 484 | Bumble Inc | — |
| 14.10 | Edens Lynn | Participații Mari | New Fortress Energy LLC | — |
| 14.10 | WISeSat.Space Holdings Corp. | Participații Mari deține 88.5% din companie · Acțiuni: 26 405 355 | Wisekey International Holding AG | — |
| 14.10 | Foresite Capital Fund VI LP | Participații Mari 4.5% din companie — sub pragul de 5% | Quince Therapeutics, Inc. | — |
| 14.10 | BW Group Ltd | Participații Mari deține 5.5% din companie · Acțiuni: 3 359 078 | Navigator Holdings Ltd | — |
| 14.10 | Coastlands Capital LP | Participații Mari deține 9.72% din companie | iBio, Inc. | — |
| 14.10 | Zhao Ileana | Participații Mari deține 16.8% din companie · Acțiuni: 10 250 013 | Fanhua Inc. | — |
| 14.10 | Liu Yif | Participații Mari deține 7.89% din companie · Acțiuni: 4 826 333 | Fanhua Inc. | — |
| 14.10 | Mubadala Investment Co PJSC | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | Evotec SE | — |
| 14.10 | Prime Ocean Holdings Ltd | Participații Mari deține 9% din companie · Acțiuni: 11 000 000 | Troops, Inc. /Cayman Islands/ | — |
| 14.10 | Blackstone Holdings III L.P. | Participații Mari 0.3% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 385 633 | Bumble Inc | — |
| 14.10 | BJI Financial Group | Participații Mari deține 6% din companie | Sunshine Biopharma Inc | — |
| 14.10 | Saba Capital Management, L.P. | Participații Mari deține 5.11% din companie · Acțiuni: 4 283 957 | BlackRock TCP Capital Corp. | — |
| 14.10 | Goldentree Asset Management LP | Participații Mari deține 25.4% din companie · Acțiuni: 12 679 754 | QVC Group, Inc. | — |
| 14.10 | Tang Capital Management Llc | Participații Mari deține 6% din companie · Acțiuni: 263 560 | Skye Bioscience, Inc. | — |
| 14.10 | Perceptive Advisors Llc | Participații Mari deține 8.4% din companie | Quince Therapeutics, Inc. | — |
| 14.10 | First Trust Portfolios Lp | Participații Mari deține 11.3% din companie · Acțiuni: 3 551 582 | Tekla Life Sciences Investors | — |
| 14.10 | First Trust Portfolios Lp | Participații Mari deține 16% din companie · Acțiuni: 20 045 973 | Aberdeen Income Credit Strategies Fund | — |
| 14.10 | Millennium Management Llc | Participații Mari 2.9% din companie — sub pragul de 5% | Capricor Therapeutics Inc | — |
| 14.10 | Powell Anderson Capital Partners LLC | Participații Mari deține 6.8% din companie · Acțiuni: 7 057 763 | Franklin Street Properties Corp | — |
| 14.10 | Graham Donald | Participații Mari deține 6.88% din companie · Acțiuni: 390 361 | Cable One Inc | — |
| 14.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 13.5% din companie | AUTO1 Group SE | — |
| 14.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 6.41% din companie | K+S Aktiengesellschaft | — |
| 14.10 | Lee Su Hwei | Participații Mari deține 74.9% din companie · Acțiuni: 1 465 684 265 | Sun Hung Kai Co | — |
| 14.10 | Lee Seng Hui | Participații Mari deține 73.8% din companie · Acțiuni: 1 444 479 575 | Sun Hung Kai Co | — |
| 14.10 | Allied Group Limited | Participații Mari deține 73.8% din companie · Acțiuni: 1 444 479 575 | Sun Hung Kai Co | — |
| 14.10 | Lee Su Hwei | Participații Mari deține 59.6% din companie · Acțiuni: 874 387 096 | Tian An | — |
| 14.10 | Lee Seng Huang | Participații Mari deține 59.6% din companie · Acțiuni: 873 961 096 | Tian An | — |
| 14.10 | Allied Group Limited | Participații Mari deține 59.6% din companie · Acțiuni: 873 961 096 | Tian An | — |
| 14.10 | LendInvest PLC - LINV | Participații Mari deține 13.6% din companie | Lendinvest PLC | — |
| 14.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.48% din companie | Spire Healthcare Group Plc | — |
| 14.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.25% din companie | Advanced Medical Solutions Group plc | — |
| 14.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.01% din companie | Central Asia Metals Plc | — |
| 14.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 7.31% din companie | Central Asia Metals Plc | — |
| 14.10 | Canaccord Genuity Group Inc. | Participații Mari deține 4.99% din companie | Angling Direct PLC | — |
| 14.10 | HSBC Holdings PLC | Participații Mari deține 6.93% din companie | Informa PLC | — |
| 14.10 | Gomi Daisuke | Participații Mari deține 6.66% din companie · Acțiuni: 1 375 000 | Carna Biosciences,Inc. | — |
| 14.10 | Earth Elements Capital Inc. | Participații Mari deține 6.05% din companie · Acțiuni: 2 325 100 | Datasection Inc. | — |
| 14.10 | Earth Elements Capital Inc. | Participații Mari deține 7.87% din companie · Acțiuni: 3 025 100 | Datasection Inc. | — |
| 14.10 | Oasis Management Co Ltd. | Participații Mari deține 11.3% din companie · Acțiuni: 2 796 400 | Shibaura Machine Co.,Ltd. | — |
| 14.10 | Asset Value Investors Limited | Participații Mari deține 9.31% din companie · Acțiuni: 2 328 700 | Foster Electric Company,Limited | — |
| 14.10 | Milestone Capital Management,Ltd. | Participații Mari deține 27.2% din companie · Acțiuni: 4 016 800 | Artra Group Corporation | — |
| 14.10 | NIPPON PARKING DEVELOPMENT Co.,Ltd. | Participații Mari deține 5% din companie · Acțiuni: 210 700 | HORAI Co.,Ltd. | — |
| 14.10 | Michiyoshi Holding Corporation | Participații Mari deține 25.3% din companie · Acțiuni: 4 543 600 | Abalance Corporation | — |
| 14.10 | Nomura Securities Co.,Ltd. | Participații Mari deține 14.7% din companie · Acțiuni: 20 388 047 | Taiyo Yuden Co.,Ltd. | — |
| 14.10 | Dojima Kisen Co.,Ltd | Participații Mari deține 16.4% din companie · Acțiuni: 200 154 | Hyoki Kaiun Kaisha,Ltd. | — |
| 14.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 13.3% din companie · Acțiuni: 2 754 300 | Fukui Computer Holdings,Inc. | — |
| 14.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 6.37% din companie · Acțiuni: 97 900 | Ebrains,Inc. | — |
| 14.10 | TOMOKAZU UKISHIRO | Participații Mari deține 60.6% din companie · Acțiuni: 6 510 500 | Vega corporation Co.,Ltd. | — |
| 14.10 | Evo Fund | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | J-Holdings Corp. | — |
| 14.10 | 通用技術集團香港國際資本有限公司 | Participații Mari deține 35.1% din companie · Acțiuni: 706 050 895 | Uni Medical | — |
| 14.10 | Staat Norwegen | Participații Mari deține 3.38% din companie | Thyssenkrupp AG | — |
| 14.10 | SIH Partners, LLLP | Participații Mari deține 13.8% din companie | Hugo Boss AG | — |
| 14.10 | Scherzer & Co. Aktiengesellschaft | Participații Mari deține 5% din companie | Berentzen Gruppe AG | — |
| 14.10 | Pale Fire Capital SE | Participații Mari deține 5.16% din companie | LEG Immobilien SE | — |
| 14.10 | Optiver Holding B.v. | Participații Mari deține 18.3% din companie | Hugo Boss AG | — |
| 14.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.5% din companie | Lanxess AG | — |
| 14.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 4.39% din companie | Commerzbank AG | — |
| 14.10 | Barclays Plc | Participații Mari deține 6.93% din companie | Lanxess AG | — |
| 14.10 | Bank of America Corporation | Participații Mari deține 10.2% din companie | Hugo Boss AG | — |
| 15.10 | LAI JAU-SHIUAN | Participații Mari deține 9.54% din companie · Acțiuni: 14 000 000 | Star Group Asia | — |
| 15.10 | Kunsuwan Watcharin | Participații Mari deține 9.54% din companie · Acțiuni: 14 000 000 | Star Group Asia | — |
| 15.10 | ZHANG Wenzhong | Participații Mari deține 60.1% din companie · Acțiuni: 564 067 535 | Dmall | — |
| 15.10 | Celestial Limited | Participații Mari deține 47.6% din companie · Acțiuni: 446 542 575 | Dmall | — |
| 15.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 9.73% din companie | Nagarro SE | — |
| 15.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 6.85% din companie | ADTRAN Inc | — |
| 15.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 6.77% din companie | Bilfinger SE | — |
| 15.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 3.92% din companie | flatexDEGIRO AG | — |
| 15.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 9.33% din companie | PVA TePla AG | — |
| 15.10 | Burkhart, Michael | Participații Mari deține 95.1% din companie | RHÖN-KLINIKUM Aktiengesellschaft | — |
| 15.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 11.3% din companie | LEG Immobilien SE | — |
| 15.10 | Pang Yatao | Participații Mari deține 61.1% din companie · Acțiuni: 488 580 000 | Superland Group | — |
| 15.10 | Pang Weitao | Participații Mari deține 61.1% din companie · Acțiuni: 488 580 000 | Superland Group | — |
| 15.10 | Grand Junction Intelligence Co., Limited | Participații Mari deține 61.1% din companie · Acțiuni: 488 580 000 | Superland Group | — |
| 15.10 | Wong Hor Yan | Participații Mari deține 59.4% din companie · Acțiuni: 366 033 803 | Evergreen Pg | — |
| 15.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 5.46% din companie | Ceconomy AG | — |
| 15.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 16% din companie | Gerresheimer AG | — |
| 15.10 | Morgan Stanley | Participații Mari deține 52.2% din companie | PNE AG | — |
| 15.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 4.38% din companie | Commerzbank AG | — |
| 15.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 7.99% din companie | Deutsche Börse AG | — |
| 15.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 9.02% din companie | Symrise AG | — |
| 15.10 | Premier Miton Group Plc | Participații Mari deține 12.9% din companie | Mendell Helium plc | — |
| 15.10 | LendInvest PLC - LINV | Participații Mari deține 5.14% din companie | Lendinvest PLC | — |
| 15.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.59% din companie · Acțiuni: 13 735 684 | Valeo SA | — |
| 15.10 | Barclays Plc | Participații Mari deține 6.42% din companie | Pennon Group Plc | — |
| 15.10 | Quilter Plc | Participații Mari deține 15% din companie | JPMorgan American Investment Trust | — |
| 15.10 | Aberdeen Group plc | Participații Mari deține 5.3% din companie | Morgan Sindall Group PLC | — |
| 15.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.04% din companie | Crest Nicholson Holdings plc | — |
| 15.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari 4.86% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 4 237 129 | ABIVAX | — |
| 15.10 | Guillemot Brothers SAS | Participații Mari deține 7.19% din companie · Acțiuni: 1 055 500 | GUILLEMOT CORPORATION | — |
| 15.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 5.19% din companie · Acțiuni: 15 342 004 | Renault SA | — |
| 15.10 | Goldman Sachs International | Participații Mari deține 9.86% din companie · Acțiuni: 13 699 915 | UBISOFT ENTERTAINMENT | — |
| 15.10 | Schroders | Participații Mari deține 13% din companie | Dialight plc | — |
| 15.10 | Canaccord Genuity Group Inc. | Participații Mari deține 11% din companie | Frontier IP Group Plc | — |
| 15.10 | Canaccord Genuity Group Inc. | Participații Mari deține 3.97% din companie | Verici Dx Plc | — |
| 15.10 | Bank of America Corporation | Participații Mari deține 5.26% din companie | Pennon Group Plc | — |
| 15.10 | Deutsche Bank AG | Participații Mari deține 7.33% din companie | Gooch & Housego Plc | — |
| 15.10 | Schroders | Participații Mari deține 5.04% din companie | LBG Media PLC | — |
| 15.10 | Tanabe katsuki | Participații Mari deține 21.6% din companie · Acțiuni: 28 743 400 | THE WHY HOW DO COMPANY,Inc. | — |
| 15.10 | Oasis Management Co Ltd. | Participații Mari deține 9% din companie · Acțiuni: 107 366 725 | Nidec Corporation | — |
| 15.10 | Oasis Management Co Ltd. | Participații Mari deține 24.7% din companie · Acțiuni: 66 066 600 | Infomart Corporation | — |
| 15.10 | Oasis Management Co Ltd. | Participații Mari deține 5.09% din companie · Acțiuni: 10 037 600 | Takara Holdings Inc. | — |
| 15.10 | Symphony Financial Partners (Singapore) Pte. Ltd. | Participații Mari deține 21% din companie · Acțiuni: 17 445 600 | Japan Securities Finance Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Symphony Financial Partners (Singapore) Pte. Ltd. | Participații Mari deține 11.8% din companie · Acțiuni: 4 639 200 | KOMATSU MATERE Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Symphony Financial Partners (Singapore) Pte. Ltd. | Participații Mari deține 11.5% din companie · Acțiuni: 2 506 800 | Denyo Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | WATANABE TSUYOSHI | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | Dai-Ichi Cutter Kogyo K.K. | — |
| 15.10 | WATANABE TSUYOSHI | Participații Mari deține 6.4% din companie · Acțiuni: 820 000 | Dai-Ichi Cutter Kogyo K.K. | — |
| 15.10 | Dalton Investments, Inc. | Participații Mari deține 8.14% din companie · Acțiuni: 14 581 975 | Macnica Holdings,Inc. | — |
| 15.10 | jumonjichickencompany | Participații Mari deține 7.86% din companie · Acțiuni: 1 638 000 | Nichiwa Sangyo Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | PING SHIANG BUSINESS CORPORATION | Participații Mari deține 46% din companie · Acțiuni: 1 411 000 | ONEX Corporation | — |
| 15.10 | Shigehiro Tominaga | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | baudroie,inc. | — |
| 15.10 | Kazuya Fujii | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | baudroie,inc. | — |
| 15.10 | Mitsuwa resin industry Ltd. | Participații Mari deține 6.97% din companie · Acțiuni: 1 703 300 | SAAF Holdings Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Sumitomo Mitsui DS Asset Management Company, Ltd | Participații Mari deține 10.1% din companie · Acțiuni: 1 569 800 | Takaoka Toko Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Chiyoda Investment Co, Ltd. | Participații Mari deține 11% din companie · Acțiuni: 389 400 | Ai Partners Financial Inc. | — |
| 15.10 | SOLTEC INVESTMENTS PTE. LTD. | Participații Mari deține 29.9% din companie · Acțiuni: 3 434 393 | Hybrid Technologies Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Nomura Securities Co.,Ltd. | Participații Mari deține 11.5% din companie · Acțiuni: 84 384 972 | Advantest Corporation | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 10.5% din companie · Acțiuni: 3 440 200 | Keiyo Gas Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 36.3% din companie · Acțiuni: 4 443 900 | Bell-Park Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 10.4% din companie · Acțiuni: 874 900 | Dn Holdings Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 16.5% din companie · Acțiuni: 4 947 300 | Tomoe Engineering Co.,Ltd.(Tomoe Kogyo Co.,Ltd.) | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 19.5% din companie · Acțiuni: 3 859 700 | Maruzen Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 12.7% din companie · Acțiuni: 880 300 | Arent Inc. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 10% din companie · Acțiuni: 1 108 400 | OAT Agrio Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 20.8% din companie · Acțiuni: 7 325 600 | Fullcast Holdings Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 7.44% din companie · Acțiuni: 5 561 600 | Toukei Computer Co., Ltd. | — |
| 15.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 35.3% din companie · Acțiuni: 10 630 300 | Toumei Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Takaaki Kidani | Participații Mari deține 49.1% din companie · Acțiuni: 67 616 000 | Bushiroad Inc. | — |
| 15.10 | Mizuho Bank, Ltd. | Participații Mari deține 10.9% din companie · Acțiuni: 2 490 900 | Carlit Co.,Ltd. | — |
| 15.10 | Capital Research and Management Company | Participații Mari deține 13.7% din companie · Acțiuni: 26 161 656 | Resonac Holdings Corporation | — |
| 15.10 | Summerbank LLC | Participații Mari deține 9.77% din companie · Acțiuni: 2 241 600 | LA Holdings Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 6.31% din companie | AIXTRON SE | — |
| 16.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 5.46% din companie | HelloFresh SE | — |
| 16.10 | HSBC Holdings PLC | Participații Mari deține 35.8% din companie | PUMA SE | — |
| 16.10 | Bank of America Corporation | Participații Mari deține 10.3% din companie | Hugo Boss AG | — |
| 16.10 | Bank of America Corporation | Participații Mari deține 8.65% din companie | Workspace Group PLC | — |
| 16.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 5.28% din companie · Acțiuni: 4 606 818 | ABIVAX | — |
| 16.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 5.79% din companie · Acțiuni: 11 408 110 | FORVIA | — |
| 16.10 | Key Group Long Term Investments LP | Participații Mari deține 5.23% din companie · Acțiuni: 15 457 600 | Renault SA | — |
| 16.10 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.64% din companie · Acțiuni: 13 853 413 | Valeo SA | — |
| 16.10 | Alexandre Picciotto, de concert avec la société Orfim SAS | Participații Mari deține 7.13% din companie · Acțiuni: 1 251 040 | BOIRON | — |
| 16.10 | Goldman Sachs Group Inc | Participații Mari deține 5.77% din companie · Acțiuni: 11 370 010 | FORVIA | — |
| 16.10 | Frasers Group PLC | Participații Mari deține 23.4% din companie | ASOS Plc | — |
| 16.10 | Aviva Plc | Participații Mari deține 3.85% din companie | Rosebank Industries PLC | — |
| 16.10 | Aviva Plc | Participații Mari deține 5.36% din companie | Trainline Plc | — |
| 16.10 | LendInvest PLC - LINV | Participații Mari | Lendinvest PLC | — |
| 16.10 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 8.76% din companie | Gamma Communications PLC | — |
| 16.10 | Bank of America Corporation | Participații Mari deține 8.6% din companie | Workspace Group PLC | — |
| 16.10 | kunihito nakano | Participații Mari deține 9.98% din companie · Acțiuni: 216 000 | adish Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Koji Miyashita | Participații Mari deține 42.4% din companie · Acțiuni: 5 555 000 | IPS,Inc. | — |
| 16.10 | MASTERMIND CO., LTD. | Participații Mari deține 9.01% din companie · Acțiuni: 28 674 172 | Fast Retailing Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Fight & Step Co., Ltd. | Participații Mari deține 12.3% din companie · Acțiuni: 39 076 968 | Fast Retailing Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Teruyo Yanai | Participații Mari deține 6.67% din companie · Acțiuni: 21 233 544 | Fast Retailing Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | TY Asset Management LLC | Participații Mari deține 27.3% din companie · Acțiuni: 86 883 448 | Fast Retailing Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Earth Elements Capital Inc. | Participații Mari deține 12.7% din companie · Acțiuni: 5 256 300 | Datasection Inc. | — |
| 16.10 | Hikari Tsushin K.K. | Participații Mari deține 7.14% din companie · Acțiuni: 107 500 | Kyoei Security Service Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Long Corridor Asset Management Ltd | Participații Mari deține 32.5% din companie · Acțiuni: 83 695 800 | S Crypto Energy Inc. | — |
| 16.10 | Digital Garage, Inc. | Participații Mari deține 38.3% din companie · Acțiuni: 75 933 700 | Kakaku.com Inc | — |
| 16.10 | Hiroyuki Suzuki | Participații Mari deține 6.45% din companie · Acțiuni: 361 200 | JMC Corporation | — |
| 16.10 | Strategic Capital, Inc. | Participații Mari deține 17.8% din companie · Acțiuni: 4 965 200 | A&D HOLON Holdings Company,Limited | — |
| 16.10 | Mitsubishi Chemical Corporation | Participații Mari deține 7.34% din companie · Acțiuni: 9 307 037 | PHC Holdings Corporation | — |
| 16.10 | Hulic Co.,Ltd. | Participații Mari deține 50.6% din companie · Acțiuni: 86 885 599 | Riso Kyoiku Group Corporation | — |
| 16.10 | Atari Capital Limited | Participații Mari deține 8.72% din companie · Acțiuni: 15 981 144 | Beat Holdings Limited | — |
| 16.10 | Atari Capital Limited | Participații Mari deține 10.8% din companie · Acțiuni: 19 785 974 | Beat Holdings Limited | — |
| 16.10 | TEAM KANEKO CO., LTD. | Participații Mari deține 49.3% din companie · Acțiuni: 3 930 000 | Rentracks CO.,LTD. | — |
| 16.10 | Macquarie Bank Limited | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | YUKE'S Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | CMK Ltd. | Participații Mari deține 35.8% din companie · Acțiuni: 731 520 | Computer Management Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Toyota Financial Services Corporation | Participații Mari 4.9% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 1 812 800 | Transaction Media Networks Inc. | — |
| 16.10 | R&L Holdings Co., Ltd. | Participații Mari deține 35% din companie · Acțiuni: 51 879 630 | KOSAIDO Holdings Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Evo Fund | Participații Mari deține 11.9% din companie · Acțiuni: 12 196 000 | Gyet Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Flexible Co., Ltd. | Participații Mari deține 67.7% din companie · Acțiuni: 22 315 700 | Asax Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Asian Asset Acquisition Pte. Ltd. | Participații Mari deține 24.6% din companie · Acțiuni: 1 768 000 | Commerce One Holdings Inc. | — |
| 16.10 | Friendly Partners Co., Ltd. | Participații Mari deține 5% din companie · Acțiuni: 405 000 | Trenders,Inc. | — |
| 16.10 | Nobuaki Komori | Participații Mari deține 8.49% din companie · Acțiuni: 6 363 978 | Anicom Holdings, Inc. | — |
| 16.10 | Kazuaki Miyamoto | Participații Mari deține 11% din companie · Acțiuni: 3 578 600 | Hennge K.K. | — |
| 16.10 | Kazuhiro Ogura | Participații Mari deține 22.6% din companie · Acțiuni: 7 337 000 | Hennge K.K. | — |
| 16.10 | Yoshiki Nagatome | Participații Mari deține 9.98% din companie · Acțiuni: 3 242 100 | Hennge K.K. | — |
| 16.10 | Evo Fund | Participații Mari deține 24.6% din companie · Acțiuni: 13 547 798 | Sanko Marketing Foods Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Cantor Fitzgerald & Co. | Participații Mari 0% din companie — sub pragul de 5% | Beat Holdings Limited | — |
| 16.10 | Nomura Securities Co.,Ltd. | Participații Mari deține 10.1% din companie · Acțiuni: 21 881 560 | Tokai Carbon Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Growth Partners Co., Ltd. | Participații Mari deține 55.6% din companie · Acțiuni: 40 823 100 | Taka-Q Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Toshihiro Ogino | Participații Mari deține 45% din companie · Acțiuni: 1 219 700 | Toubujyuhan Co.,Ltd. | — |
| 16.10 | Taisuke Yoshimura | Participații Mari deține 64.1% din companie · Acțiuni: 1 900 000 | Copa Corporation Inc. | — |
| 16.10 | OKASAN SECURITIES CO., LTD. | Participații Mari deține 18.3% din companie · Acțiuni: 9 750 000 | Noile-Immune Biotech Inc. | — |
