ListăActivitate
Activitatea Marilor Investitori · Iunie 2026
Ce au cumpărat și vândut investitorii importanți: rapoarte trimestriale de 13F ale fondurilor și administratorilor de active (poziții noi, crescute, reduse, vândute — comparativ cu trimestrul precedent) și participații mari — notificări de reglementare din SUA, Japonia, Coreea, Hong Kong, Marea Britanie, Germania și Franța făcute atunci când participația unui investitor într-o companie depășește un prag sau se modifică. Data este ziua în care raportul a fost depus.
Rapoarte 13F: 5 · poziții noi: 25 · participații mari: 3 235
Toate TranzacțiilePoziții NoiAu MajoratAu RedusAu Vândut TotParticipații Mariachiziții ale insiderilorvânzări ale insiderilor
Cele mai mari acțiuni afișate: 225 din 3 360. Alege o zi în calendar pentru a le vedea pe toate.
| Data | Investitor Mare | Tranzacție | Companie | Sumă |
|---|---|---|---|---|
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0.001% | NVIDIA Corporation | −$7.05 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0.001% | Microsoft Corporation | −$6.45 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0.001% | Apple Inc. | −$5.46 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0.001% | Alphabet Inc. | −$5.21 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Vândut Tot a vândut 0.93% din companie | Bandwidth Inc | −$4.64 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0.001% | Amazon.com, Inc. | −$3.81 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0.002% din companie, acum 0% | Danaher Corporation | −$3.33 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0% | Broadcom Inc. | −$2.70 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0% | Alphabet Inc. | −$2.24 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Majorat +0.002% din companie, acum 0.002% | S&P Global Inc | +$2.08 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0% | Meta Platforms, Inc. | −$2.07 mil. |
| 01.06 | Foguth Wealth Management, LLC. | Au Majorat +0% din companie, acum 0% | NVIDIA Corporation | +$2.04 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0% | Taiwan Semiconductor Manufacturing | −$1.86 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0.001% | Johnson & Johnson | −$1.72 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0.001% | Visa Inc. Class A | −$1.65 mil. |
| 01.06 | Foguth Wealth Management, LLC. | Poziții Noi a cumpărat 0% din companie | Texas Instruments Incorporated | +$1.40 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0.001% | Walmart Inc. | −$1.39 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0% | Eli Lilly and Company | −$1.30 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0.007% din companie, acum 0.018% | Expeditors International of Washington, Inc. | −$1.25 mil. |
| 01.06 | Foguth Wealth Management, LLC. | Au Majorat +0% din companie, acum 0% | Apple Inc. | +$1.24 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0% | Mastercard Inc | −$1.22 mil. |
| 01.06 | Foguth Wealth Management, LLC. | Poziții Noi a cumpărat 0.009% din companie | RPM International Inc | +$1.21 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0.5% din companie, acum 2.24% | BERKSHIRE HATHAWAY INC | −$1.18 mil. |
| 01.06 | Keel Point, LLC | Au Redus −0% din companie, acum 0% | GE Aerospace | −$1.00 mil. |
| 10.06 | FAS Wealth Partners, Inc. | Au Redus −0.004% din companie, acum 0.001% | Honeywell International Inc | −$2.58 mil. |
| 10.06 | FAS Wealth Partners, Inc. | Au Redus −0.001% din companie, acum 0.003% | Lam Research Corp | −$2.40 mil. |
| 10.06 | FAS Wealth Partners, Inc. | Au Majorat +0.001% din companie, acum 0.001% | Cisco Systems Inc | +$2.39 mil. |
| 10.06 | FAS Wealth Partners, Inc. | Au Majorat +0% din companie, acum 0.001% | Tesla, Inc. | +$2.29 mil. |
| 10.06 | FAS Wealth Partners, Inc. | Au Majorat +0.001% din companie, acum 0.001% | UNITEDHEALTH GROUP INC | +$2.23 mil. |
| 10.06 | FAS Wealth Partners, Inc. | Au Majorat +0% din companie, acum 0.001% | Alphabet Inc. | +$2.12 mil. |
| 10.06 | FAS Wealth Partners, Inc. | Poziții Noi a cumpărat 0.005% din companie | ROCKWELL AUTOMATION, INC | +$2.12 mil. |
| 10.06 | FAS Wealth Partners, Inc. | Au Redus −0% din companie, acum 0.003% | Caterpillar Inc | −$1.52 mil. |
| 10.06 | FAS Wealth Partners, Inc. | Au Redus −0% din companie, acum 0.002% | Palantir Technologies Inc. | −$1.29 mil. |
| 10.06 | FAS Wealth Partners, Inc. | Au Redus −0.003% din companie, acum 0.001% | Chipotle Mexican Grill Inc | −$1.13 mil. |
| 10.06 | FAS Wealth Partners, Inc. | Au Majorat +0.001% din companie, acum 0.003% | The Boeing Company | +$1.09 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.011% din companie, acum 0.003% | Microsoft Corporation | −$313 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Poziții Noi a cumpărat 83.5% din companie | BERKSHIRE HATHAWAY INC | +$195 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.25% din companie, acum 0.064% | Schlumberger NV | −$191 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.21% din companie, acum 0.49% | MercadoLibre Inc. | +$187 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.004% din companie, acum 0.019% | NVIDIA Corporation | +$162 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.008% din companie, acum 0.011% | Broadcom Inc. | +$124 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.88% din companie, acum 1.64% | Atlassian Corp Plc | +$95.4 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.12% din companie, acum 0.03% | Colgate-Palmolive Company | −$78.3 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.12% din companie, acum 0.58% | Cencora, Inc. | +$71.0 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.33% din companie, acum 0.31% | Equifax Inc | −$69.4 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.021% din companie, acum 0.027% | Amphenol Corporation | −$66.3 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Poziții Noi a cumpărat 0.002% din companie | Booking Holdings Inc | +$62.1 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.034% din companie, acum 0.004% | Thermo Fisher Scientific Inc | −$60.7 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Poziții Noi a cumpărat 0.23% din companie | Workday, Inc. | +$59.4 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.12% din companie, acum 0.006% | Keysight Technologies, Inc. | −$57.3 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +1.36% din companie, acum 2.42% | Doximity Inc | +$56.4 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.066% din companie, acum 0.12% | Regeneron Pharmaceuticals Inc | +$51.4 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot | NOVO NORDISK A/S | −$51.0 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.12% din companie | Franco-Nevada Corporation | −$46.7 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.054% din companie | Agnico Eagle Mines Limited | −$45.5 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.027% din companie, acum 0.059% | Arista Networks | −$42.5 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.009% din companie, acum 0.044% | Mastercard Inc | +$40.4 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.003% din companie, acum 0.005% | Meta Platforms, Inc. | +$40.1 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.031% din companie, acum 0.33% | S&P Global Inc | +$38.4 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.01% din companie, acum 0% | Netflix Inc | −$38.0 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.011% din companie, acum 0.004% | Procter & Gamble Company | −$37.3 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.04% din companie, acum 0.21% | Intercontinental Exchange Inc | −$35.5 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.035% din companie, acum 0.27% | McKesson Corporation | −$35.3 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.002% din companie, acum 0.013% | Amazon.com, Inc. | −$35.0 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Poziții Noi a cumpărat 0.028% din companie | Parker-Hannifin Corporation | +$31.7 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.026% din companie | Newmont Goldcorp Corp | −$26.8 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.084% din companie, acum 0.087% | Tencent Music Entertainment Group | +$25.8 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.046% din companie, acum 0.16% | Airbnb Inc | +$24.1 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.021% din companie, acum 0.15% | ServiceNow Inc | −$23.1 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.015% din companie | Huazhu Group Ltd | −$22.1 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.061% din companie | Kimberly-Clark Corporation | −$20.5 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.027% din companie | Freeport-McMoran Copper & Gold Inc | −$19.5 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.017% din companie, acum 0.058% | Vertex Pharmaceuticals Inc | −$19.4 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.12% din companie, acum 0.18% | Neurocrine Biosciences Inc | +$16.1 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.32% din companie, acum 2.03% | Lantheus Holdings Inc | +$15.6 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.07% din companie | Lululemon Athletica Inc. | −$15.4 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.12% din companie, acum 0.22% | Globe Life Inc | −$13.2 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.18% din companie, acum 0.76% | Sprouts Farmers Market LLC | +$13.0 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.079% din companie | Alamos Gold Inc | −$12.7 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.027% din companie, acum 0.16% | Itau Unibanco Banco Holding SA | +$12.4 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.13% din companie | Owens Corning Inc | −$11.8 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Poziții Noi a cumpărat 0.041% din companie | Church & Dwight Company Inc | +$9.07 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.22% din companie, acum 0.57% | Gitlab Inc | −$7.86 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0% din companie, acum 0.001% | KLA Corporation | +$7.36 mil. |
| 15.06 | Zazove Associates LLC | Poziții Noi a cumpărat 3.54% din companie | Braemar Hotel & Resorts Inc | +$6.98 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Poziții Noi a cumpărat 0.035% din companie | Astera Labs, Inc. | +$6.58 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.01% din companie | Vertiv Holdings Co | −$6.48 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Poziții Noi a cumpărat 0.083% din companie | Silicon Laboratories Inc | +$5.80 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Poziții Noi a cumpărat 0.2% din companie | Digitalbridge Group Inc | +$5.70 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Poziții Noi a cumpărat 0.001% din companie | Micron Technology Inc | +$5.07 mil. |
| 15.06 | Zazove Associates LLC | Poziții Noi | Urban One | +$4.30 mil. |
| 15.06 | Zazove Associates LLC | Poziții Noi a cumpărat 0.37% din companie | CVR Partners LP | +$4.03 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Poziții Noi a cumpărat 0.032% din companie | Ionis Pharmaceuticals Inc | +$3.98 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.019% din companie, acum 0.013% | Twilio Inc | −$3.77 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.001% din companie, acum 0.003% | The Home Depot Inc | −$3.71 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.004% din companie | Cadence Design Systems Inc | −$3.63 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.001% din companie, acum 0% | COSTCO WHOLESALE CORP /NEW | −$3.49 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.003% din companie, acum 0% | Intuit Inc | −$3.47 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.001% din companie, acum 0% | Cisco Systems Inc | −$3.30 mil. |
| 15.06 | Zazove Associates LLC | Poziții Noi a cumpărat 0.52% din companie | Granite Ridge Resources Inc | +$3.21 mil. |
| 15.06 | Zazove Associates LLC | Poziții Noi a cumpărat 0.27% din companie | Clear Channel Outdoor Holdings Inc | +$3.01 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.013% din companie | Caseys General Stores Inc | −$2.65 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0% din companie, acum 0% | Apple Inc. | −$2.59 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.003% din companie, acum 0.001% | MARRIOTT INTERNATIONAL INC | −$2.50 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0% din companie, acum 0% | Visa Inc. Class A | −$2.49 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0.004% din companie, acum 0.001% | Hilton Worldwide Holdings Inc | −$2.45 mil. |
| 15.06 | Zazove Associates LLC | Poziții Noi a cumpărat 0.61% din companie | Westrock Coffee Company | +$2.42 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0% din companie, acum 0% | JPMorgan Chase & Co. | −$2.38 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Poziții Noi a cumpărat 0.012% din companie | Everpure, Inc. | +$2.36 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.087% din companie | Peloton Interactive Inc | −$2.26 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.067% din companie | YETI Holdings Inc | −$2.16 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.002% din companie | Sherwin-Williams Co | −$1.88 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.001% din companie | Adobe Systems Incorporated | −$1.75 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.008% din companie | Zoom Video Communications Inc | −$1.73 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Redus −0% din companie, acum 0% | Eli Lilly and Company | −$1.65 mil. |
| 15.06 | Zazove Associates LLC | Poziții Noi a cumpărat 0.2% din companie | MNTN, Inc. | +$1.51 mil. |
| 15.06 | Zazove Associates LLC | Poziții Noi a cumpărat 0.076% din companie | TheRealReal Inc | +$1.50 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0% din companie | Bank of America Corp | −$1.47 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.31% din companie, acum 0.46% | International Money Express Inc | +$1.47 mil. |
| 15.06 | Zazove Associates LLC | Poziții Noi a cumpărat 0.054% din companie | Brookdale Senior Living Inc | +$1.40 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0% din companie | Alibaba Group Holding Limited | −$1.40 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Majorat +0.002% din companie, acum 0.009% | Warner Bros. Discovery, Inc. | +$1.38 mil. |
| 15.06 | Carmignac Gestion | Au Vândut Tot a vândut 0.001% din companie | QUALCOMM INC/DE | −$1.37 mil. |
| 15.06 | Zazove Associates LLC | Poziții Noi a cumpărat 0.14% din companie | Gold Royalty Corp. | +$1.35 mil. |
| 15.06 | Zazove Associates LLC | Poziții Noi a cumpărat 0.27% din companie | National CineMedia Inc | +$1.00 mil. |
| 30.06 | 津聯集團有限公司 | Participații Mari deține 21.2% din companie · Acțiuni: 1 303 045 976 | Tianjinport Dev | — |
| 30.06 | 天津渤海国有资产经营管理有限公司 | Participații Mari deține 21.2% din companie · Acțiuni: 1 303 045 976 | Tianjinport Dev | — |
| 30.06 | 天津泰达实业集团有限公司 | Participații Mari deține 21.2% din companie · Acțiuni: 1 303 045 976 | Tianjinport Dev | — |
| 30.06 | Pandanus Partners L.P. | Participații Mari deține 6.04% din companie · Acțiuni: 77 209 120 | Pico Far East | — |
| 30.06 | Pandanus Associates Inc. | Participații Mari deține 6.04% din companie · Acțiuni: 77 209 120 | Pico Far East | — |
| 30.06 | FMR, LLC | Participații Mari deține 10% din companie · Acțiuni: 127 841 991 | Pico Far East | — |
| 30.06 | FIL LTD | Participații Mari deține 6.04% din companie · Acțiuni: 77 209 120 | Pico Far East | — |
| 30.06 | 高丽 | Participații Mari deține 13.1% din companie · Acțiuni: 130 710 000 | Feiyang Group | — |
| 30.06 | Towngas Investment Company Limited | Participații Mari deține 6.22% din companie · Acțiuni: 228 347 011 | Tg Smart Energy | — |
| 30.06 | Towngas International Company Limited | Participații Mari deține 66% din companie · Acțiuni: 2 422 525 227 | Tg Smart Energy | — |
| 30.06 | The Hong Kong and China Gas Company Limited | Participații Mari deține 72.2% din companie · Acțiuni: 2 650 872 238 | Tg Smart Energy | — |
| 30.06 | Rimmer (Cayman) Limited | Participații Mari deține 72.2% din companie · Acțiuni: 2 650 872 238 | Tg Smart Energy | — |
| 30.06 | Riddick (Cayman) Limited | Participații Mari deține 72.2% din companie · Acțiuni: 2 650 872 238 | Tg Smart Energy | — |
| 30.06 | Planwise Properties Limited | Participații Mari deține 6.12% din companie · Acțiuni: 224 526 492 | Tg Smart Energy | — |
| 30.06 | LEE Ka Shing | Participații Mari deține 72.2% din companie · Acțiuni: 2 650 872 238 | Tg Smart Energy | — |
| 30.06 | Hopkins (Lyndon George) (Chief Operating Officer) | Participații Mari deține 72.2% din companie · Acțiuni: 2 650 872 238 | Tg Smart Energy | — |
| 30.06 | Hong Kong & China Gas (China) Limited | Participații Mari deține 66% din companie · Acțiuni: 2 422 525 227 | Tg Smart Energy | — |
| 30.06 | Henderson Land Development Company Limited | Participații Mari deține 72.2% din companie · Acțiuni: 2 650 872 238 | Tg Smart Energy | — |
| 30.06 | Henderson Development Limited | Participații Mari deține 72.2% din companie · Acțiuni: 2 650 872 238 | Tg Smart Energy | — |
| 30.06 | Faxson Investment Limited | Participații Mari deține 72.2% din companie · Acțiuni: 2 650 872 238 | Tg Smart Energy | — |
| 30.06 | WANG DONGLEI | Participații Mari deține 11.4% din companie · Acțiuni: 48 790 000 | Sino-Entertain | — |
| 30.06 | Sun JH Holding Ltd. | Participații Mari deține 29.4% din companie · Acțiuni: 125 900 000 | Sino-Entertain | — |
| 30.06 | LONGMA INTERNATIONAL TRUST LIMITED | Participații Mari deține 11.4% din companie · Acțiuni: 48 790 000 | Sino-Entertain | — |
| 30.06 | Li Wei | Participații Mari deține 29.4% din companie · Acțiuni: 125 900 000 | Sino-Entertain | — |
| 30.06 | Grainwynd Limited | Participații Mari deține 11.4% din companie · Acțiuni: 48 790 000 | Sino-Entertain | — |
| 30.06 | Zhao Jingfei | Participații Mari deține 42.4% din companie · Acțiuni: 201 264 406 | Cn Int Dev Corp | — |
| 30.06 | Waterfront Holding Group Co., Ltd. | Participații Mari deține 42.4% din companie · Acțiuni: 201 264 406 | Cn Int Dev Corp | — |
| 30.06 | Lee Su Hwei | Participații Mari deține 75% din companie · Acțiuni: 930 376 898 | Asiasec Ppt | — |
| 30.06 | Lee Seng Hui | Participații Mari deține 75% din companie · Acțiuni: 930 376 898 | Asiasec Ppt | — |
| 30.06 | Lee Seng Huang | Participații Mari deține 75% din companie · Acțiuni: 930 376 898 | Asiasec Ppt | — |
| 30.06 | Allied Group Limited | Participații Mari deține 75% din companie · Acțiuni: 930 376 898 | Asiasec Ppt | — |
| 30.06 | ZHANG ZHILONG | Participații Mari deține 5.46% din companie · Acțiuni: 2 265 750 | Sterling Gp | — |
| 30.06 | Warm Sunshine Holdings Limited | Participații Mari deține 9.04% din companie · Acțiuni: 197 086 000 | Friendtimes | — |
| 30.06 | MAO YUYAN | Participații Mari deține 57.4% din companie · Acțiuni: 1 252 508 157 | Friendtimes | — |
| 30.06 | UBS Group AG | Participații Mari deține 8.03% din companie · Acțiuni: 765 440 311 | Guotai Junan I | — |
| 30.06 | JPMORGAN CHASE & CO | Participații Mari deține 6.14% din companie · Acțiuni: 72 692 080 | Minth Group | — |
| 30.06 | TOYO INTERNATIONAL INVESTMENT LIMITED | Participații Mari deține 7.45% din companie · Acțiuni: 112 284 000 | Dawnrays Pharma | — |
| 30.06 | TIME LEAD INVESTMENTS LIMITED | Participații Mari deține 5.31% din companie · Acțiuni: 80 000 000 | Dawnrays Pharma | — |
| 30.06 | LO MEI SAI | Participații Mari deține 7.45% din companie · Acțiuni: 112 284 000 | Dawnrays Pharma | — |
| 30.06 | Li Tung Ming | Participații Mari deține 5.33% din companie · Acțiuni: 80 224 000 | Dawnrays Pharma | — |
| 30.06 | LEUNG YIU SING | Participații Mari deține 7.45% din companie · Acțiuni: 112 284 000 | Dawnrays Pharma | — |
| 30.06 | KEYSMART ENTERPRISES LIMITED | Participații Mari deține 40.1% din companie · Acțiuni: 603 292 000 | Dawnrays Pharma | — |
| 30.06 | IU PUN | Participații Mari deține 40.2% din companie · Acțiuni: 605 172 000 | Dawnrays Pharma | — |
| 30.06 | HUNWICK INTERNATIONAL LIMITED | Participații Mari deține 40.1% din companie · Acțiuni: 603 292 000 | Dawnrays Pharma | — |
| 30.06 | FORTUNE UNITED GROUP LIMITED | Participații Mari deține 40.1% din companie · Acțiuni: 603 292 000 | Dawnrays Pharma | — |
| 30.06 | CHU SHUET FONG | Participații Mari deține 7.45% din companie · Acțiuni: 112 284 000 | Dawnrays Pharma | — |
| 30.06 | Khoo Phaik Gim | Participații Mari deține 9.49% din companie · Acțiuni: 29 588 882 | Pak Fah Yeow | — |
| 30.06 | Gan Cheng Chuah Gary | Participații Mari deține 21% din companie · Acțiuni: 65 323 440 | Pak Fah Yeow | — |
| 30.06 | John Swire & Sons Limited | Participații Mari deține 56.9% din companie · Acțiuni: 442 879 720 | Swire Pacific A | — |
| 30.06 | Blackrock Inc. | Participații Mari deține 5.08% din companie · Acțiuni: 1 083 531 766 | Xiaomi-W | — |
| 30.06 | UBS Group AG | Participații Mari deține 13.7% din companie · Acțiuni: 546 813 016 | Luye Pharma | — |
| 30.06 | Beauty Star Global Limited | Participații Mari deține 5.77% din companie · Acțiuni: 36 224 000 | Evergreen Pg | — |
| 30.06 | Kam Chung Hang | Participații Mari deține 45.7% din companie · Acțiuni: 411 289 396 | Carry Wealth | — |
| 30.06 | Kam Chung Hang | Participații Mari deține 45.7% din companie · Acțiuni: 411 289 396 | Carry Wealth | — |
| 30.06 | Chan Chi Chung | Participații Mari deține 45.7% din companie · Acțiuni: 411 289 396 | Carry Wealth | — |
| 30.06 | Chan Chi Chung | Participații Mari deține 45.7% din companie · Acțiuni: 411 289 396 | Carry Wealth | — |
| 30.06 | NORGES BANK | Participații Mari 4.84% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 83 017 990 | New Oriental Education & Technology | — |
| 30.06 | CHOW TAI FOOK ENTERPRISES LTD. (Beneficial Owner of more than 10% of a Class of Security) | Participații Mari deține 11.5% din companie · Acțiuni: 91 134 000 | Wai Kee Hold | — |
| 30.06 | CHOW TAI FOOK CAPITAL LIMITED | Participații Mari deține 11.5% din companie · Acțiuni: 91 134 000 | Wai Kee Hold | — |
| 30.06 | Chow Tai Fook | Participații Mari deține 11.5% din companie · Acțiuni: 91 134 000 | Wai Kee Hold | — |
| 30.06 | CHENG YU TUNG FAMILY (HOLDINGS) LIMITED | Participații Mari deține 11.5% din companie · Acțiuni: 91 134 000 | Wai Kee Hold | — |
| 30.06 | CHENG YU TUNG FAMILY (HOLDINGS II) LIMITED | Participații Mari deține 11.5% din companie · Acțiuni: 91 134 000 | Wai Kee Hold | — |
| 30.06 | CENTURY ACQUISITION LIMITED | Participații Mari deține 11.5% din companie · Acțiuni: 91 134 000 | Wai Kee Hold | — |
| 30.06 | CHOW TAI FOOK ENTERPRISES LTD. (Beneficial Owner of more than 10% of a Class of Security) | Participații Mari deține 15.5% din companie · Acțiuni: 620 000 000 | Newton Res | — |
| 30.06 | CHOW TAI FOOK CAPITAL LIMITED | Participații Mari deține 15.5% din companie · Acțiuni: 620 000 000 | Newton Res | — |
| 30.06 | Chow Tai Fook | Participații Mari deține 15.5% din companie · Acțiuni: 620 000 000 | Newton Res | — |
| 30.06 | CHENG YU TUNG FAMILY (HOLDINGS) LIMITED | Participații Mari deține 15.5% din companie · Acțiuni: 620 000 000 | Newton Res | — |
| 30.06 | CHENG YU TUNG FAMILY (HOLDINGS II) LIMITED | Participații Mari deține 15.5% din companie · Acțiuni: 620 000 000 | Newton Res | — |
| 30.06 | CENTURY ACQUISITION LIMITED | Participații Mari deține 15.5% din companie · Acțiuni: 620 000 000 | Newton Res | — |
| 30.06 | Lee Su Hwei | Participații Mari deține 55% din companie · Acțiuni: 556 097 010 | Tianan Medicare | — |
| 30.06 | Lee Seng Huang | Participații Mari deține 55% din companie · Acțiuni: 556 097 010 | Tianan Medicare | — |
| 30.06 | Allied Group Limited | Participații Mari deține 75% din companie · Acțiuni: 930 376 898 | Tianan Medicare | — |
| 30.06 | Allied Group Limited | Participații Mari deține 55% din companie · Acțiuni: 556 097 010 | Tianan Medicare | — |
| 30.06 | MIRI Capital Management LLC | Participații Mari deține 16.4% din companie · Acțiuni: 2 150 000 | Takara & Company Ltd. | — |
| 30.06 | KYOTO JUNIOR SPORTS GUIDANCE FOUNDATION | Participații Mari deține 7.55% din companie · Acțiuni: 1 000 000 | Seiwa Electric Mfg. Co.,Ltd. | — |
| 30.06 | EISHI KOGYO CO.,LTD. | Participații Mari 3.74% din companie — sub pragul de 5% · Acțiuni: 69 400 | Kurogane Kosakusho Ltd. | — |
| 30.06 | Capital Management Corporation | Participații Mari deține 22.2% din companie · Acțiuni: 2 176 800 | TriIs Incorporated | — |
| 30.06 | Oasis Management Co Ltd. | Participații Mari deține 5.15% din companie · Acțiuni: 12 953 688 | Monex Group,Inc. | — |
| 30.06 | Growth Capital Inc. | Participații Mari deține 5.98% din companie · Acțiuni: 2 894 400 | TMS Co.,Ltd. | — |
| 30.06 | Long Corridor Asset Management Ltd | Participații Mari deține 19.5% din companie · Acțiuni: 740 000 | Happiness and D Co.,Ltd. | — |
| 30.06 | SilverCape Investments Limited | Participații Mari deține 6.25% din companie · Acțiuni: 250 800 | inspec Inc. | — |
| 30.06 | SilverCape Investments Limited | Participații Mari deține 24.2% din companie · Acțiuni: 14 950 100 | BroadBand Tower,Inc. | — |
| 30.06 | Strategic Capital, Inc. | Participații Mari deține 13.8% din companie · Acțiuni: 5 350 200 | Sanyo Denki Co.,Ltd. | — |
| 30.06 | Arne Wolf Klaus Deussen | Participații Mari deține 6.04% din companie · Acțiuni: 206 600 | Chugokukogyo Co.,Ltd. | — |
| 30.06 | NIPPON ACTIVE VALUE FUND PLC | Participații Mari deține 32.8% din companie · Acțiuni: 11 342 700 | Eiken Chemical Co., Ltd. | — |
| 30.06 | SHIMAMURAKIKAKU Co.,Ltd. | Participații Mari deține 33.5% din companie · Acțiuni: 74 198 466 | SHIMAMURA Co.,Ltd. | — |
| 30.06 | Satoru Nakamura | Participații Mari deține 42.5% din companie · Acțiuni: 13 597 280 | M&A Capital Partners Co.,Ltd. | — |
| 30.06 | Michikatsu Ochi | Participații Mari deține 16.7% din companie · Acțiuni: 8 321 400 | en Inc. | — |
| 30.06 | Hajime Satomi | Participații Mari deține 30.7% din companie · Acțiuni: 65 453 027 | Sega Sammy Holdings Inc. | — |
| 30.06 | yamanishiworld.co.jp | Participații Mari deține 28.2% din companie · Acțiuni: 60 645 012 | Izumi Co.,Ltd. | — |
| 30.06 | Shigemi Ito | Participații Mari deține 15.3% din companie · Acțiuni: 3 786 300 | Birdman Inc. | — |
| 30.06 | Hidetoshi Omatsu | Participații Mari deține 49.8% din companie · Acțiuni: 2 342 500 | Meiho Holdings,Inc. | — |
| 30.06 | Tadashi Komatsu | Participații Mari deține 21% din companie · Acțiuni: 1 690 900 | Accrete Inc. | — |
| 30.06 | Evo Fund | Participații Mari deține 27.8% din companie · Acțiuni: 15 066 448 | Sanko Marketing Foods Co.,Ltd. | — |
| 30.06 | Japan Asia Investment Co., Ltd. | Participații Mari deține 29.9% din companie · Acțiuni: 15 402 330 | eole Inc. | — |
| 30.06 | Evo Fund | Participații Mari deține 38.6% din companie · Acțiuni: 1 908 700 | Sekido Co.,Ltd. | — |
| 30.06 | Tanaka Kikaku Co.,Ltd. | Participații Mari deține 13.3% din companie · Acțiuni: 4 272 500 | Mimaki Engineering Co.,Ltd. | — |
| 30.06 | Growth Partners Co., Ltd. | Participații Mari deține 27.6% din companie · Acțiuni: 6 889 600 | Crossfor Co.,Ltd. | — |
| 30.06 | Sumitomo Mitsui Trust Asset Management | Participații Mari deține 11% din companie · Acțiuni: 5 265 400 | Nissha Co., Ltd. | — |
| 30.06 | Nishino Tsunegoro | Participații Mari deține 40.5% din companie · Acțiuni: 1 438 750 | MRSO.,Inc | — |
