ListActivity
Hlavní akcionáři: investiční společnosti, fondy, instituce a osoby s přístupem k důvěrným informacím. Portfolia, čtvrtletní změny pozic a podíly ve společnostech. Vyhledávejte podle jména držitele nebo podle společnosti, abyste zjistili, kdo nakupuje a prodává její akcie.
| Držitel | Portfolio | Pozice | Zpráva za | Společnosti v Databázi | Největší Podíl | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guggenheim Capital, LLC institucionální investor | $15.9 mld. | 3 086 | 30.06.2026 | 2 | 1.58% | ||||||||||||||
| Ontario Teachers Pension Plan… správce aktiv | $15.8 mld. | 60 | 30.06.2026 | 4 | 6.13% | ||||||||||||||
| Gabelli Funds, LLC institucionální investor | $15.7 mld. | 1 286 | 30.06.2026 | 14 | 8.89% | ||||||||||||||
| Migdal Insurance & Financial H… institucionální investor | $15.6 mld. | 364 | 30.06.2026 | 6 | 5.1% | ||||||||||||||
| Freestone Grove Partners LP institucionální investor | $15.6 mld. | 990 | 30.06.2026 | 1 | 2.08% | ||||||||||||||
| ExodusPoint Capital Management… správce aktiv | $15.5 mld. | 1 510 | 30.06.2026 | 6 | 3.57% | ||||||||||||||
reklama | |||||||||||||||||||
| Congress Asset Management Co institucionální investor | $15.4 mld. | 406 | 30.09.2026 | 5 | 2.83% | ||||||||||||||
| ARK Investment Management, LLC institucionální investor | $15.4 mld. | 191 | 30.06.2026 | 17 | 12.04% | ||||||||||||||
| Impax Asset Management Group p… institucionální investor | $15.4 mld. | 284 | 30.06.2026 | 6 | 3.01% | ||||||||||||||
| National Mutual Insurance Fede… správce aktiv | $15.3 mld. | 39 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Silvercrest Asset Management G… institucionální investor | $15.3 mld. | 845 | 30.06.2026 | 8 | 2.37% | ||||||||||||||
| Independent Franchise Partners… institucionální investor | $15.2 mld. | 26 | 30.06.2026 | 5 | 9.2% | ||||||||||||||
| Jefferies Financial Group Inc. správce aktiv | $15.2 mld. | 1 621 | 30.06.2026 | 4 | 4.5% | ||||||||||||||
| IFM Investors Pty Ltd správce aktiv | $15.1 mld. | 641 | 30.06.2026 | 1 | — | ||||||||||||||
| Arax Advisory Partners institucionální investor | $15.1 mld. | 5 207 | 30.06.2026 | 4 | 0.09% | ||||||||||||||
| Vinva Investment Management Lt… institucionální investor | $15.1 mld. | 468 | 30.06.2026 | 1 | 37.84% | ||||||||||||||
| TIAA Wealth Investment Managem… správce aktiv | $15.0 mld. | 998 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Tcw Group Inc správce aktiv | $14.9 mld. | 903 | 30.06.2026 | 3 | 15.86% | ||||||||||||||
| Meitav Investment House Ltd správce aktiv | $14.9 mld. | 299 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Mawer Investment Management, L… insider | $14.7 mld. | 142 | 30.06.2026 | 5 | 5.14% | ||||||||||||||
| Pinnacle Financial Partners, I… správce aktiv | $14.7 mld. | 2 679 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Phoenix Financial Ltd. institucionální investor | $14.6 mld. | 700 | 30.06.2026 | 6 | 5.21% | ||||||||||||||
| Aptus Capital Advisors, LLC správce aktiv | $14.6 mld. | 2 007 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Sumitomo Mitsui DS Asset Manag… správce aktiv | $14.5 mld. | 767 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Zurich Insurance Group Ltd/FI správce aktiv | $14.4 mld. | 326 | 30.06.2026 | 2 | — | ||||||||||||||
| Investor AB institucionální investor | $14.4 mld. | 7 | 30.06.2026 | 2 | 10.45% | ||||||||||||||
| Atreides Management, LP správce aktiv | $14.3 mld. | 49 | 30.06.2026 | 2 | 2.33% | ||||||||||||||
| New York Life Investment Manag… správce aktiv | $14.3 mld. | 788 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Apg Asset Management US Inc. institucionální investor | $14.3 mld. | 61 | 30.06.2026 | 7 | 4.53% | ||||||||||||||
| Brandes Investment Partners L.… institucionální investor | $14.3 mld. | 472 | 30.06.2026 | 21 | 9.46% | ||||||||||||||
