SeznamAktivita
Hlavní akcionáři: investiční společnosti, fondy, instituce a osoby s přístupem k důvěrným informacím. Portfolia, čtvrtletní změny pozic a podíly ve společnostech. Vyhledávejte podle jména držitele nebo podle společnosti, abyste zjistili, kdo nakupuje a prodává její akcie.
| Držitel | Portfolio | Pozice | Zpráva za | Společnosti v Databázi | Největší Podíl | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klingman & Associates, LLC správce aktiv | $2.41 mld. | 423 | 30.09.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Lightspeed Management Company,… správce aktiv | $2.40 mld. | 8 | 30.06.2026 | 2 | 0.61% | ||||||||||||||
| ArrowMark Colorado Holdings LL… správce aktiv | $2.40 mld. | 296 | 30.06.2026 | 2 | 9.14% | ||||||||||||||
| LGT Fund Management Co Ltd. správce aktiv | $2.40 mld. | 235 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| SouthState Bank Corp správce aktiv | $2.40 mld. | 1 770 | 30.06.2026 | 1 | 0.04% | ||||||||||||||
| Davidson Investment Advisors správce aktiv | $2.39 mld. | 122 | 30.09.2026 | — | — | ||||||||||||||
reklama | |||||||||||||||||||
| Dymon Asia Capital (Singapore)… správce aktiv | $2.39 mld. | 247 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Forest Avenue Capital Manageme… správce aktiv | $2.38 mld. | 24 | 30.06.2026 | 2 | 2.69% | ||||||||||||||
| Massachusetts Mutual Life Insu… institucionální investor | $2.38 mld. | 2 | 30.06.2026 | 3 | 18.35% | ||||||||||||||
| Equitable Trust Co správce aktiv | $2.38 mld. | 748 | 30.09.2026 | 2 | 0.07% | ||||||||||||||
| Catterton Management Company,… správce aktiv | $2.38 mld. | 3 | 30.09.2026 | 2 | 40.06% | ||||||||||||||
| Azora Capital Lp institucionální investor | $2.37 mld. | 47 | 30.06.2026 | 6 | 4.08% | ||||||||||||||
| Inspire Investing, LLC správce aktiv | $2.37 mld. | 1 285 | 30.09.2026 | 1 | 0.7% | ||||||||||||||
| New Age Alpha Advisors, LLC správce aktiv | $2.37 mld. | 927 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Procyon Advisors, LLC institucionální investor | $2.36 mld. | 586 | 30.09.2026 | 1 | 4.02% | ||||||||||||||
| BNDES Participacoes S.A. správce aktiv | $2.36 mld. | 1 | 30.06.2026 | 1 | 25.68% | ||||||||||||||
| Greenoaks LLC institucionální investor | $2.36 mld. | 10 | 30.06.2026 | 1 | 2.96% | ||||||||||||||
| Verdence Capital Advisors LLC institucionální investor | $2.35 mld. | 758 | 30.09.2026 | 2 | 0.45% | ||||||||||||||
| Oaktop Capital Management Ii,… správce aktiv | $2.35 mld. | 14 | 30.06.2026 | 2 | 10.21% | ||||||||||||||
| Bowie Capital Management, LLC správce aktiv | $2.35 mld. | 37 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Hills Bank & Trust Co správce aktiv | $2.35 mld. | 559 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| 3EDGE Asset Management, LP správce aktiv | $2.35 mld. | 95 | 30.09.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Lombard Odier Asset Management… správce aktiv | $2.35 mld. | 212 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Heard Capital LLC institucionální investor | $2.34 mld. | 21 | 30.06.2026 | 2 | 8.75% | ||||||||||||||
| Atlas FRM LLC institucionální investor | $2.33 mld. | 51 | 30.06.2026 | 1 | 4.16% | ||||||||||||||
| NS Partners Ltd správce aktiv | $2.33 mld. | 136 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Montag A & Associates Inc institucionální investor | $2.33 mld. | 1 054 | 30.09.2026 | 2 | 1.34% | ||||||||||||||
| Cornerstone Wealth Management,… správce aktiv | $2.33 mld. | 745 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Madison Avenue Partners, LP správce aktiv | $2.32 mld. | 25 | 30.06.2026 | 4 | 8.52% | ||||||||||||||
| Logos Global Management LP institucionální investor | $2.32 mld. | 68 | 30.06.2026 | 10 | 5.27% | ||||||||||||||
