ZoznamAktivita
Hlavní akcionári: investičné spoločnosti, fondy, inštitúcie a osoby s prístupom k dôverným informáciám. Portfóliá, štvrťročné zmeny pozícií a podiely v spoločnostiach. Vyhľadávajte podľa mena držiteľa alebo podľa spoločnosti, aby ste zistili, kto nakupuje a predáva jej akcie.
| Držiteľ | Portfólio | Pozície | Správa za | Spoločnosti v Databáze | Najväčší Podiel | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wit, Llc správca aktív | $6.26 mld. | 24 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Alpha Wave Global, LP správca aktív | $6.24 mld. | 25 | 30.06.2026 | 1 | 9.45% | ||||||||||||||
| Diversified Trust Company inštitucionálny investor | $6.24 mld. | 1 285 | 30.06.2026 | 7 | 2.6% | ||||||||||||||
| Laurion Capital Management LP správca aktív | $6.21 mld. | 416 | 30.09.2026 | 5 | 4.73% | ||||||||||||||
| Evergreen Quality Fund GP, Ltd… správca aktív | $6.20 mld. | 43 | 30.06.2026 | 1 | 0.32% | ||||||||||||||
| WT Asset Management Ltd inštitucionálny investor | $6.18 mld. | 44 | 30.09.2026 | 1 | 0.63% | ||||||||||||||
reklama | |||||||||||||||||||
| Longview Partners (Guernsey) L… správca aktív | $6.16 mld. | 23 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Samlyn Capital, Llc správca aktív | $6.14 mld. | 306 | 30.06.2026 | 4 | 5.96% | ||||||||||||||
| Milford Funds Ltd správca aktív | $6.14 mld. | 92 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Sumitomo Life Insurance Co správca aktív | $6.12 mld. | 291 | 30.06.2026 | 1 | — | ||||||||||||||
| Simplify Asset Management Inc. správca aktív | $6.11 mld. | 115 | 30.09.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Annex Advisory Services, LLC správca aktív | $6.11 mld. | 377 | 30.09.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Forvis Mazars Wealth Advisors,… správca aktív | $6.09 mld. | 427 | 30.09.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Mgo One Seven Llc správca aktív | $6.08 mld. | 1 554 | 30.09.2026 | 2 | 0.98% | ||||||||||||||
| Polar Asset Management Partner… inštitucionálny investor | $6.07 mld. | 838 | 30.06.2026 | 110 | 23.48% | ||||||||||||||
| World Investment Advisors správca aktív | $6.04 mld. | 1 523 | 30.06.2026 | 1 | 0.09% | ||||||||||||||
| Catalyst Capital Advisors LLC správca aktív | $6.03 mld. | 489 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Alphinity Investment Managemen… správca aktív | $6.01 mld. | 54 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Crawford Investment Counsel In… správca aktív | $6.00 mld. | 306 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Hancock Whitney Corp správca aktív | $6.00 mld. | 1 330 | 30.06.2026 | — | — | ||||||||||||||
| Atlantic Union Bankshares Corp správca aktív | $5.99 mld. | 3 183 | 30.06.2026 | 1 | 0.26% | ||||||||||||||
| Sessa Capital IM, L.P. inštitucionálny investor | $5.98 mld. | 30 | 30.06.2026 | 8 | 7.33% | ||||||||||||||
| Japan Post Holdings Co., Ltd. inštitucionálny investor | $5.97 mld. | 1 | 30.06.2026 | 3 | 10.15% | ||||||||||||||
| Confluence Investment Manageme… správca aktív | $5.97 mld. | 424 | 30.09.2026 | 8 | 0.08% | ||||||||||||||
| Caisse des Dépôts et Consignat… vlastník | $5.91 mld. | 236 | 30.06.2026 | 4 | 1.22% | ||||||||||||||
| Guinness Asset Management LTD správca aktív | $5.91 mld. | 141 | 30.06.2026 | 1 | — | ||||||||||||||
| Disciplined Growth Investors,… inštitucionálny investor | $5.91 mld. | 58 | 30.06.2026 | 12 | 15.96% | ||||||||||||||
| Wealthcare Advisory Partners L… inštitucionálny investor | $5.90 mld. | 1 111 | 30.09.2026 | 1 | 1.49% | ||||||||||||||
| Scge Management, L.p. správca aktív | $5.90 mld. | 21 | 30.06.2026 | 1 | 1.4% | ||||||||||||||
| IFP Advisors, Inc inštitucionálny investor | $5.86 mld. | 5 256 | 30.09.2026 | 26 | 0.26% | ||||||||||||||
