Internetiühendust pole — kuvatakse lehe salvestatud versioon.

Click Holdings Li…

HKHKD
← Aktsiafiltri Juurde

Click Holdings Limited (US:CLIK) — Diversified Commercial Services. Börside arv, kus ettevõtte aktsiatega kaubeldakse: 1. Sellel lehel — hind ja graafik, dividendid, suurimad aktsionärid ja aktsiate arvu ajalugu.

Ettevõtte Kohta

Veebileht
clickholdings.com.hk
Investorite Suhted
clickholdings.com.hk/investor-relations
Sektor
Consumer Discretionary · Diversified Commercial Services
Peakontor
TSIM SHA TSUI, KOWLOON, Hong Kong
Juhtkond
Chun Sing Chan
Viimased Aruanded
aastane 2026 20-F for the period ended 2026-06-30
Ringluses Olevad Aktsiad
7.44 mln
Vabalt Kaubeldavad Aktsiad
694 804
Turukapitalisatsioon
7.54 mln USD
Siseringi Isikud
79.73%
Institutsionaalsed Investorid
1.33%
Tegevusala (SIC)
Services-Employment Agencies
P/E
kahjum
P/B
0.22
FCF
−758 tuh USD
Võlg
?
Kasum ja FCF — 12 kuu jooksul kuni 30.06.2026 (ettevõtte viimane raport).
Puhas Kasum
1.87 mln USD aasta
Finantsaasta lõpuni 30.06.2026
Tulud17.3 mln USD
− Kulud17.2 mln USD
Bruto Kasum2.77 mln USD
Puhaskasum1.87 mln USD
Ajalugu Aastate Kaupa
TuludKuludKahjum
30.06.2025: Tulud 10.7 mln · Kulud 11.8 mln · Ärikasum −1.09 mln · Puhaskasum −1.02 mln30.06.2026: Tulud 17.3 mln · Kulud 17.2 mln · Ärikasum 107 tuh · Puhaskasum 1.87 mln
06.202506.2026
Roheline oranži kohal tähistab kasumit (tulud − kulud); punane null alla tähistab kahjumit.
NAV
25.07 HKD · P/NAV 0.22
Bilansikuupäev30.06.2026
Varad257 mln HKD
− Kohustused22.6 mln HKD
= Omakapital Kokku234 mln HKD
− Mittekontrolliv Osalus19.8 mln HKD
= NAV (Ettevõtte Aktsionäride Omakapital)215 mln HKD
− Firmaväärtus131 mln HKD
− Immateriaalsed Varad64.0 mln HKD
= Materiaalne NAV19.3 mln HKD
Aktsiad8 563 033
NAV Aktsia Kohta25.07 HKD
Käegakatsutav NAV Aktsia Kohta2.25 HKD
Aktsia Hind (CLIK)0.6899 USD
P/NAV0.22
NAV Ajalugu
BilansikuupäevNAVNAV Aktsia Kohta
30.06.2026215 mln HKD25.07 HKD
30.06.2025102 mln HKD88.75 HKD
30.06.202410.8 mln HKD0.80 HKD
Kirjeldus

Click Holdings Limited pakub personalilahendusi Hongkongis. Ettevõte tegutseb kolmes segmendis: professionaalsete lahenduste teenused, hooldusteenuste lahendused ning logistika- ja muud lahendusteenused. Ettevõte pakub kõrgemate juhtide, näiteks finantsdirektorite ja ettevõtte sekretäride, lähetamist, et täita klientide jaoks vastavus-, finantsaruandluse ja finantsjuhtimise funktsioone; raamatupidamis- ja auditeerimisspetsialistide lähetamist auditeerimistööde tegemiseks ning korporatiivfinantsi eksperte, kes aitavad koostada dokumente, sealhulgas ringkirju, teadaandeid ja muid materjale Hongkongi börsil noteeritud ettevõtetele, hooldekodudele, üksikutele patsientidele, logistikaettevõtetele ja laodele, samuti avalikuks pakkumiseks plaanivate eraettevõtete noteerimisdokumente. Ettevõte pakub vanemaealiste hooldus- ja elavat taastusravi teenuseid oma vanemaealiste hoolduse brändi Care U kaudu. Lisaks pakub ettevõte institutsionaalsetele klientidele, sealhulgas sotsiaalteenuste organisatsioonidele, ajutiste tervishoiuressursside teenuseid ning ettevõtetele, samuti lühiajalistele töötajatele, promootoritele ja/või kassapidajatele personalilahendusi. Click Holdings Limited asutati 2024. aastal, asukoht on Kowloon, Hongkong. Click Holdings Limited tegutseb Tk Operations Ltd tütarettevõttena. — masintõlge

reklaam

Börsid ja Tikkerid

BörsTikkerValuutaHindTüüp
US USA StocksCLIKUSD0.6899 -10.19%tavalised aktsiad

Hind

US:CLIK · USD
tõususepäev langusepäevViige kursor / puudutage päeva — avamis-, sulgemis-, kõrgeim ja madalaim hind

Suurimad Omanikud

OmanikOsalusAktsiadAruande Kuupäev
CHAN CHUN SING (Chief Ex…≈62.18%4.65 mln2026-09-10
Jane Street Group, LLC0.76%56 8832026-06-30
Virtu Financial LLC0.3%22 0192026-06-30
Xtx Topco Ltd0.25%18 7162026-06-30
UBS Group AG0.01%9642026-06-30
Caitong International As…0%32026-06-30