Nėra interneto ryšio – rodoma išsaugota puslapio versija.

Click Holdings Li…

HKHKD
← Į Akcijų Filtrą

Click Holdings Limited (US:CLIK) — Diversified Commercial Services. Biržų, kuriose prekiaujama bendrovės akcijomis, skaičius: 1. Šiame puslapyje — kaina ir grafikas, dividendai, didžiausi akcininkai ir akcijų skaičiaus istorija.

Apie Įmonę

Svetainė
clickholdings.com.hk
Investuotojams
clickholdings.com.hk/investor-relations
Sektorius
Consumer Discretionary · Diversified Commercial Services
Būstinė
TSIM SHA TSUI, KOWLOON, Hong Kong
Vadovybė
Chun Sing Chan
Naujausios Ataskaitos
metinis 2026 20-F for the period ended 2026-06-30
Apyvartoje Esančios Akcijos
7.44 mln.
Laisvai Apyvartinės Akcijos
694 804
Rinkos Kapitalizacija
7.54 mln. USD
Insaideriai
79.73%
Instituciniai Investuotojai
1.33%
Šaka (SIC)
Services-Employment Agencies
P/E
nuostolis
P/B
0.22
FCF
−758 tūkst. USD
Skola
?
Pelnas ir FCF – už 12 mėnesių iki 30.06.2026 (naujausia įmonės ataskaita).
Grynasis Pelnas
1.87 mln. USD per metus
Už finansinius metus iki 30.06.2026
Pajamos17.3 mln. USD
− Išlaidos17.2 mln. USD
Bruto Pelnas2.77 mln. USD
Grynasis Pelnas1.87 mln. USD
Istorija Pagal Metus
PajamosIšlaidosNuostolis
30.06.2025: Pajamos 10.7 mln. · Išlaidos 11.8 mln. · Veiklos Pelnas −1.09 mln. · Grynasis Pelnas −1.02 mln.30.06.2026: Pajamos 17.3 mln. · Išlaidos 17.2 mln. · Veiklos Pelnas 107 tūkst. · Grynasis Pelnas 1.87 mln.
06.202506.2026
Žalia virš oranžinės – pelnas (pajamos − išlaidos); raudona žemiau nulio – nuostolis.
NAV
25.07 HKD · P/NAV 0.22
Balanso Data30.06.2026
Turtas257 mln. HKD
− Įsipareigojimai22.6 mln. HKD
= Nuosavas Kapitalas iš Viso234 mln. HKD
− Nekontroliuojančiosios Dalys19.8 mln. HKD
= NAV (įmonės akcininkų nuosavas kapitalas)215 mln. HKD
− Prestižas131 mln. HKD
− Nematerialusis Turtas64.0 mln. HKD
= Materialioji NAV19.3 mln. HKD
Akcijos8 563 033
NAV Vienai Akcijai25.07 HKD
Apčiuopiamoji NAV Vienai Akcijai2.25 HKD
Akcijos Kaina (CLIK)0.6899 USD
P/NAV0.22
NAV Istorija
Balanso DataNAVNAV Vienai Akcijai
30.06.2026215 mln. HKD25.07 HKD
30.06.2025102 mln. HKD88.75 HKD
30.06.202410.8 mln. HKD0.80 HKD
Aprašymas

Click Holdings Limited teikia žmogiškųjų išteklių sprendimus Honkonge. Bendrovė veikia trijuose segmentuose: profesionalių sprendimų paslaugos, slaugos sprendimų paslaugos ir logistikos bei kitų sprendimų paslaugos. Ji teikia vyresniųjų vadovų, tokių kaip finansų direktoriai ir įmonių sekretoriai, komandiruotes, kad klientams atliktų atitikties, finansinės atskaitomybės ir finansų valdymo funkcijas; apskaitos ir audito specialistus, kad atliktų audito darbus; ir korporacinių finansų ekspertus, kurie padeda rengti dokumentus, įskaitant apyrašus, pranešimus ir kt., Honkongo biržoje įsileidusioms įmonėms, slaugos namams, atskiriems pacientams, logistikos įmonėms ir sandėliams, taip pat įsileidimo dokumentus privačioms įmonėms, planuojančioms akcinių bendrovių kelią į viešumą. Bendrovė siūlo vyresnio amžiaus žmonių priežiūros ir gyvų reabilitacijos paslaugas per savo vyresnio amžiaus priežiūros prekės ženklą Care U. Be to, bendrovė institucijoms klientams, įskaitant socialinių paslaugų organizacijas, teikia laikinų sveikatos priežiūros išteklių paslaugas; korporaciniams klientams, taip pat trumpalaikiams darbuotojams, promoterams ir (arba) kasininkams – žmogiškųjų išteklių sprendimų paslaugas. Click Holdings Limited įsteigta 2024 m., yra įsikūrusi Kowloon, Honkonge. Click Holdings Limited veikia kaip Tk Operations Ltd dukterinė įmonė. — mašininis vertimas

reklama

Biržos ir Tikeriai

BiržaTikerisValiutaKainaTipas
US USA StocksCLIKUSD0.6899 -10.19%paprastosios akcijos

Kaina

US:CLIK · USD
kilimo diena kritimo dienaUžveskite / palieskite dieną — atidarymo, uždarymo, aukščiausia ir žemiausia kainos

Didžiausi Akcininkai

TurėtojasDalisAkcijosAtaskaitos Data
CHAN CHUN SING (Chief Ex…≈62.18%4.65 mln.2026-09-10
Jane Street Group, LLC0.76%56 8832026-06-30
Virtu Financial LLC0.3%22 0192026-06-30
Xtx Topco Ltd0.25%18 7162026-06-30
UBS Group AG0.01%9642026-06-30
Caitong International As…0%32026-06-30