Internetiühendust pole — kuvatakse lehe salvestatud versioon.

ABN Amro Group NV

NLEUR
← Aktsiafiltri Juurde

ABN Amro Group NV (US:AAVMY) — Banks. Börside arv, kus ettevõtte aktsiatega kaubeldakse: 5. Sellel lehel — hind ja graafik, dividendid, suurimad aktsionärid ja aktsiate arvu ajalugu.

Ettevõtte Kohta

Veebileht
abnamro.com
Sektor
Financials · Banks
Peakontor
Amsterdam, Netherlands
Juhtkond
Robert Swaak
Töötajad
20 872
Asutatud
1991
Ringluses Olevad Aktsiad
814.94 mln
Vabalt Kaubeldavad Aktsiad
604.46 mln
Turukapitalisatsioon
32.47 mld EUR
Siseringi Isikud
3.53%
Institutsionaalsed Investorid
52.16%
Õiguslik Vorm
B5PM
ISIN
NL0011540547
LEI
BFXS5XCH7N0Y05NIXW11
P/E
13.9
P/B
1.18
Väljamaksesuhe
51.4%
FCF
−13.9 mld EUR
Väljamakse / FCF
FCF < 0
Võlg
85.3 mld EUR
negatiivne FCF — ei kata
Dividendistaaž
5 a
Kasum, FCF ja dividendid makstud — 12 kuu jooksul kuni 30.06.2026 (ettevõtte viimane raport).
Puhaskasum
2.25 mld EUR aasta
Majandusaasta kuni 31.12.2025
Tulud8.72 mld EUR
− Kulud5.63 mld EUR
Puhaskasum2.25 mld EUR
Ajalugu Aastate Kaupa
TuludKulud
31.12.2023: Tulud 8.62 mld · Kulud 5.07 mld · Ärikasum 3.54 mld · Puhaskasum 2.70 mld31.12.2024: Tulud 8.86 mld · Kulud 5.45 mld · Ärikasum 3.42 mld · Puhaskasum 2.40 mld31.12.2025: Tulud 8.72 mld · Kulud 5.63 mld · Ärikasum 3.09 mld · Puhaskasum 2.25 mld
12.202312.2025
Roheline oranži kohal tähistab kasumit (tulud − kulud); punane nullist allpool tähistab kahjumit.
NAV
33.54 EUR · P/NAV 1.17
Bilansikuupäev30.06.2026
Varad457 mld EUR
− Kohustused430 mld EUR
= Omakapital Kokku27.3 mld EUR
− Mittekontrolliv Osalus3.00 mln EUR
= NAV (Ettevõtte Aktsionäride Omakapital)27.3 mld EUR
− Firmaväärtus45.0 mln EUR
− Immateriaalsed Varad334 mln EUR
= Materiaalne NAV27.0 mld EUR
Aktsiad814 935 713
NAV Aktsia Kohta33.54 EUR
Käegakatsutav NAV Aktsia Kohta33.08 EUR
Aktsia Hind (AAVMY)44.8500 USD
P/NAV1.17
NAV Ajalugu
BilansikuupäevNAVNAV Aktsia Kohta
30.06.202627.3 mld EUR33.54 EUR
31.03.202627.6 mld EUR33.49 EUR
31.12.202527.0 mld EUR32.85 EUR
30.09.202526.3 mld EUR32.00 EUR
30.06.202527.5 mld EUR32.99 EUR
31.12.202426.1 mld EUR31.34 EUR
31.12.202324.2 mld EUR27.92 EUR
Kirjeldus

ABN AMRO Bank N.V. pakub mitmesuid pangandustooteid ja finantsteenuseid jaepank-, eraklientide ja ettevõtete pangandusklientidele Hollandis, mujal Euroopas, Ameerika Ühendriikides, Aasias ja rahvusvaheliselt. Ettevõte tegutseb kolmes segmendis: Personal & Business Banking, Wealth Management ja Corporate Banking. Ettevõte pakub tähtajalisi hoiuseid; koduremondi laene; hüpoteeklaenutooteid; investeerimistooteid ning auto-, kodu-, reisi- ja õigusabikindlustust. Samuti pakub ta pensionisäästmist; varapõhiseid lahendusi, sealhulgas käibekapitali lahendusi, seadmeliisinguid, seadmelaene ja müüjaliisinguteenuseid; kliirimisteenuseid, väärtpaberite vahendusteenuseid, makse- ja krediitkaarditeenuseid ning internet- ja veebipanganduse teenuseid. Ettevõte asutati 2009. aastal ning selle peakontor asub Amsterdamis Hollandis. ABN AMRO Bank N.V. on Stichting Administratiekantoor Continuïteit Abn Amro Bank tütarettevõte. — masintõlge

reklaam

Börsid ja Tikkerid

BörsTikkerValuutaHindTüüp
AS Euronext AmsterdamABN põhinoteeringEUR39.62 -1.35%tavalised aktsiad
LSE London Stock Exchange0RDM IOBEUR9.552 +0.00%tavalised aktsiad
US USA StocksAAVMY OTCUSD44.85 -0.11%tavalised aktsiad
US USA StocksABMRF OTCUSD45.19 -7.78%tavalised aktsiad
VI Vienna Stock ExchangeABN lisanoteeringEUR40.03 -0.22%tavalised aktsiad

Hind

tõususepäev langusepäev dividendi ex-kuupäev väljamakse kuupäevViige kursor / puudutage päeva — avamis-, sulgemis-, kõrgeim ja madalaim hind

Dividendid

Aastas AS:ABN: 1.6848 EUR (2 väljam.)

ABN Amro Group NV (ABN) maksab dividende kaks korda aastas. Aastas (12 kuud kuni viimase teatatud maksega): 1.6848 EUR aktsia kohta (maksed: 2). See on umbes 4.25% praegusest aktsiahinnast. Makseajaloo põhjal oodatakse järgmist ex-dividendi kuupäeva umbes 14.12.2026. Katkematu dividendiajalugu: 5 aastat.

Ex-KuupäevVäljamakseSumma%TüüpTikker
2026-08-192026-09-150.6800 EUR1.6/4.1 %poolaastaneAS:ABN
2026-04-242026-05-221.0048 EUR3.4/5.2 %poolaastaneAS:ABN
2025-08-132025-09-090.5400 EUR2.1/4.9 %poolaastaneAS:ABN
2025-04-252025-05-230.7500 EUR4.1/7.4 %poolaastaneAS:ABN
2024-08-142024-09-110.6000 EUR3.9/9.7 %poolaastaneAS:ABN
2024-04-262024-05-270.8900 EUR5.6/9.5 %poolaastaneAS:ABN
2023-08-16—0.6200 EUR4.4/9.1 %poolaastaneAS:ABN
2023-04-21—0.6700 EUR4.3/6.3 %poolaastaneAS:ABN
2022-08-17—0.3200 EUR3.0/8.7 %poolaastaneAS:ABN
2022-04-22—0.6100 EUR4.8/4.8 %poolaastaneAS:ABN

Suurimad Omanikud

OmanikOsalusAktsiadAruande Kuupäev
VANGUARD STAR FUNDS-Vang…1.46%8.79 mln2026-07-31
VANGUARD TAX-MANAGED FUN…0.97%5.84 mln2026-06-30
HARTFORD MUTUAL FUNDS IN…0.86%5.18 mln2026-07-31
iShares Trust-iShares Co…0.77%4.66 mln2026-09-30
Bernstein Fund Inc-Inter…0.75%4.53 mln2026-06-30
JANUS INVESTMENT FUND-Ja…0.71%4.28 mln2026-06-30
John Hancock Investment…0.71%4.28 mln2026-07-31
John Hancock Investment…0.6%3.65 mln2026-08-31
AMERICAN FUNDS INSURANCE…0.57%3.46 mln2026-09-30
TR PRICE-Price (T.Rowe)…0.57%3.42 mln2026-06-30
-iShares Dynamic Equity…0.02%203 5242026-07-31
Great Lakes Advisors LLC0.02%190 2622026-06-30
Chicago Trust Co Na0%26 2802026-06-30
Paradigm Asset Managemen…0%3 8002026-06-30
Rhumbline Advisers0%3 7562026-06-30
Pacer Advisors, Inc.0%2 7702026-06-30
Salomon & Ludwin, LLC0%8142026-06-30
Gamma Investing LLC0%7742026-06-30
SEI CATHOLIC VALUES TRUS…0%7652026-07-31
Kingdom of the Netherlan…———
ABN AMRO Group———