Internetiühendust pole — kuvatakse lehe salvestatud versioon.

TAL Education Gro…

USUSD
← Aktsiafiltri Juurde

TAL Education Group (LSE:0A2X) — Other Consumer Services. Börside arv, kus ettevõtte aktsiatega kaubeldakse: 2. Sellel lehel — hind ja graafik, dividendid, suurimad aktsionärid ja aktsiate arvu ajalugu.

Ettevõtte Kohta

Veebileht
en.100tal.com
Sektor
Real Estate · Other Consumer Services
Peakontor
Beijing
Viimased Aruanded
aastane 2026 Fiscal Year 2026 Annual Report
Asutatud
2003
IPO
2010-10-20
Börsil Alates
25.10.2019 (LSE:0A2X)
Ringluses Olevad Aktsiad
184.48 mln
Turukapitalisatsioon
4.84 mld USD
Tegevusala (SIC)
Services-Educational Services
Õiguslik Vorm
T5UM
ISIN
US8740801043
LEI
5493003PJZS0EC085V72
P/E
88.0
P/B
0.49
FCF
508 mln USD
Võlg
270 mln USD
netoraha
Kasum ja FCF — 12 kuu jooksul kuni 28.02.2026 (ettevõtte viimane raport).
Puhaskasum
531 mln USD aasta
Majandusaasta kuni 28.02.2026
Tulud3.01 mld USD
− Kulud2.73 mld USD
Bruto Kasum1.67 mld USD
Puhaskasum531 mln USD
Ajalugu Aastate Kaupa
TuludKuludKahjum
28.02.2019: Tulud 2.56 mld · Kulud 2.22 mld · Ärikasum 342 mln · Puhaskasum 367 mln29.02.2020: Tulud 3.27 mld · Kulud 3.14 mld · Ärikasum 137 mln · Puhaskasum −110 mln28.02.2021: Tulud 4.50 mld · Kulud 4.93 mld · Ärikasum −438 mln · Puhaskasum −116 mln28.02.2022: Tulud 4.39 mld · Kulud 5.01 mld · Ärikasum −615 mln · Puhaskasum −1.14 mld28.02.2023: Tulud 1.02 mld · Kulud 1.11 mld · Ärikasum −90.7 mln · Puhaskasum −136 mln29.02.2024: Tulud 1.49 mld · Kulud 1.56 mld · Ärikasum −69.2 mln · Puhaskasum −3.57 mln28.02.2025: Tulud 2.25 mld · Kulud 2.25 mld · Ärikasum −3.16 mln · Puhaskasum 84.6 mln28.02.2026: Tulud 3.01 mld · Kulud 2.73 mld · Ärikasum 276 mln · Puhaskasum 531 mln
02.201902.2026
Roheline oranži kohal tähistab kasumit (tulud − kulud); punane nullist allpool tähistab kahjumit.
NAV
20.46 USD · P/NAV 0.60
Bilansikuupäev28.02.2026
Varad5.94 mld USD
− Kohustused2.16 mld USD
= Omakapital Kokku3.77 mld USD
− Mittekontrolliv Osalus−751 tuh USD
= NAV (Ettevõtte Aktsionäride Omakapital)3.77 mld USD
− Firmaväärtus45.5 mln USD
− Immateriaalsed Varad46.0 mln USD
= Materiaalne NAV3.68 mld USD
Aktsiad184 480 000
NAV Aktsia Kohta20.46 USD
Käegakatsutav NAV Aktsia Kohta19.96 USD
Aktsia Hind (0A2X)12.3200 USD
P/NAV0.60
NAV Ajalugu
BilansikuupäevNAVNAV Aktsia Kohta
28.02.20263.77 mld USD20.46 USD
28.02.20253.77 mld USD20.42 USD
29.02.20243.66 mld USD19.85 USD
28.02.20233.84 mld USD20.84 USD
28.02.20224.03 mld USD21.85 USD
28.02.20215.20 mld USD28.20 USD
29.02.20202.52 mld USD13.64 USD
28.02.20192.48 mld USD13.46 USD
Kirjeldus

TAL Education Group, mis tähendab "Tomorrow Advancing Life", on Hiina holdingettevõte, mis pakub koolijärgset haridust ja korrepetitsiooni algkooli- ja keskkooliõpilastele. Ettevõtte peakontor asub Pekingis, Hiinas. — Wikipedia — masintõlge

reklaam

Börsid ja Tikkerid

BörsTikkerValuutaHindTüüp
tavalised aktsiad
US USA StocksTAL põhinoteeringUSD10.06 -1.47%tavalised aktsiad
LSE London Stock Exchange0A2X IOBUSD12.32 +2.84%tavalised aktsiad
hoidmistunnistus
SA B3 Sao PauloT1AL34BRL—hoidmistunnistus

Hind

tõususepäev langusepäevViige kursor / puudutage päeva — avamis-, sulgemis-, kõrgeim ja madalaim hind