Merck & Co., Inc.
USUSDMerck & Co., Inc. (MX:MRK) — Biotechnology: Pharmaceutical Preparations. Börside arv, kus ettevõtte aktsiatega kaubeldakse: 6. Sellel lehel — hind ja graafik, dividendid, suurimad aktsionärid ja aktsiate arvu ajalugu.
Ettevõtte Kohta
- Veebileht
- merck.com
- Investorite Suhted
- merck.com/investor-relations/
- Sektor
- Health Care · Biotechnology: Pharmaceutical Preparations
- Peakontor
- RAHWAY, Germany
- Juhtkond
- Kai Beckmann
- Eelseisvad Sündmused
- Viimased Aruanded
- Töötajad
- 62 136
- IPO
- 1941-01-01
- Börsil Alates
- 29.05.2003 (MX:MRK)
- Ringluses Olevad Aktsiad
- 2.47 mld seisuga 2026-07-31
- Vabalt Kaubeldavad Aktsiad
- 644.35 mln
- Turukapitalisatsioon
- 346.91 mld USD
- Siseringi Isikud
- 0%
- Institutsionaalsed Investorid
- 0.02%
- Tegevusala (SIC)
- Pharmaceutical Preparations
- Õiguslik Vorm
- XSNP
- ISIN
- US58933Y1055
- LEI
- 4YV9Y5M8S0BRK1RP0397
- P/EP/E (hind / kasum) — mitme aasta kasumi eest te aktsia eest maksate. Arvutus: praegune hind ÷ puhaskasum aktsia kohta viimase 12 kuu jooksul. Mida madalam, seda odavam kasumi suhtes. Kahjumi korral ei arvutata (—).
- 115
- P/BP/B (hind raamatupidamislikule väärtusele) on turukapitalisatsioon jagatud aktsionäride omakapitaliga viimase bilansist (varad miinus kohustused, vähemusosadeta). Alla 1 on ettevõte hinnatud väiksema raamatupidamisliku väärtusega kui tema omakapital. Pangad ja kindlustusseltsid kaubeldakse tavaliselt umbes 1 juures, väikeste varadega ettevõtted märkimisväärselt kõrgemal. Negatiivse omakapitaliga ettevõtetele P/B puudub.
- 8.73
- VäljamaksesuheVäljamaksemäär (payout ratio) — kui suure osa puhaskasumist ettevõte maksab dividendidena. Arvutus: viimase 12 kuu jooksul makstud dividendid ÷ sama 12 kuu puhaskasum × 100%. Kuni 60% — varu on, 60–90% — piiril, üle 90% — dividendi võidakse kärpida. «Kahjum» — ettevõte maksab ilma kasumita.
- 262%
- FCFFCF (Vaba rahavoog) — raha, mis jääb ettevõttele pärast tegevuskulusid ja investeeringuid seadmetesse; dividendid on kõige turvalisemad, kui need makstakse sellest välja. Arvutatud: tegevusrahavoog − kapitalikulud viimase 12 kuu jooksul aruandlusvaluutas.
- 16.1 mld USD
- Väljamakse / FCFVaba rahavoo (FCF) osa, mille ettevõte maksis välja dividendidena: 12 kuu jooksul makstud dividendid ÷ FCF × 100%. Kuni 60% — varu on, 60–90% — piiril, üle 90% — riskantne. Üle 100% — maksti rohkem, kui vaba rahavoogu teeniti: vahe kaeti rahavarude, uute laenude või uute aktsiatega, mis ei saa kaua kesta.
- 52%
- VõlgVõlg — ettevõtte kõik laenud ja võlakirjad viimase aruande järgi (lühi- ja pikaajalised), aruandevaluutas. All — mitme aastaga suudaks ettevõte oma vaba rahavooga netovõla (võlg miinus raha) tagasi maksta: netovõlg ÷ FCF. Kuni 3 aastat — hea, 3–6 — mõõdukas, üle 6 — palju. «Netoraha» — netovõlg on negatiivne.
- 51.1 mld USD2.8 a FCF
- DividendistaažDividendistaaž — mitu aastat järjest on ettevõte maksnud dividende ilma üle 18-kuulise vaheajata. Arvestatakse katkematu ahela varaseimast väljamaksest tänaseni. «+» — andmete ajalugu algab 1970. aastast, seega võib tegelik staaž olla veelgi pikem. Mida pikem staaž, seda tõenäolisemalt jätkab ettevõte väljamakseid ka kriisides.
- 56+ a
- Kasum, FCF ja dividendid makstud — 12 kuu jooksul kuni 30.06.2026 (ettevõtte viimane raport).
- Puhaskasum
- NAVNAV — netovara väärtus bilansis: ettevõtte varad miinus kohustused, ettevõtte aktsionäride osakaal (ilma teiste omanike osalusteta tütarettevõtetes). Näidatud aktsia kohta P/NAV-iga — mitu korda aktsia hind ületab NAV-i aktsia kohta (alla 1 — aktsia kulu on väiksem kui selle netovarad bilansis). Klõpsa, et näha, millest NAV koosneb ja mille ajalugu.
Kirjeldus
Merck KGaA on teadus- ja tehnoloogiaettevõte, mis tegutseb Euroopas, Põhja-Ameerikas, Ladina-Ameerikas, Lähis-Idas ja Aafrikas ning Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas. Life Science segment pakub akadeemilistele, teadus- ja diagnostikalaboritele, biotehnoloogia- ja farmaatsiaettevõtetele ning tööstussektorile tooteid, lahendusi ja teenuseid: reagente, tarvikuid, seadmeid, instrumente, tarkvara ja teenuseid uuringuteks, tootmiseks ja testimiseks, alates laboriveesüsteemidest, mikrobioloogia- ja biomonitooringu toodetest, testanalüüsidest, analüütilistest reagentidest kuni voolutsütomeetria komplektide ja instrumentideni. Segment pakub ka traditsioonilisi ja uusi ravimeetodeid toetavaid tooteid, nagu ravimite manustamisseadmed, kromatograafiasvaigud, ühekordselt kasutatavad süsteemid, protsessikemikaalid ja abiained biotöötlemiseks, ning lepingulisi arendus-, tootmis- ja testimisteenuseid, mis toetavad kliente prekliinilisest faasist kuni kaubanduslikuks turuletoomiseni. Healthcare segment avastab, arendab, toodndab ja turustab retseptiravimeid ja biofarmaatsiatooteid järgmistes terapeutilistes valdkondades: onkoloogia, haruldased haigused, neuroloogia ja immunoloogia, viljakus, kardiovaskulaarsed ning ainevahetus- ja endokrinoloogilised häired. Electronics segment pakub täiustatud dielektrilisi ja metallilisi materjale; fotoresiste, peegeldusvastaseid kihte ja materjale litograafiaks; puhastus- ja selektiivseid söövitamiskemikaale; materjale keemiliseks-mehaaniliseks planeerimiseks; kõrge puhtusastmega gaase pooljuhtide tootmiseks ning töötab välja ja paigaldab seadmeid eriketemikaalide ja gaaside käitlemiseks pooljuhtide tootmisel. Segment arendab ka valguse modulerimise, loomise, juhtimise ja suunamise lahendusi ning vedelkristallide, OLED-materjalide ja fotoresistide materjalilahendusi. Ettevõttel on litsentsileping Hiina ettevõttega Abbisko Therapeutics Co. Ltd. ravimikandidaatide osas kõõluste hiidrakk-kasvaja raviks ning strateegiline partnerlus Versant Venturesiga haruldaste geneetiliste kardiomüopaatiate ravi edendamiseks. Ettevõte asutati 1668. aastal ning selle peakorter asub Saksamaal Darmstadtis. Merck KGaA on E. Merck KG tütarettevõte. — masintõlge
Börsid ja Tikkerid
| Börs | Tikker | Valuuta | Hind | Tüüp |
|---|---|---|---|---|
| tavalised aktsiad | ||||
| US USA Stocks | MRK põhinoteering | USD | 144.67 -2.49% | tavalised aktsiad |
| LSE London Stock Exchange | 0QAH IOB | USD | 148.65 -0.12% | tavalised aktsiad |
| MI Borsa Italiana (Milan) | 1MRKX lisanoteering | EUR | 132.02 +1.71% | tavalised aktsiad |
| MX Mexican Stock Exchange | MRK lisanoteering | MXN | 2 653 +2.03% | tavalised aktsiad |
| VI Vienna Stock Exchange | MRK lisanoteering | EUR | 129.18 -5.18% | tavalised aktsiad |
| XETRA Xetra | 6MK lisanoteering | EUR | 129.78 +0.09% | tavalised aktsiad |
| hoidmistunnistus | ||||
| BA Buenos Aires Stock Exchange | MRK | ARS | 46 580 -1.02% | hoidmistunnistus |
| SA B3 Sao Paulo | MRCK34 | BRL | 94.6 +0.00% | hoidmistunnistus |
| TO Toronto Stock Exchange | MRK | CAD | 31.92 -1.24% | hoidmistunnistus |
Dividendid
Merck & Co., Inc. (MRK) maksab dividende kvartalis. Aastas (12 kuud kuni viimase teatatud maksega): 61.1007 MXN aktsia kohta (maksed: 4). See on umbes 2.30% praegusest aktsiahinnast. Makseajaloo põhjal oodatakse järgmist ex-dividendi kuupäeva umbes 15.12.2026. Katkematu dividendiajalugu: 56 aastat.
Tavalised Aktsiad
| Ex-Kuupäev | Väljamakse | Summa | % | Tüüp | Tikker |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-09-15 | — | 15.2752 MXN | 0.6/2.5 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2026-06-15 | — | 15.2752 MXN | 0.7/2.9 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2026-03-17 | — | 15.2752 MXN | 0.7/2.9 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2025-12-15 | — | 15.2752 MXN | 0.9/3.3 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2025-09-15 | — | 14.5563 MXN | 0.9/3.8 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2025-06-16 | — | 14.5563 MXN | 0.9/3.7 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2025-03-18 | — | 14.5563 MXN | 0.8/3.0 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2024-12-16 | — | 14.5563 MXN | 0.7/2.7 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2024-09-17 | — | 13.8375 MXN | 0.6/2.5 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2024-06-17 | — | 13.8375 MXN | 0.6/2.3 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2024-03-14 | — | 13.8375 MXN | 0.7/2.7 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2023-12-14 | — | 13.8375 MXN | 0.8/2.9 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2023-09-14 | — | 13.1187 MXN | 0.7/2.8 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2023-06-14 | — | 13.1187 MXN | 0.7/2.7 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2023-03-14 | — | 13.1187 MXN | 0.7/2.6 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2022-12-14 | — | 13.1187 MXN | 0.6/2.3 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2022-09-14 | — | 12.3999 MXN | 0.7/2.8 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2022-06-14 | — | 12.3999 MXN | 0.7/2.1 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2022-03-14 | — | 12.3999 MXN | 0.7/1.5 % | kord kvartalis | MX:MRK |
| 2021-12-14 | — | 12.3999 MXN | 0.8/0.8 % | kord kvartalis | MX:MRK |
Depositoorsed Tõendid
| Ex-Kuupäev | Väljamakse | Summa | % | Tüüp | Tikker |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-09-15 | — | 259.1225 ARS | 0.6/2.2 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2026-06-12 | — | 259.1225 ARS | 0.6/2.7 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2026-03-16 | — | 259.1225 ARS | 0.6/2.7 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2025-12-15 | — | 259.1225 ARS | 0.6/2.7 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2025-09-15 | — | 246.9285 ARS | 0.5/2.6 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2025-06-13 | — | 246.9285 ARS | 0.5/2.6 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2025-03-17 | — | 246.9285 ARS | 0.5/2.1 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2024-12-16 | — | 246.9285 ARS | 0.5/2.0 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2024-09-16 | — | 234.7345 ARS | 0.5/2.0 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2024-06-14 | — | 234.7345 ARS | 0.5/2.0 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2024-03-14 | — | 234.7345 ARS | 0.5/2.0 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2023-12-14 | — | 234.7345 ARS | 0.5/1.9 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2023-09-14 | — | 222.5405 ARS | 0.5/1.9 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2023-06-14 | — | 222.5405 ARS | 0.5/1.9 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2023-03-14 | — | 222.5405 ARS | 0.5/1.9 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2022-12-14 | — | 222.5405 ARS | 0.5/1.8 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2022-09-14 | — | 210.3465 ARS | 0.5/≈1.8 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2022-06-14 | — | 210.3465 ARS | 0.5/≈1.4 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2022-03-14 | — | 210.3465 ARS | 0.5/≈0.9 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2021-12-14 | — | 210.3465 ARS | 0.5/≈0.5 % | regulaarne | BA:MRK |
| 2026-09-15 | — | 0.189 CAD | 0.6/≈1.2 % | regulaarne | TO:MRK |
| 2026-09-14 | — | 0.380926 BRL | 0.4/1.6 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2026-06-15 | — | 0.189 CAD | 0.6/≈0.6 % | regulaarne | TO:MRK |
| 2026-06-12 | — | 0.381715 BRL | 0.4/2.0 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2026-03-13 | — | 0.378517 BRL | 0.4/2.1 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2025-12-12 | — | 0.399446 BRL | 0.4/2.1 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2025-09-12 | — | 0.378621 BRL | 0.4/2.1 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2025-06-13 | — | 0.387119 BRL | 0.4/2.1 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2025-03-14 | — | 0.420728 BRL | 0.4/1.7 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2024-12-13 | — | 0.431551 BRL | 0.5/1.9 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2024-09-13 | — | 0.371748 BRL | 0.4/1.8 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2024-06-14 | — | 0.366392 BRL | 0.4/1.4 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2024-03-14 | — | 0.339671 BRL | 0.4/1.5 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2023-12-14 | — | 0.329679 BRL | 0.3/1.6 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2023-09-14 | — | 0.324843 BRL | 0.3/1.8 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2023-06-14 | — | 0.446614 BRL | 0.5/1.9 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2023-03-14 | — | 0.457363 BRL | 0.5/2.0 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2022-12-14 | — | 0.47805 BRL | 0.5/1.9 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2022-09-14 | — | 0.449035 BRL | 0.5/≈1.9 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2022-06-14 | — | 0.461187 BRL | 0.5/≈1.4 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2022-03-14 | — | 0.409757 BRL | 0.4/≈1.0 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
| 2021-12-14 | — | 0.489296 BRL | 0.5/≈0.5 % | regulaarne | SA:MRCK34 |
Selle Nädala Uudised
Pressiteated ettevõtte investorite veebisaidilt, uuendatakse iga päev. Lingid viivad ettevõtte veebilehele. Pealkirjad on originaalkeeles, nagu ettevõtte veebilehel.
Suurimad Omanikud
| Omanik | Osalus | Aktsiad | Aruande Kuupäev |
|---|---|---|---|
| BlackRock | 9.2% | 227 mln | 2026-06-30 |
| Vanguard Capital Managem… | 6.54% | 161.32 mln | 2026-06-30 |
| State Street Corporation | 4.88% | 120.41 mln | 2026-06-30 |
| Wellington Management Gr… | 3.5% | 86.25 mln | 2026-06-30 |
| VANGUARD INDEX FUNDS-Van… | 3.18% | 78.41 mln | 2026-06-30 |
| Vanguard Portfolio Manag… | 2.75% | 67.74 mln | 2026-06-30 |
| VANGUARD INDEX FUNDS-Van… | 2.59% | 64 mln | 2026-06-30 |
| Geode Capital Management… | 2.46% | 60.74 mln | 2026-06-30 |
| Charles Schwab Investmen… | 2.2% | 54.37 mln | 2026-06-30 |
| Morgan Stanley | 1.97% | 48.64 mln | 2026-06-30 |
| FMR, LLC | 1.84% | 45.44 mln | 2026-06-30 |
| JPMORGAN CHASE & CO | 1.78% | 43.89 mln | 2026-06-30 |
| iShares Trust-iShares Co… | 1.33% | 32.89 mln | 2026-08-31 |
| Fidelity Concord Street… | 1.29% | 31.94 mln | 2026-07-31 |
| SCHWAB STRATEGIC TRUST-S… | 1.25% | 30.86 mln | 2026-05-31 |
| SPDR S&P 500 ETF TRUST-S… | 1.22% | 30.22 mln | 2026-08-31 |
| VANGUARD INDEX FUNDS-Van… | 0.95% | 23.51 mln | 2026-06-30 |
| SELECT SECTOR SPDR TRT-S… | 0.72% | 17.75 mln | 2026-08-31 |
| VANGUARD SPECIALIZED FUN… | 0.65% | 15.95 mln | 2026-07-31 |
| VANGUARD SPECIALIZED FUN… | 0.57% | 13.97 mln | 2026-07-31 |
| DAVIS ROBERT M (Chief Ex… | ≈0.02% | 450 351 | 2026-04-29 |
| CHATTOPADHYAY SANAT (Off… | ≈0.01% | 200 675 | 2026-04-29 |
| DELUCA RICHARD ROBERT JR… | ≈0% | 110 167 | 2026-08-12 |
| LI DEAN Y (Officer) | ≈0% | 94 431 | 2026-04-29 |
| LITCHFIELD CAROLINE (Chi… | ≈0% | 92 300 | 2026-04-29 |
| ZACHARY JENNIFER L (Gene… | ≈0% | 45 509 | 2026-08-12 |
| GUINDO CHIRFI (Officer) | ≈0% | 36 613 | 2026-08-13 |
| WILLIAMS DAVID MICHAEL (… | ≈0% | 31 716 | 2026-08-05 |
| ROMANELLI JOSEPH EDWARD… | ≈0% | 28 739 | 2026-01-26 |
| OOSTHUIZEN JOHANNES JACO… | ≈0% | 21 895 | 2026-04-29 |
| Trust for Professional M… | 0% | 24 803 | 2026-05-31 |
| Rhumbline Advisers | 0% | 10 919 | 2026-06-30 |
| SP Funds Trust-SP Funds… | 0% | 6 542 | 2026-07-31 |
| Atlas Capital Advisors I… | 0% | 2 467 | 2026-06-30 |
| Gamma Investing LLC | 0% | 2 302 | 2026-06-30 |
| Salomon & Ludwin, LLC | 0% | 356 | 2026-06-30 |
| PNC Financial Services G… | 0% | 2 | 2026-06-30 |
| The Vanguard Group | — | — | — |
