Nema internetske veze — prikazuje se spremljena verzija stranice.

Click Holdings Li…

HKHKD
← Na Filtar Dionica

Click Holdings Limited (US:CLIK) — Diversified Commercial Services. Broj burzi na kojima se trguje dionicama tvrtke: 1. Na ovoj stranici — cijena i grafikon, dividende, najveći dioničari i povijest broja dionica.

O Tvrtki

Web-Stranica
clickholdings.com.hk
Odnosi s Investitorima
clickholdings.com.hk/investor-relations
Sektor
Consumer Discretionary · Diversified Commercial Services
Sjedište
TSIM SHA TSUI, KOWLOON, Hong Kong
Upravljanje
Chun Sing Chan
Najnovija Izvješća
godišnje 2026 20-F for the period ended 2026-06-30
IPO
2024-10-09
Dionice u Optjecaju
7.44 mil.
Slobodno Prenosive Dionice
694 804
Tržišna Kapitalizacija
5.73 mil. HKD
Insajderi
79.73%
Institucionalni Ulagači
1.33%
Djelatnost (SIC)
Services-Employment Agencies
P/E
2.8
P/B
0.21
FCF
−758 tis. USD
Dug
?
Zarada i FCF — za 12 mjeseci do 30.06.2026 (najnovije izvješće tvrtke).
Neto Dobit
1.87 mil. USD godina
Za financijsku godinu do 30.06.2026
Prihodi17.3 mil. USD
− Troškovi17.2 mil. USD
Bruto Dobit2.77 mil. USD
Neto Dobit1.87 mil. USD
Povijest po Godinama
PrihodiTroškoviGubitak
30.06.2025: Prihodi 10.7 mil. · Troškovi 11.8 mil. · Operativna Dobit −1.09 mil. · Neto Dobit −1.02 mil.30.06.2026: Prihodi 17.3 mil. · Troškovi 17.2 mil. · Operativna Dobit 107 tis. · Neto Dobit 1.87 mil.
06.202506.2026
Zeleno iznad narančastog je dobit (prihodi − rashodi); crveno ispod nule je gubitak.
NAV
25.07 HKD · P/NAV 0.21
Datum Bilance30.06.2026
Imovina257 mil. HKD
− Obveze22.6 mil. HKD
= Ukupni Kapital234 mil. HKD
− Nekontrolirajući Udjeli19.8 mil. HKD
= NAV (Kapital Dioničara Tvrtke)215 mil. HKD
− Goodwill131 mil. HKD
− Nematerijalna Imovina64.0 mil. HKD
= Materijalna NAV19.3 mil. HKD
Dionice8 563 033
NAV po Dionici25.07 HKD
Opipljivi NAV po Dionici2.25 HKD
Cijena Dionice (CLIK)0.6689 USD
P/NAV0.21
Povijest NAV-a
Datum BilanceNAVNAV po Dionici
30.06.2026215 mil. HKD25.07 HKD
30.06.2025102 mil. HKD88.75 HKD
30.06.202410.8 mil. HKD0.80 HKD
Opis

Click Holdings Limited pruža rješenja za ljudske resurse u Hong Kongu. Posluje kroz tri segmenta: usluge profesionalnih rješenja, usluge rješenja za njegu i usluge logistike i ostalih rješenja. Pruža upućivanje (sekundiranje) viših rukovoditelja, poput financijskih direktora i tajnika društava, koji obavljaju funkcije usklađenosti, financijskog izvještavanja i financijskog upravljanja za klijente; računovodstvene i revizijske stručnjake koji obavljaju revizijski rad; te stručnjake za korporativne financije koji pomažu u izradi dokumenata, uključujući okružnice, objave i druge, za tvrtke uvrštene na burzu u Hong Kongu, domove za njegu, pojedinačne pacijente, logističke tvrtke i skladišta, kao i prospekte za uvrštenje privatnih društava koja planiraju izaći na javno tržište. Kroz svoj brend za njegu starijih osoba Care U nudi usluge njege starijih osoba i rehabilitacije uživo. Društvo također pruža usluge privremenih zdravstvenih resursa institucionalnim klijentima, uključujući organizacije socijalnih usluga, te usluge rješenja za ljudske resurse korporativnim klijentima, kao i kratkoročnim radnicima, promotorima i/ili blagajnicima. Click Holdings Limited osnovano je 2024. godine i ima sjedište u Kowloonu, Hong Kong. Click Holdings Limited posluje kao društvo kćer tvrtke Tk Operations Ltd. — strojni prijevod

oglas

Burze i Oznake

BurzaOznakaValutaCijenaVrsta
US USA StocksCLIKUSD0.6689 -2.61%obične dionice

Cijena

US:CLIK · USD
dan rasta dan padaPrijeđite mišem / dodirnite dan — cijene otvaranja, zatvaranja, najviša i najniža

Najveći Imatelji

ImateljUdioDioniceDatum Izvješća
CHAN CHUN SING (Chief Ex…≈62.18%4.65 mil.2026-09-10
Jane Street Group, LLC0.76%56 8832026-06-30
Virtu Financial LLC0.3%22 0192026-06-30
Xtx Topco Ltd0.25%18 7162026-06-30
UBS Group AG0.01%9642026-06-30
Caitong International As…0%32026-06-30