Nėra interneto ryšio – rodoma išsaugota puslapio versija.

ABN Amro Group NV

NLEUR
← Į Akcijų Filtrą

ABN Amro Group NV (AS:ABN) — Banks. Biržų, kuriose prekiaujama bendrovės akcijomis, skaičius: 5. Šiame puslapyje — kaina ir grafikas, dividendai, didžiausi akcininkai ir akcijų skaičiaus istorija.

Apie Įmonę

Svetainė
abnamro.com
Sektorius
Financials · Banks
Būstinė
Amsterdam, Netherlands
Vadovybė
Robert Swaak
Darbuotojai
20 872
Įkurta
1991
Biržoje Nuo
20.11.2015 (AS:ABN)
Apyvartoje Esančios Akcijos
814.94 mln.
Laisvai Apyvartinės Akcijos
604.46 mln.
Rinkos Kapitalizacija
32.47 mlrd. EUR
Insaideriai
3.53%
Instituciniai Investuotojai
52.16%
Teisinė Forma
B5PM
ISIN
NL0011540547
LEI
BFXS5XCH7N0Y05NIXW11
P/E
14.2
P/B
1.18
Išmokų Santykis
51.4%
FCF
−13.9 mlrd. EUR
Išmokėjimas / FCF
FCF < 0
Skola
85.3 mlrd. EUR
neigiamas FCF — nepadengia
Dividendų Stažas
5 m.
Pelnas, FCF ir dividendai – už 12 mėnesių iki 30.06.2026 (naujausia įmonės ataskaita).
Grynasis Pelnas
2.25 mlrd. EUR per metus
Už finansinius metus iki 31.12.2025
Pajamos8.72 mlrd. EUR
− Išlaidos5.63 mlrd. EUR
Grynasis Pelnas2.25 mlrd. EUR
Istorija Pagal Metus
PajamosIšlaidos
31.12.2023: Pajamos 8.62 mlrd. · Išlaidos 5.07 mlrd. · Veiklos Pelnas 3.54 mlrd. · Grynasis Pelnas 2.70 mlrd.31.12.2024: Pajamos 8.86 mlrd. · Išlaidos 5.45 mlrd. · Veiklos Pelnas 3.42 mlrd. · Grynasis Pelnas 2.40 mlrd.31.12.2025: Pajamos 8.72 mlrd. · Išlaidos 5.63 mlrd. · Veiklos Pelnas 3.09 mlrd. · Grynasis Pelnas 2.25 mlrd.
12.202312.2025
Žalia virš oranžinės – pelnas (pajamos − išlaidos); raudona žemiau nulio – nuostolis.
NAV
33.54 EUR · P/NAV 1.18
Balanso Data30.06.2026
Turtas457 mlrd. EUR
− Įsipareigojimai430 mlrd. EUR
= Nuosavas Kapitalas iš Viso27.3 mlrd. EUR
− Nekontroliuojančiosios Dalys3.00 mln. EUR
= NAV (įmonės akcininkų nuosavas kapitalas)27.3 mlrd. EUR
− Prestižas45.0 mln. EUR
− Nematerialusis Turtas334 mln. EUR
= Materialioji NAV27.0 mlrd. EUR
Akcijos814 935 713
NAV Vienai Akcijai33.54 EUR
Apčiuopiamoji NAV Vienai Akcijai33.08 EUR
Akcijos Kaina (ABN)39.6200 EUR
P/NAV1.18
NAV Istorija
Balanso DataNAVNAV Vienai Akcijai
30.06.202627.3 mlrd. EUR33.54 EUR
31.03.202627.6 mlrd. EUR33.49 EUR
31.12.202527.0 mlrd. EUR32.85 EUR
30.09.202526.3 mlrd. EUR32.00 EUR
30.06.202527.5 mlrd. EUR32.99 EUR
31.12.202426.1 mlrd. EUR31.34 EUR
31.12.202324.2 mlrd. EUR27.92 EUR
Aprašymas

ABN AMRO Bank N.V. teikia įvairius bankininkystės produktus ir finansines paslaugas mažmeninių, privačių ir korporatyvinių bankininkystės klientams Nyderlanduose, kitose Europos šalyse, Jungtinėse Valstijose, Azijoje ir tarptautiniu mastu. Bendrovė veikia trijuose segmentuose: Asmeninės ir verslo bankininkystės, Turto valdymo ir Korporatyvinės bankininkystės. Bendrovė siūlo terminuotus indėlius, būsto gerinimo, hipotekos produktus, investicinius produktus, taip pat automobilių, būsto, kelionių ir teisinių išlaidų draudimą. Ji taip pat teikia pensijų taupymo paslaugas; turtu grįstus sprendimus, įskaitant apyvartinio kapitalo sprendimus, įrangos nuomą, įrangos paskolas ir tiekėjų lizingo paslaugas, clearing paslaugas, akcijų brokerio paslaugas, mokėjimo ir kredito kortelių paslaugas, taip pat interneto ir internetinę bankininkystę. Bendrovė įsteigta 2009 m., jos buveinė – Amsterdamas, Nyderlandai. ABN AMRO Bank N.V. yra Stichting Administratiekantoor Continuïteit Abn Amro Bank dukterinė bendrovė. — mašininis vertimas

reklama

Biržos ir Tikeriai

BiržaTikerisValiutaKainaTipas
AS Euronext AmsterdamABN pagrindinisEUR39.62 -1.35%paprastosios akcijos
LSE London Stock Exchange0RDM IOBEUR9.552 +0.00%paprastosios akcijos
US USA StocksAAVMY OTCUSD44.2 -1.45%paprastosios akcijos
US USA StocksABMRF OTCUSD45.19 -7.78%paprastosios akcijos
VI Vienna Stock ExchangeABN papildomasEUR40.03 -0.22%paprastosios akcijos

Kaina

Užveskite / palieskite dieną — atidarymo, uždarymo, aukščiausia ir žemiausia kainos

Dividendai

Per metus AS:ABN: 1.6848 EUR (2 išm.)

ABN Amro Group NV (ABN) moka dividendus du kartus per metus. Per metus (12 mėnesių iki ir įskaitant naujausią paskelbtą mokėjimą): 1.6848 EUR už akciją (mokėjimai: 2). Tai sudaro apie 4.25% dabartinės akcijų kainos. Pagal išmokų istoriją kita ex-dividendų data tikėtina apie 14.12.2026. Nepertraukiamų dividendų metai: 5.

Ex DataIšmokaSuma%TipasTikeris
2026-08-192026-09-150.6800 EUR1.6/4.1 %pusmetinisAS:ABN
2026-04-242026-05-221.0048 EUR3.4/5.2 %pusmetinisAS:ABN
2025-08-132025-09-090.5400 EUR2.1/4.9 %pusmetinisAS:ABN
2025-04-252025-05-230.7500 EUR4.1/7.4 %pusmetinisAS:ABN
2024-08-142024-09-110.6000 EUR3.9/9.7 %pusmetinisAS:ABN
2024-04-262024-05-270.8900 EUR5.6/9.5 %pusmetinisAS:ABN
2023-08-16—0.6200 EUR4.4/9.1 %pusmetinisAS:ABN
2023-04-21—0.6700 EUR4.3/6.3 %pusmetinisAS:ABN
2022-08-17—0.3200 EUR3.0/8.7 %pusmetinisAS:ABN
2022-04-22—0.6100 EUR4.8/4.8 %pusmetinisAS:ABN

Didžiausi Akcininkai

TurėtojasDalisAkcijosAtaskaitos Data
VANGUARD STAR FUNDS-Vang…1.46%8.79 mln.2026-07-31
VANGUARD TAX-MANAGED FUN…0.97%5.84 mln.2026-06-30
HARTFORD MUTUAL FUNDS IN…0.86%5.18 mln.2026-07-31
iShares Trust-iShares Co…0.77%4.66 mln.2026-09-30
Bernstein Fund Inc-Inter…0.75%4.53 mln.2026-06-30
JANUS INVESTMENT FUND-Ja…0.71%4.28 mln.2026-06-30
John Hancock Investment…0.71%4.28 mln.2026-07-31
John Hancock Investment…0.6%3.65 mln.2026-08-31
AMERICAN FUNDS INSURANCE…0.57%3.46 mln.2026-09-30
TR PRICE-Price (T.Rowe)…0.57%3.42 mln.2026-06-30
-iShares Dynamic Equity…0.02%203 5242026-07-31
Great Lakes Advisors LLC0.02%190 2622026-06-30
Chicago Trust Co Na0%26 2802026-06-30
Paradigm Asset Managemen…0%3 8002026-06-30
Rhumbline Advisers0%3 7562026-06-30
Pacer Advisors, Inc.0%2 7702026-06-30
Salomon & Ludwin, LLC0%8142026-06-30
Gamma Investing LLC0%7742026-06-30
SEI CATHOLIC VALUES TRUS…0%7652026-07-31
Kingdom of the Netherlan…———
ABN AMRO Group———