Brak połączenia z internetem — wyświetlanie zapisanej wersji strony.

KB금융

KRKRW
← Do Screenera

KB금융 (KO:105560) — 기타 금융업. Liczba giełd, na których notowane są akcje spółki: 1. Na tej stronie — cena i wykres, dywidendy, najwięksi akcjonariusze oraz historia liczby akcji.

O Firmie

Strona
kbfg.com
Sektor
Financial Services · 기타 금융업
Zarząd
양종희
Notowana od
25.12.2001 (KO:105560)
Akcje w Obrocie
354.69 mln na 2026-10-30
DataAkcjeZmiana
30.10.2026354.69 mln—brak istotnych zmian
27.10.2026354.69 mln—brak istotnych zmian
26.10.2026354.69 mln—brak istotnych zmian
23.10.2026354.69 mln—brak istotnych zmian
22.10.2026354.69 mln—brak istotnych zmian
21.10.2026354.69 mln—brak istotnych zmian
20.10.2026354.69 mln—brak istotnych zmian
19.10.2026354.69 mln—brak istotnych zmian
16.10.2026354.69 mln—brak istotnych zmian
14.10.2026354.69 mln—brak istotnych zmian
13.10.2026354.69 mln—brak istotnych zmian
12.10.2026354.69 mln
Liczba akcji — według danych giełdy; historia gromadzi się z czasem. Split rozpoznajemy po skoku liczby o całkowitą wielokrotność.
Kapitalizacja Rynkowa
55.15 bln KRW
ISIN
US48241A1051
LEI
529900TKE4MXG3Q6GW86
P/E
8.8
P/B
0.91
Stopa Wypłaty
26.2%
FCF
5.91 bln KRW
Wypłaty / FCF
28%
Dług
140 bln KRW
16 l. FCF
Staż Dywidendowy
15 l.
Zysk, FCF i wypłacone dywidendy — za 12 miesięcy do 30.06.2026 (najnowszy raport spółki).
Zysk Netto
5.63 bln KRW rok
Za rok finansowy zakończony 31.12.2025
Przychody21.2 bln KRW
− Wydatki13.0 bln KRW
Zysk Netto5.63 bln KRW
Historia Według Lat
PrzychodyWydatki
31.12.2023: Przychody 19.5 bln · Wydatki 13.3 bln · Zysk Operacyjny 6.12 bln · Zysk Netto 4.41 bln31.12.2024: Przychody 20.1 bln · Wydatki 13.1 bln · Zysk Operacyjny 6.99 bln · Zysk Netto 4.88 bln31.12.2025: Przychody 21.2 bln · Wydatki 13.0 bln · Zysk Operacyjny 8.18 bln · Zysk Netto 5.63 bln
12.202312.2025
Zielone nad pomarańczowym — zysk (przychody − koszty); czerwone poniżej zera — strata.
NAV
171 674 KRW · P/NAV 0.91
Data Bilansu30.06.2026
Aktywa867 bln KRW
− Zobowiązania804 bln KRW
= Całkowity Kapitał Własny62.7 bln KRW
− Udziały Niekontrolujące1.81 bln KRW
= NAV (kapitał własny akcjonariuszy spółki)60.9 bln KRW
= Materialna NAV60.9 bln KRW
Akcje354 687 734
NAV na Akcję171 674 KRW
Namacalny NAV na Akcję171 674 KRW
Cena Akcji (105560)155 500.00 KRW
P/NAV0.91
Historia NAV
Data BilansuNAVNAV na Akcję
30.06.202660.9 bln KRW171 674 KRW
31.03.202659.3 bln KRW167 327 KRW
31.12.202559.0 bln KRW166 479 KRW
30.09.202559.6 bln KRW167 985 KRW
30.06.202559.1 bln KRW166 539 KRW
31.03.202558.2 bln KRW164 187 KRW
reklama

Giełdy i Tickery

GiełdaTickerWalutaCenaTyp
KO Korea Exchange105560KRW155 500 -0.83%akcje zwykłe

Cena

KO:105560 · KRW
Najedź / dotknij dnia — ceny otwarcia, zamknięcia, najwyższa i najniższa

Dywidendy

Rocznie, KO:105560: 4833 KRW (4 wypł.)

KB금융 (105560) wypłaca dywidendy kwartalnie. Za rok (12 miesięcy do ostatniej ogłoszonej wypłaty włącznie): 4833 KRW na akcję (wypłat: 4). To około 3.11% obecnej ceny akcji. Na podstawie historii wypłat następna data ex-dywidendy spodziewana jest około 05.11.2026. Lata nieprzerwanych dywidend: 15.

Dzień ExWypłataKwota%TypTicker
2026-08-06—1 155.0000 KRW0.7/2.8 %kwartalnieKO:105560
2026-05-07—1 143.0000 KRW0.7/2.9 %kwartalnieKO:105560
2026-02-26—1 605.0000 KRW1.0/2.6 %kwartalnieKO:105560
2025-11-13—930.0000 KRW0.7/2.6 %kwartalnieKO:105560
2025-08-08—920.0000 KRW0.8/3.0 %kwartalnieKO:105560
2025-05-09—912.0000 KRW1.0/3.5 %kwartalnieKO:105560
2025-02-27—804.0000 KRW1.0/3.9 %kwartalnieKO:105560
2024-09-27—795.0000 KRW1.0/4.8 %kwartalnieKO:105560
2024-06-27—791.0000 KRW1.0/4.6 %kwartalnieKO:105560
2024-03-28—784.0000 KRW1.1/4.8 %kwartalnieKO:105560
2024-02-28—1 530.0000 KRW2.5/4.9 %kwartalnieKO:105560
2023-09-26—510.0000 KRW0.9/5.2 %kwartalnieKO:105560
2023-06-29—510.0000 KRW1.1/6.2 %kwartalnieKO:105560
2023-03-30—510.0000 KRW1.1/6.2 %kwartalnieKO:105560
2022-12-28—1 450.0000 KRW2.8/5.7 %kwartalnieKO:105560
2022-09-29—500.0000 KRW1.1/8.3 %kwartalnieKO:105560
2022-06-29—500.0000 KRW1.0/6.5 %kwartalnieKO:105560
2022-03-30—500.0000 KRW0.8/4.4 %kwartalnieKO:105560
2021-12-29—2 190.0000 KRW3.9/3.9 %kwartalnieKO:105560